×
خانه » دسته‌بندی نشده » Tips to other than empower your Instagram page
31 جولای 2021

Tips to other than empower your Instagram page

ممکن است شما صفحه ای در اینستاگرام باز کرده باشید ، اما قبل از اینکه بتوانید آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را با موفقیت ویرایش کنید در این مقاله قصد داریم نحوه سفارشی سازی صفحه اینستاگرام خود را به شما آموزش دهیم.

طول زیرنویس اینستاگرام شما تا حدی به نوع محتوایی که ارائه می دهید بستگی دارد.

اگر می خواهید پیوندی را با توجه به روش تولید محتوا در اینستاگرام به نمایه خود تبلیغ کنید و به آن مراجعه کنید ، بهتر است عنوان خود را کوتاه و ساده نگه دارید تا مردم بتوانند بدون هیچ زحمتی فراخوان شما را مشاهده کنند. چند پاراگراف را بخوانید.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید آموزش دهید یا داستانی را بیان کنید ، از عنوان زیر استفاده کنید ، همانطور که TED Talks در این پست انجام می دهد.

مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام برخی از پست ها نیازی به CTA ندارند ، مانند عکس Labradoodle که توسط شخصی برای سرگرمی و معنا آورده شده است. اما به طور کلی ، در صورت امکان ، باید درک مطلب را نیز اضافه کنید ، در غیر این صورت مردم را مجبور خواهید کرد آنچه را که می خواهید انجام دهند.

مکانهای زیادی وجود دارد که می توانید فراخوانی برای اقدام اضافه کنید: بیانیه ، عکس و راه اندازی مجدد. مهم نیست مردم می خواهند چه کاری انجام دهند – از وب سایت دیدن کنید ، چیزی بخرید ، ایده ها و غیره – عنوان و محتوای خود را پاک کنید ، همانطور که GoPro در اینجا می گوید.

با تبلیغات روش تولید محتوا در اینستاگرام مخاطبان خود را افزایش دهید

مطمئن ترین راه برای ارائه محتوای خود به افراد جدید ، اجرای تبلیغات در اینستاگرام است.

همچنین ، ۳ مورد در مورد روش تولید محتوا در اینستاگرام بنویسید ، شما مخاطبان خود را تعیین کرده اید. اکنون می توانید از این اطلاعات برای هدف قرار دادن تبلیغات خود بر اساس موارد زیر استفاده کنید:

مکان: ایالت ، منطقه ، شهر ، ایالت و غیره

جمعیت شناسی: مانند سن ، جنسیت و زبان

علایق: مانند دیگر داستانهایی که افراد دنبال می کنند ، برنامه هایی که استفاده می کنند و تبلیغاتی که روی آنها کلیک می کنند

رفتار: اینستاگرام روشن و خاموش است

همچنین می توانید دیدگاه های مخاطب را به افرادی که در حال حاضر با آنها در ارتباط هستید اضافه کنید و از آنها برای ایجاد مخاطب خود استفاده کنید.

طبق روش تولید محتوا در اینستاگرام ROME می توانید داستان ، داستان یا اطلاعات را به فید اضافه کنید.

مسیر خود را از طریق جزئیات باریک کنید

مهم نیست که چقدر در بازاریابی در اینستاگرام مهارت دارید ، همیشه می توانید بهتر باشید. بهترین راه برای بهبود نتایج این است که از کارهایی که قبلاً انجام داده اید درس بگیرید.

و بهترین راه برای تولید محتوا در اینستاگرام این است که تمام اطلاعات Instagram Insights را بیاموزید.

در روش تولید محتوا در اینستاگرام آغاز همه چیزهایی است که باید در مورد پاکسازی ترافیک خود از طریق تجزیه و تحلیل Instagram بدانید:

ما می خواهیم یک پست وبلاگ کامل در مورد نحوه استفاده از Instagram Analytics برای جزئیات بیشتر داشته باشیم.

خلاصه

هنگامی که شما یک تجارت کوچک هستید و نام تجاری شناخته شده ای ندارید ، به سختی می توانید از وب سایت ها و اینستاگرام نتایجی بگیرید که هیچ تفاوتی با هم ندارند.

بسیاری از نکات موجود در این راهنما به شما کمک می کند تا محتوایی ایجاد کنید که به شما در جذب فالوور و تعامل بیشتر در اینستاگرام کمک کند ، از جمله:

از یک برنامه تبلیغاتی استفاده کنید

هر روز مقالات متنوعی منتشر کنید

از ترکیب صحیح هشتگ ها استفاده کنید

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *