×
خانه » دسته‌بندی نشده » مرور ویدیوها بعد از کار با آموزش پریمیر
21 دسامبر 2020

مرور ویدیوها بعد از کار با آموزش پریمیر

حتما شما هم بعد از اینکه با پریمیر در آموزش آن کار کرده اید به این نتیجه رسیده اید که مرور کردن ویدیوها و بررسی اینکه چه ادیت و تدوینی روی آن انجام داده اید از اهمیت بالایی برخوردار است و از این رو در این مطلب آموزش پریمیر کامل این قضیه را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده و تا انتها رسانده ایم.

بیشتر ویرایش ویدیو صرف تماشای کلیپ ها و انتخاب های خلاقانه درباره آنها می شود. حتما در آموزش برنامه premiere میبینید که مرور رسانه ها باید واقعاً راحت باشند. Premier Pro چندین روش برای انجام کارهای معمول مانند پخش کلیپ های ویدیویی دارد. می توانید از صفحه کلید استفاده کنید ، با ماوس خود بر روی دکمه ها کلیک کنید یا از دستگاه خارجی مانند کنترل ناوبری / شاتل استفاده کنید. Premier Pro CS6 از ویژگی مرور جدیدی به نام Hover Scrub برخوردار است که به شما امکان می دهد مطالب کلیپ های خود را به راحتی و به راحتی مشاهده کنید.

۱ بر روی سطل شناسایی دوبار کلیک کنید تا باز شود.

۲ روی دکمه Icon View در گوشه پایین سمت چپ سطل آشغال کلیک کنید.

۳ ماوس خود را به هر تصویری بدون سطل آشغال بکشید.

هنگام کشیدن ، محتوای کلیپ Premier Pro را نشان می دهد. لبه سمت چپ تصویر کوچک نشان دهنده ابتدای کلیپ است و لبه سمت راست نمایانگر انتهای کلیپ است. بنابراین ، عرض تصویر کوچک نمایانگر کل کلیپ است.

۴ با کلیک یک بار کلیپ را انتخاب کنید. اسکراب شناور اکنون خاموش است و یک نوار مینی پیمایش در پایین تصویر کوچک ظاهر می شود. با استفاده از نوار دفترچه ، کلیپ را بکشید.

Premier Pro همچنین از کلیدهای J ، K و L روی صفحه کلید شما برای انجام پخش مانند مرورگرهای رسانه استفاده می کند:

• J: پخش

• K: مکث

: L: بازی پیش رو

۵ کلیپ را انتخاب کنید و از کلیدهای JKL برای پخش تصویر کوچک استفاده کنید. حتماً یکبار روی کلیپ کلیک کنید. اگر دوبار کلیک کنید ، در مانیتور منبع باز می شود.

اشاره
اگر چندین بار کلید J یا L را فشار دهید ، Premier Pro کلیپ های ویدیویی را با بیش از یک سرعت پخش می کند.

وقتی روی یک کلیپ دوبار کلیک می کنید ، نه تنها منبع در مانیتور ظاهر می شود ، بلکه به لیست کلیپ های اخیر اضافه می شود.

۶ دوبار کلیک کنید تا چهار یا پنج کلیپ از سطل شناسایی دوگانه باز شود.

۷ برای مرور بین کلیپ های اخیر ، روی منوی موارد اخیر کلیک کنید.

اشاره
توجه داشته باشید که گزینه بستن یک کلیپ یا بستن همه کلیپ ها ، پاک کردن منو و مانیتور را دارید. برخی از ویرایشگران می خواهند با انتخاب همه آنها در سطل زباله و کشیدن آنها به سمت مانیتور منبع ، منو را پاک کرده و سپس چندین کلیپ که در صحنه گنجانده شده اند را باز کنند. سپس آنها می توانند از فهرست آخرین موارد برای جستجوی فقط کلیپ های این لیست کوتاه استفاده کنند.

۸ روی منوی بزرگنمایی در Source Monitor کلیک کنید. به طور پیش فرض ، متناسب با آن تنظیم شده است ، به این معنی که Premier Pro بدون در نظر گرفتن اندازه واقعی ، کل قاب را نمایش می دهد. تنظیم را به ۱۰۰٪ تغییر دهید.

این کلیپ های شناسایی دوتایی از وضوح بالایی برخوردار هستند و احتمالاً بسیار بزرگتر از مانیتور منبع شما هستند. به احتمال زیاد میله های پیمایشی در پایین و سمت راست مانیتور منبع خود دارید ، بنابراین می توانید قسمت های مختلف تصویر را ببینید.

مزیت تماشای ۱۰۰ تا با بزرگنمایی این است که هر پیکسل از فیلم اصلی را می بینید ، که برای آزمایش کیفیت مفید است.

۹ بزرگنمایی روی پا را تنظیم کنید.

وضوح پخش

اگر پردازنده قدیمی یا کندی دارید ، رایانه شما ممکن است برای پخش کلیپ های ویدیویی با کیفیت بسیار بالا تلاش کند. برای کار با انواع تنظیمات سخت افزاری رایانه ، از ایستگاه های کاری دسک تاپ قدرتمند گرفته تا لپ تاپ های قابل حمل سبک ، Premier Pro می تواند وضوح پخش را کاهش دهد تا پخش نرمتر شود. هر زمان که بخواهید می توانید با استفاده از منوی انتخاب وضوح پخش در مانیتور منبع (و برنامه) وضوح پخش را به دلخواه تغییر دهید.

اطلاعات کد زمان

در پایین سمت چپ مانیتور منبع ، نمایش کد زمان ، وضعیت فعلی هد پخش را در ساعت ، دقیقه ، ثانیه و فریم نشان می دهد (۰۰: ۰۰: ۰۰ ؛ ۰۰).

در پایین سمت راست مانیتور منبع ، یک نمایشگر کد زمان ، کل مدت انتخاب شده برای کلیپ شما را نشان می دهد. بعداً ، نمادهای ویژه ای را برای انتخاب جزئی اضافه خواهید کرد. در حال حاضر ، این مدت زمان کامل را نشان می دهد.

حاشیه امن

CRT به سبک قدیمی لبه های تصویر را کنترل می کند تا یک تخته سنگ تمیز بدست آورد. اگر در حال تهیه ویدئویی برای مانیتور CRT هستید ، روی دکمه تنظیمات (نماد Spanner) در پایین مانیتور منبع کلیک کنید و Safe Margins را انتخاب کنید. Premier Pro رئوس مطالب سفید را در بالای تصویر نشان می دهد.

جعبه بیرونی یک منطقه عملیاتی امن است. قصد داشته باشید در داخل این جعبه اقدامات مهمی انجام دهید تا در هنگام نشان دادن تصویر ، نتوانید آنچه را که در مورد محصول اتفاق می افتد پنهان کنید.

جعبه عنوان در جعبه داخلی Safe Zone است. زیرنویس ها و گرافیک ها را در داخل جعبه نگه دارید تا مخاطبان شما حتی در صفحه نمایش کالیبره شده بد بتوانند کلمات را بخوانند.

روی دکمه تنظیمات در پایین Monitor Source کلیک کرده و Safe Margins را انتخاب کنید تا خاموش شود.

کنترل های ضروری پخش
بیایید به کنترل های پخش نگاه کنیم.

۱ روی Shot 16_6B در سطل Double ID دوبار کلیک کنید تا Source Monitor باز شود.

۲ در پایین مانیتور منبع ، یک نشانگر سرخ زرد وجود دارد. برای دیدن قسمتهای مختلف کلیپ ، آن را به پایین پانل بکشید. همچنین می توانید به هر کجا که بخواهید و هر کجا که کلیک کنید به قسمت پخش بروید.

در زیر ۳ نوار پیمایش کلیپ و قسمت پخش ، یک نوار پیمایشی وجود دارد

که به عنوان یک کنترل بزرگنمایی دو برابر می شود. برای بزرگنمایی ناوبری کلیپ ، یک انتهای نوار پیمایش را بکشید.

۴ برای پخش کلیپ ، روی دکمه Play کلیک کنید. برای توقف پخش مجدداً روی آن کلیک کنید. برای پخش و توقف پخش می توانید از نوار فاصله استفاده کنید.

۵ روی دکمه های Step Back و Step Forward کلیک کنید تا یکبار در یک کلیپ درون کلیپ حرکت کنید. همچنین می توانید از کلیدهای جهت دار چپ و راست صفحه کلید خود استفاده کنید.

۶ برای پخش کلیپ خود از کلیدهای J ، K و L استفاده کنید.

سفارشی کردن مانیتورها
برای شخصی سازی مانیتورهای خود ، روی دکمه تنظیمات کلیک کنید

در مانیتور منبع.
این منو چندین گزینه نمایش مختلف برای مانیتور Source شما به شما می دهد (مانیتور برنامه دارای یک منوی مشابه است). برای تجزیه و تحلیل ویدیوی خود می توانید شکل های موج و دامنه برداری را مشاهده کنید.

در حال حاضر ، ما فقط می خواهیم بدانیم که چگونه فیلم منظم را بر روی صفحه داشته باشیم. مطمئن شوید که Composite Video در این فهرست انتخاب شده است.

می توانید دکمه هایی را در پایین مانیتور Source اضافه یا حذف کنید.

۱ روی دکمه ویرایشگر دکمه در پایین سمت راست مانیتور منبع کلیک کنید.

مجموعه خاصی از دکمه ها ظاهر می شود.

۲ دکمه حلقه را بکشید

از پانل شناور در سمت راست دکمه Play در مانیتور Source و OK را کلیک کنید.
۳ بر روی کلیپ di05c_compv_02 در جعبه Double Identity دوبار کلیک کنید تا در مانیتور Source باز شود.

۴ برای فعال کردن آن ، روی دکمه Loop کلیک کنید و سپس فیلم را با استفاده از فاصله یا دکمه Play در مانیتور Source پخش کنید. پخش را هنگامی که به اندازه کافی دیده اید متوقف کنید.

با روشن بودن حلقه ، Premiere Pro به طور مداوم پخش را تکرار می کند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *