×
خانه » دسته‌بندی نشده » یادگیری سئو در چند مرحله
09 نوامبر 2020

یادگیری سئو در چند مرحله

پس از ساخت سایت ، شما باید SEO خود را بهینه سازی و بهینه سازی کنید تا بسیاری از افراد و کاربران را به سمت تجارت خود جذب کنید. این مقاله به طور کامل به سوال شما درباره نحوه یادگیری سئو پاسخ داده است.
سئو و بهینه سازی باعث افزایش بازدید سایت می شود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد به فکر راه اندازی مشاغل اینترنتی هستند و می خواهند سایت خود را راه اندازی کنند ، چگونه می توانند سئو یاد بگیرند تا پس از راه اندازی سایت خود ، سئو کنند. سال خواهد شد.

آموزش سئو برای هر کسی که دارای وب سایت است ضروری است. یادگیری و اقدام از منابع مختلف کاملاً رایگان است ، اما این مقاله شامل ۰ تا ۱۰۰ مبحثی است که اگر می خواهید یک سئو کار حرفه ای باشید ، باید کاملاً آنها را یاد بگیرید.

بسیاری از افراد پس از راه اندازی سایت خود فکر می کنند دیگر کار تمام شده است! و اگر این طور نیست ، بسیاری از مخاطبان و کاربران به راحتی آنها را پیدا می کنند!
بدون یادگیری سئو و بهینه سازی سایت ، قادر به یافتن مخاطبان یا کاربرانی نیستید که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند.
این مقاله شما را در یادگیری SEO از صفر تا ۱۰۰ راهنمایی می کند و به شما نشان می دهد که چگونه سایت خود را بهینه کنید. بنابراین با ما همراه باشید و پاسخ کامل س questionال خود را در مورد چگونگی دریافت سئو به ما بدهید.

چگونه SEO را یاد بگیریم؟

نگرانی شما ممکن است یادگیری سئو باشد ، و به نظر شما موضوع بهینه سازی سایت بسیار سخت و دشوار است. اگر موضوعات توضیح داده شده در زیر را کاملاً یاد بگیرید و تمرین کنید ، می توانید یک SEO حرفه ای شوید.
با استفاده از منابع مختلف مانند آپارات ، یوتیوب و مقالات در اینترنت می توانید با SEO آشنا شوید. البته ، یادگیری به تنهایی کافی نیست ، شما باید هر آنچه آموخته اید را عملی کنید.
در ابتدا برخی از مباحث مربوط به سئو می تواند دشوار باشد ، اما با اقدام و تمرین گام به گام می توانید پس از مدتی به یک متخصص سئو حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید.

چرا سئو یاد بگیریم؟

پس از راه اندازی سایت خود ، می توانید سایت خود را برای Google بهینه کنید تا بسیاری از کاربران و کاربران را پیدا کند و از محصولات و خدمات خود استفاده کند.

۲٫ بهینه سازی سایت باعث افزایش درآمد اینترنت و سایت شما می شود. می بینید که سئو و بهینه سازی سایت تأثیر مستقیمی بر درآمد سایت دارد.

۳٫ سئو و بهینه سازی سایت یکی از روشهای کاملا رایگان در بازاریابی اینترنتی است. با توجه به مقالات زیادی که در زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی در وب سایت آکادمی سبز منتشر شده است ، متوجه شدم که استفاده از بسیاری از تکنیک های بازاریابی اینترنتی نیاز به یک سری سرمایه گذاری اولیه دارد. با این حال ، اگر می خواهید مباحث سئو و بهینه سازی سایت و سئو سایت خود را به طور کامل یاد بگیرید ، می توانید از این روش بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان استفاده کنید.

۴٫ بهینه سازی سایت شما نیاز به تبلیغات و سایر هزینه ها را از بین می برد.

۵- خودتان SEO را بیاموزید و بدون هزینه SEO ، سایت خود را به بهترین نتایج گوگل برسانید.

سئو و بهینه سازی سایت دقیقاً چیست؟

ممکن است سوالی بپرسید سئو و بهینه سازی سایت چیست؟ SEO به این معنی است که وقتی یک بیننده در Google جستجو می کند ، سایت در نتایج جستجوی برتر Google ظاهر می شود. با بهینه سازی سایت خود ، با قرار دادن سایت خود در بالای نتایج جستجوی Google در هر منطقه ، می توانید بسیاری از کاربران و کاربران را پیدا کنید.

مبحث سئو و بهینه سازی سایت به سه مرحله انتخاب کلمات کلیدی ، سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود.

البته موارد زیر نگاه دقیق تری به این سه مرحله خواهد داشت. با این حال ، اگر می خواهید مروری بر این مرحله داشته باشید ، اولین قدم یافتن مناسب ترین و بهترین کلمه کلیدی برای سایت خود بسیار عاقلانه است.

کلمات کلیدی اصطلاحاتی هستند که بینندگان و کاربران در Google جستجو می کنند. همچنین برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سایت خود باید مجموعه ای از ابزارها و روش ها را دنبال کنید.

در مرحله دوم ، سئو داخلی ، باید سایت خود را برای Google بهینه کنید. به عنوان مثال ، شما باید محتوای ایجاد شده خود را اصلاح کنید تا با تمام عوامل SEO مطابقت داشته باشد. شما باید تصویر سایت خود ، سرعت سایت خود را بهینه کنید. باید بهینه شود …

در مرحله سوم ، برای اینکه بتوانید در اولین نتایج گوگل رتبه بندی سریع تری داشته باشید و سایت را نمایش دهید ، باید یک سری عملیات خارج از سایت انجام دهید تا سریعتر به اولین نتایج گوگل برسید. وجود دارد. به عنوان مثال ، شروع به ساخت بک لینک کنید.

البته اصلاً نگران نباشید. روش SEO در زیر به طور مفصل شرح داده شده است.

نحوه یادگیری سئو (۵ مرحله یادگیری سئو)

برای اینکه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت متخصص شوید باید تمام مراحل سئو و بهینه سازی سایت را یاد بگیرید.
همانطور که قبلاً ذکر شد ، منابع زیادی برای یادگیری در مورد سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد. شما می توانید از منابع رایگان مانند اینترنت استفاده کنید ، یا می توانید با منابع پولی مانند حضور در دوره های آموزش سئو به یک SEO حرفه ای تبدیل شوید.
با این حال ، اگر می خواهید SEO را به طور کامل یاد بگیرید ، باید در هر مرحله که مرحله به مرحله آموزش می دهم ، یک حرفه ای باشید. ما می خواهیم شما را به ما بپیوندیم و ۵ مرحله برای یادگیری سئو و حرفه ای شدن به شما معرفی کنیم.

۱-تحقیق کلمات کلیدی را بیاموزید

اولین قدم در سئو و بهینه سازی سایت این است که یاد بگیرید چگونه بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید. دقیقاً معنی کلمات کلیدی چیست؟ کلمات کلیدی کلماتی هستند که بینندگان و کاربران در Google جستجو می کنند. شما باید بررسی دقیق بینندگان و کاربران خود را در Google جستجو کنید. سپس کلیدواژه ای را انتخاب کنید که برای سایت شما مناسب باشد.

روش های زیادی برای انتخاب کلمه کلیدی وجود دارد. می توانید از ابزارهای زیادی مانند google keyword planner ، kwfinder و حتی خود گوگل استفاده کنید. برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه ، شما باید بیاموزید که چگونه همه این ابزارهایی را که معرفی کرده ام کار کنید. سپس با استفاده از این ابزار دقیقاً آنچه بیننده و کاربر در Google جستجو می کنند را مشاهده کنید.

ساده ترین راه برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی استفاده از خود گوگل است. برای استفاده از Google برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سایت خود ، باید کلمات کلیدی اصلی را در Google جستجو کنید.

جستجوی کلمه کلیدی اصلی در Google مجموعه ای از کلمات کلیدی در پایین صفحه را نشان می دهد. کلمات کلیدی ارائه شده توسط Google ممکن است بهترین کلمات کلیدی برای سایت شما باشند.

Google کلمات را برای بینندگان برای جستجوی بیشتر در Google پیشنهاد می کند. شما باید یک مقاله جامع برای هر کلمه کلیدی ایجاد کنید و آن را بر اساس تمام این کلمات کلیدی رتبه بندی کنید. البته ، برای رتبه بندی بر اساس کلمات کلیدی ، باید تمام مراحل شرح داده شده در زیر را پیاده سازی کنید.

۲-تحلیل سئو رقبا را بیاموزید

مرحله دیگری که باید با سئو و بهینه سازی کامل سایت یاد بگیرید. سایت های رقبا را آنالیز کنید. در این مرحله ، شما باید از طریق سایت های رقبا مراجعه کنید تا ببینید که چگونه آنها با نتایج کلیدی Google اولین کلمات کلیدی را پیدا کرده اند.
برای سئو و بهینه سازی سایت ، گامی که باید بردارید ، تجزیه و تحلیل سایت های رقبا است. برای دیدن سایت های رقبا ، پس از انتخاب یک کلمه کلیدی ، اگر می خواهید بر اساس هر کلمه کلیدی رتبه بندی کنید ، باید آن کلمه کلیدی را در Google جستجو کنید و همه سایتها را در صفحه اول Google ببینید. برای کاوش کامل در سایت رقبای خود ، باید کار با ابزارهای مختلف جستجوگرها مانند moz و ahleps را یاد بگیرید.

۳-مبحث ایجاد محتوا را کاملاً بیاموزید

یکی از مهمترین مباحثی که هنگام بهینه سازی سایت باید یاد بگیرید تولید محتوا است. تولید محتوا مهمترین عامل در سئو و بهینه سازی سایت است. پس از راه اندازی سایت خود ، باید کاملاً بیاموزید و محتوای با کیفیتی برای سایت خود ایجاد کنید.

ایجاد محتوا می تواند یک کار ترسناک باشد. در مراحل اولیه ، ایجاد محتوای کامل و اجتماعات در مورد موضوعات انتخاب شده دشوار است. با این حال ، ساده ترین راه برای تولید محتوا برای سایت شما جمع آوری اطلاعات است.

بسیاری از دوستان تصور می کنند که ایجاد محتوا به معنای ایجاد یا اختراع محتوا است ، حتی اگر اینگونه نباشد. اگر در موضوع جمع آوری اطلاعات تسلط داشته باشید ، می توانید از منابع مختلفی اطلاعات را برای ایجاد محتوای با کیفیت بالاتر و حرفه ای تر از رقبای خود جمع آوری کنید.

برای تولید محتوا مانند سایت های اشتراک ویدیو و شبکه های اجتماعی می توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. بعد از مطالعه زیاد کتاب ، می توانید از آنها برای تولید محتوا استفاده کنید. به عنوان مثال ، در زمینه آموزش فروش ، می توانید کتاب بخوانید ، مجموعه ای از تکنیک ها را بیاموزید و موضوعات آموخته شده را به صورت محتوا در سایت خود منتشر کنید.
ایجاد محتوا موضوع بسیار مهمی در سئو و بهینه سازی سایت است. لطفاً توجه داشته باشید که اگر کیفیت مطالب پایین باشد ، نمی توانید اولین نتایج Google را دریافت کنید.

هدف اصلی شما تولید محتوای با کیفیت برای مخاطبان خود است. محتوای با کیفیت به معنای محتوایی است که بینندگان پس از مطالعه کاملاً با آن ملاقات می کنند. بنابراین ، محتوایی که ایجاد می کنید باید براساس نیاز مخاطبان و کاربران شما باشد.
قبل از ایجاد محتوا ، حتماً محتوای رقبای خود را کاملاً بررسی کرده و محتوایی کامل تر و جامع تر از رقبای خود بسازید. اگر محتوای متن کاملتر از مطالب باشد ، این یک چیز خوب برای شما است و به Google کمک می کند تا سایت شما سریعتر به اولین نتایج برسد.
البته ، وقتی صحبت از تولید محتوا می شود ، این واقعیت را بخاطر داشته باشید که محتوایی که تولید می کنید باید با تمام اصول داخلی SEO در زیر مطابقت داشته باشد: در زیر توضیح داده شده است.

۴-سئوی داخلی را کاملاً بیاموزید

پس از یادگیری نحوه ایجاد محتوای با کیفیت بالا برای سایت خود ، باید موضوعات SEO را در داخل یا در صفحه به طور کامل یاد بگیرید.

سئو داخلی مجموعه کارهایی است که شما باید در سایت خود انجام دهید تا برای Google بهینه شود. در زمینه سئو داخلی ، حتما تمام عواملی را که سایت آموزش می دهد ، مشاهده کنید.

از هاستینگ با کیفیت بالا و مناسب سایت خود استفاده کنید. استفاده از میزبان مناسب یکی از مهمترین عوامل در سرعت سایت است و بخشی از سئو داخلی سایت است.
محتوایی که ایجاد می کنید باید کامل و جامع باشد. قبل از ایجاد محتوا ، حتماً محتوای رقبای خود را کاملاً بررسی کرده و ۱۰۰۰ کلمه از رقبا بیشتر کنید.
حتماً برای محتوایی که ایجاد می کنید از تصاویر و فیلم ها استفاده کنید. با استفاده از این ابزار آنلاین یا فتوشاپ سعی کنید تصویر مقاله خود را بهینه کنید.
حتماً پیوندهای داخلی به مطالب مرتبط با مقاله را در آن قرار دهید. یکی از مهمترین عناصر سئو داخلی ارائه پیوندهای داخلی به مقالات در سایت شماست.
حتماً به منبع معتبری از محتوایی که می نویسید پیوند دهید. دادن لینک خارجی به یک سایت معتبر تأثیر مثبتی در سایت شما دارد.

۵-مباحث SEO خارجی را بیاموزید

پس از یادگیری مباحث ایجاد محتوا و سئو داخلی. شما باید SEO خارجی را به طور کامل یاد بگیرید. SEO خارجی یک سری کارهایی است که شما برای بهینه سازی سایت خود برای Google انجام می دهید ، مانند ایجاد بک لینک و خرید گزارش های تبلیغاتی.
شما باید بیاموزید که چگونه یک بک لینک ایجاد کنید و یک لینک به سایت خود در یک سایت قابل اعتماد و با کیفیت بالا ایجاد کنید که در اولین نتایج Google ظاهر می شود. منظورت از بک لینک چیست؟ وقتی وارد سایت می شوید ، به وب سایت خود پیوند می خورید ، که برای شما یک لینک برگشت محسوب می شود. به عنوان مثال ، پس از انتشار مقاله خود در سایت خود ، به این مقاله در سیستم وبلاگ یا انجمن خود پیوند دهید تا بتوانید آن را در نتایج Google قرار دهید. این لینک لینک پشتی سایت است. بنابراین ، شما باید شروع به ساخت بک لینک در یک سایت معتبر کنید.

نتیجه

بسیاری از دوستان می خواهند در مورد سئو و بهینه سازی سایت اطلاعات کسب کنند. آیا بسیاری از افراد از من می پرسند که چگونه سئو بگیرم؟ در پاسخ به نیازهای این افراد ، من محتوای کامل را منتشر کردم و یاد گرفتم که چگونه در ۵ مرحله SEO را یاد بگیرم. برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو و سئو حرفه ای ، باید این پنج مرحله را به طور کامل و حرفه ای یاد بگیرید. البته اگر می خواهید مراحل صحیح را به صورت کاملا تصویری بیاموزید ، توصیه می کنیم دوره رایگان آموزش سئو ما را بگذرانید. با این کار می توانید بصورت گام به گام و کاملاً رایگان به سئو و بهینه سازی سایت بپردازید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *