×
خانه » دسته‌بندی نشده » روشن و برجسته کردن تصاویر با آموزش آنلاین فتوشاپ
19 دسامبر 2020

روشن و برجسته کردن تصاویر با آموزش آنلاین فتوشاپ

شما میتوانید از طریق آموزش فتوشاپ با آنلاین یاد گرفتن نرم افزار فتوشاپ و طراحی فتوشاپ حرفه ای، بیاموزید که چگونه تصاویر خود را روشن و برجسته کنید و به این ترتیب خواهید توانست به کمک مهارت در کار با فتوشاپ و ادیت عکس ها در اصول بازاریابی یک قدم به جلوتر رفته و تصاویر شما در بازاریابی موفق تر جلوه نمایند. در این آموزش فتوشاپ شما خواهید توانست با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و لایت روم نحوه افزایش رنگ و نور و برجسته کردن و قدرتمند تر کردن تصاویر را یاد بگیرید.

در این آموزش فتوشاپ بیاموزید که چگونه با استفاده از ابزارهای حرفه ای در Lightroom Classic و Photoshop ، رنگ را در عکسهای خود افزایش دهید. چه با مناظر زیبا کار کنید و چه پرتره های قدرتمند ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به رنگ ها در صفحه کمک کنید.

رنگ برجسته است
رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ

با یادگیری صفر تا صد فتوشاپ هر عکسی را زنده کنید
رنگ آمیزی جسورانه و واقعی در لایت روم و فتوشاپ
این دوره آموزش فتوشاپ همه چیز در مورد یافتن رنگ در عکس های ما و استفاده از Lightroom و Photoshop برای زنده کردن آنها است. در این آموزش کار با فتوشاپ ps بیاموزید که از ابزارهای قدرتمند برای هدف قرار دادن رنگهای خاص و سپس کنترل رنگ ، اشباع و سبک بودن برای برجسته کردن آنها استفاده کنید. بهترین کار این است که این فناوری ها صرف نظر از نوع تصویری که با آن کار می کنید ، کار خواهند کرد!

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom گنجانده شده است
ایستگاه از پیش تنظیم شده Lightroom که در فیلم فتوشاپ به آن اشاره کردیم راهی عالی برای الهام گرفتن است و در عین حال در وقت صرفه جویی می کنید. ما شامل دو ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom هستیم که می توانید برای شروع سریع ویرایش های خود از آنها استفاده کنید. بیاموزید که چگونه از ایستگاه از پیش تنظیم شده Lightroom داخلی استفاده کنید تا به سرعت به هر عکس رنگهای زیبایی اضافه کنید!

از ابتدای آموزش فتوشاپ جلوه های زیبایی ایجاد کنید
رنگ آمیزی یکی از خلاقانه ترین فرایندها در گردش کار ویرایش تصویر است. با استفاده از مجموعه ای از ابزارها و فن آوری های حرفه ای هم در لایت روم و هم در فتوشاپ ، ما را دنبال کنید زیرا به شما نشان می دهیم چگونه می توانید هر عکسی بگیرید و ظاهر خود را از ابتدا بسازید.

رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ

همه صحنه ها را در حین دوره فتوشاپ پیدا کنید
فقط چند دقیقه پررنگ به نظر برسید!
اکنون در یان مرحله از آموزش فتوشاپ عکس های بیشتری نسبت به گذشته ضبط شده است و هنگامی که نیاز دارید عکس های خود را از میان مردم برجسته کنید ، رنگ آمیزی مکانی عالی برای شروع است! ما در اینجا نحوه فتوشاپ عکس را به شما نشان می دهیم و اینکه چگونه می توانید با افزایش و ایجاد تغییرات جزئی در رنگ ، جلوه هایی ایجاد کنید که از رنگ های طبیعی موجود در تصویر بهره مند شوند. این به شما امکان می دهد تا با یادگیری فتوشاپ نقاشی های زیبا و چشم نوازی ایجاد کنید که قسمت های مساوی روشن و پررنگ هستند.

مبانی تئوری رنگ
رنگ ها وقتی با هم کار می کنید در بهترین حالت هستند. ما برخی از تکنیک های اساسی برای شناسایی و ایجاد رنگ هایی را به شما نشان می دهیم تا یادگیری فتوشاپ از صفر تا صد را تجربه کنید که از برخی از قدرتمندترین ترکیبات رنگ استفاده می کنند. میخواهی بیشتر بدانی؟ در چگونگی تسلط بر رنگ و رنگ در فتوشاپ یک پایه در نظریه رنگ و رنگ ایجاد کنید!

با توجه به آموزش فتوشاپ عکس ها را روشن کنید و سایه ها را بردارید
بیشتر تصاویر می توانند از سطح مشخصی از روشنایی عمومی بهره مند شوند یا فقط سایه ایجاد کنند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از ابزار دقیق و غیرمخرب ، هر تصویر را در لایت روم و فتوشاپ سبک کنید. بیاموزید که چگونه سایه ها را فقط برای بازیابی جزئیات مهم از دست رفته هدف قرار دهید ، یا قسمت خاصی از تصویر را روشن کنید تا توجه بیشتری را به چیزهایی که اهمیت بیشتری دارند جلب کنید.

رنگ های موجود در عکس های خود را بهبود ببخشید
رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ

عکسهایی که تأثیرگذار هستند
رنگ های گرم پوست
پوست یکی از زیباترین چیزها برای عکاسی است ، اما یکی از ظریف ترین مواردی است که باید در مراحل ویرایش با آن کنار بیایید. ما در اموزش کار با برنامه adobe photoshop به شما نشان می دهیم که چگونه رنگها را در تصویر افزایش دهید بدون اینکه به نارنجی و قرمز طبیعی پوست آسیب برساند ، بنابراین سوژه های شما خنک به نظر برسند و رنگ ها از روی صفحه پرش کنند.

منحنی های تن در لایت روم
درباره قدرتمندترین ابزار رنگ آمیزی Lightroom Classic همه چیز را با آموزش فتوشاپ بیاموزید: The Tone Curve! از هدف قرار دادن هایلایت ها و سایه ها برای یک تصویر گرفته تا هدف قرار دادن رنگ ها و دامنه های رنگی خاص ، این ویژگی شگفت انگیز می تواند به شما کمک کند تا با نتایج حرفه ای ظاهر عالی داشته باشید.

لایه های تنظیم در فتوشاپ
وقتی صحبت از ویرایش عکس عمومی در اموزش کار با برنامه adobe photoshop می شود ، لایه های تنظیم باید ابزار اصلی شما باشند. با اجازه دادن به همه چیز ، از تنظیمات نوردهی گرفته تا رنگ آمیزی دقیق ، می توان آنها را به گونه ای ترکیب و مخلوط کرد که می توانند ظاهری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنند. از همه بهتر ، این کاملا غیر مخرب است ، به این معنی که شما می توانید در یک لحظه به تصویر اصلی و ویرایش نشده خود برگردید.

رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ رنگ پررنگ و پر جنب و جوش در فتوشاپ

رنگ فراموش نشدنی ، تصاویر فراموش نشدنی
تنظیمات نوردهی
روشنایی و نوردهی در تصویر ارتباط زیادی با نحوه ظاهر شدن رنگ ها دارد. اگر تصویر کم نور باشد ، رنگها کم نور و اشباع به نظر می رسند. اگر بیش از حد در معرض تصویر قرار گیرد ، رنگ ها بسیار شدید به نظر می رسند. ما در آموزش فتوشاپ به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید نوردهی را متعادل کنید و سپس با رنگ ارتباط برقرار کنید تا یک تصویر نهایی قوی و متعادل بدست آورید.

نشاط و اشباع
شاید تا به اینجای آموزش فتوشاپ متوجه شده باشید که برخی از ویرایشگران عکس دو ابزار مختلف را ارائه می دهند که به شما امکان کنترل شدت رنگ را می دهد: اشباع و شادابی. تفاوتهای بین میزان اشباع و شادابی و زمان استفاده از هر دو را هنگامی که می خواهید رنگهایی خیره کننده و طبیعی به نظر برسند ، یاد بگیرید.

الگوهای رنگ آمیزی بیشتر
اگر از این دوره آموزش فتوشاپ لذت بردید ، ما یک مجموعه کامل در زمینه ایجاد سبک ها و اشکال مختلف در Lightroom و Photoshop داریم. از Dark & ​​Moody ، به Bright & Airy ، تا احساس قدیمی در مدرسه ، ظاهر و فناوری شگفت انگیزی برای همه داریم!

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *