×
خانه » دسته‌بندی نشده » فونت های رایگان برای کارت های ویزیت عالی
30 ژوئن 2021

فونت های رایگان برای کارت های ویزیت عالی

کارت ویزیت زیبا قبل از هر چیز برای مشتری مهم است. چگونه می خواهید کارت ویزیت بسازید؟ بنابراین در اسرع وقت آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، کارت های بازرگانی قدرتمندترین ابزار شبکه در دست شما هستند. اولین برداشت شما و کاری که نشان می دهید از کارت های ویزیت است. حتی وقتی رسانه های اجتماعی پیشتاز هستند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی غالباً اینگونه نیستند. در این مقاله فونت های رایگان برای طراحی کارت ویزیت را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین برای آموزش طراحی کارت ویزیت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

همچنین میتوانید بخوانید: آموزش طراحی کارت ویزیت را در ادامه مطلب

در بخش بازاریابی کوچک اما مرتبط مانند کارت ویزیت ، انتخاب قلم می تواند طرح را تغییر دهد یا آن را خراب کند. هدف کارت ویزیت انتقال اطلاعات تماس است تا فونت صحیح بتواند چنین جزئیات مهمی را شفاف یا اشتباه کند. داشتن صفحه قلم به صورت رایگان کار را آسان می کند. اطمینان حاصل کنید که چاپ کارت های ویزیت شما با استفاده از فونتی که هم حرفه ای به نظر برسد و هم در اندازه های کوچک قابل خواندن باشد ، موفقیت آمیز است. در آموزش طراحی کارت ویزیت به تمامی اینها اشاره شده است. برای اشنایی بیشتر و آموزش طراحی کارت ویزیت با انواع فونت و قلم های مورد نظر به سایت  cardsmadeeasy مراجعه کنید.

نکات مربوط به انتخاب قلم ها

در آموزش طراحی کارت ویزیت ، استفاده از ترکیبات قلم راهی عالی برای تبدیل طرح “پاپ” است ، اما فقط درصورتی که بدانید دقیقاً چه کاری انجام می دهید. قبل از استفاده از طراحی نهایی ، وزن ها ، انواع و “حالات” هر قلم باید در نظر گرفته شود.
هر قلم احساس خاص خود را دارد. به عنوان مثال قلم مانند Papyrus یا Comics Suns برای کپی برداری شرکتی مناسب نیست. نه Helvetica و نه Futura بهترین گزینه برای قلم مارکی نیستند که محصولات سرگرم کننده مانند اسباب بازی های کودکان را به فروش می رساند. این واقعاً استفاده از فونتهایی است که متناسب با مخاطب و متن باشد.
به عنوان یک قاعده کلی ، فونت های serif (قلم هایی با ضربات کوچک متصل به بالا یا پایین قلم هایی مانند Times New Roman ، Georgia ، Bodony و Rockwell) سبک کلاسیک سنتی را القا می کنند که بهتر به چاپ متن کوچکتر و متن بزرگتر کمک می کند . فونت های Sans serif (فونت های بدون خط ذکر شده مانند Helvetica ، Futura ، Avenir) در ارائه سبک مدرن تبحر دارند و متن و عناوین آنلاین را بسیار مناسب می کنند. البته استثناها زیاد است. بهتر است از اسکریپت های فیزیکی کم نظیر فونت های رایگان این خلاصه استفاده کنید. اگر در متن بزرگی از متن استفاده شوند ، “خاموش” به نظر می رسند و برای عناوین و سایر برنامه های مشابه مناسب ترند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *