×
خانه » دسته‌بندی نشده » چگونه از ویرایشگر برداری سینما فوردی استفاده کنیم
13 جولای 2021

چگونه از ویرایشگر برداری سینما فوردی استفاده کنیم

آیا تا به حال از ویرایشگر برداری در سینما فورد استفاده کرده اید؟ هنگام انیمیشن سازی در Cinema 4D ، فقط با استفاده از جدول زمانی کوتاه می توانید از ضربه های قلم موی بزرگ دور شوید. اگر سطح حرفه ای تری داشته باشید ، ممکن است بتوانید روی هر چیز دیگری کار کنید. در این قسمت از آموزش سینما فوردی ما به شما نحوه کار با ویرایش برداری در سینما فورد را آموزش خواهیم داد.

برای یادگیری سینما فوردی اگر واقعاً می خواهید انیمیشن خود را با ترفندها و درختان شاد ماساژ دهید ، باید یک برس بزرگ وارد کرده و از ویرایشگر گرافیک Cinema 4D استفاده کنید. برخی از ویژگی های اصلی را بررسی خواهیم کرد.

ویرایشگر گرافیک چیست؟
در یادگیری سینما فوردی ، Cinema 4D Chart Editor نه تنها مکانی است که می توانید تمام زمان ها و مقادیر keyframe را در انیمیشن خود مشاهده و ویرایش کنید ، بلکه همچنین می توانید نحوه حرکت * بین * فریم های اصلی را ببینید. به این می گویند درون یابی. کمی بیشتر در مورد آن. بنابراین چگونه می توانیم به ویرایشگر گرافیک برسیم؟
ویرایشگر گرافیک را در Cinema 4D باز کنید
دوره جامع سینمافوردی ساده ترین راه برای باز کردن Cinema 4D Graph Editor استفاده از منوی طرح بندی سفارشی در گوشه سمت راست بالای رابط است. به سادگی طرح “متحرک” را انتخاب کنید و رابط کاربری تغییر می کند تا تمام عناصر مربوط به انیمیشن نشان داده شود. جدول زمانی ویرایشگر نمودار را در زیر خواهید دید. UPS!

 

برای یادگیری سینما فوردی ، روش دیگر برای باز کردن ویرایشگر گرافیک Cinema 4D از طریق منوها است (Window> Timeline (Datasheet)). یک پنجره شناور باز می شود که می توانید آن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید. اگر از After Effects استفاده می کنید و به میانبرهای صفحه کلید علاقه دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Shift + F3 ویرایشگر گرافیک Cinema 4D را نیز باز می کند. این یک برگه دارو است!

خوب برای یادگیری سینما فوردی ، حالا که آن را باز کردید ، حالا چه؟ برای مشاهده فریم های کلیدی یک شی object در حال حرکت ، ابتدا باید یک شی را در مدیر شی object انتخاب کنید. رفاه باید برخی مربع ها یا منحنی های شاد را در ویرایشگر گرافیک خود مشاهده کنید. پس چگونه از این پنجره خارج شویم؟ خوب ، آیا می دانید چگونه می توانید با فشار دادن دکمه “۱” + فشار دادن و کشیدن اطراف نمای را حرکت دهید؟ همین کار را می توانید در ویرایشگر گرافیک نیز انجام دهید! فشار دادن “۲” + فشار دادن و کشیدن بزرگنمایی به طور مساوی و بزرگنمایی ، و همچنین می توانید Shift + چرخ ماوس را برای بزرگنمایی پایین نگه دارید. کلید “۳” + فشار و کشیدن روی صفحه می چرخد ​​اما در ویرایشگر گرافیک کار نمی کند زیرا یک صفحه نمایش دو بعدی است و یک خرگوش احمق است.
همیشه می توانید با استفاده از نمادهای ناوبری در گوشه بالا سمت راست پنجره ویرایشگر نمودار ، بزرگ / بزرگنمایی کنید. در آخر ، کلید میانبر “H” را فشار دهید تا صفحه بزرگتر شود و تمام کلیدها قاب شود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *