×
خانه » دسته‌بندی نشده » دورکاری و بررسی بازدهی افراد
08 نوامبر 2020

دورکاری و بررسی بازدهی افراد

دورکاری تجربه دیگری است. وقتی دور از دفتر کار می کنم ، با چالش های متفاوتی نسبت به محل کار خود روبرو هستم و دائماً سعی در بهبود بهره وری از راه دور دارم. همچنین وقتی نمی توانید آن را به تنهایی ببینید ، نگران باشید. به عنوان مثال ، می توانید از خود بپرسید: آیا چیز مهمی را فراموش کردید؟ آیا دیگران می دانند که من کار می کنم؟ آیا می توان با رفت و آمد از راه دور ادامه داد؟

اگر نگران دیده شدن هستید ، بدانید که تنها نیستید. این یک مانع مهم برای کسانی است که از راه دور کار می کنند. طبق یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۸ ، ۳۷٪ از کارکنان شرکت مسافربر معتقدند که این سبک کار آنها را از چشم دور نگه می دارد.

صرف نظر از اینکه این شرکت خط مشی های رفت و آمد از راه دور را اجرا کرده باشد ، قابلیت دید همیشه مسئله مهمی برای موفقیت کارمندان بوده است. برخی از شرکت ها جلسات منظمی را برای راحت نگه داشتن کارکنان در حین کار از راه دور برگزار می کنند.

وقتی همیشه پشت یک سیستم رایانه ای هستید و از راه دور کار می کنید ، دیدگاه کارفرمای خود را چگونه می دانید؟ برای کمک به برجستگی بیشتر در ارتباط از راه دور ، در این مقاله تجربیات ارزشمند برخی از افراد که از طریق مخابرات با شرکت یا سازمان خود ارتباط برقرار می کنند ، ارائه می شود. سپس ، بر اساس آن گزارش مبتنی بر تجربه ، ما آمار جهانی از وضعیت افرادی که مسافرت از راه دور را تجربه کرده اند ، ارائه می دهیم. با توجه به استفاده گسترده از تاج و رفت و آمد از راه دور در بسیاری از شرکت های سراسر جهان ، خواندن این پست می تواند کارایی رفت و آمد از راه دور را بسیار بهبود بخشد.

چگونه در زمان دورکاری دیده شوید؟

دیده شدن در زمان دورکاری

۱٫۱ در گروه ها و پروژه های علاقه مند غیر کار روزمره شرکت کنید.

شرکت در پروژه های گروهی که تأثیر مستقیمی روی کار شما ندارند می تواند استرس زا باشد ، اما همچنین سرگرم کننده است و به شما کمک می کند با غریبه ها ارتباط برقرار کنید.

تجربه اول شخص: “با شناختن مردم ، یافتن فرصت های مشارکت و در دسترس قرار دادن آنها ، من قادر به دیدن آنها بودم. داوطلب ویرایش وبلاگ شرکت شدم. محتوای داخلی شرکت. با ایجاد و همکاری با نویسندگان حرفه ای ، سطح دانش خود را در این زمینه ارتقا دادم: “همچنین ، شخص دیگری با سایر اعضای سازمان و با افراد دیگر در نقش های مختلف یکی یکی. من همچنین یک رابطه ایجاد کردم. ”

۲. برای یک جلسه ویدئویی یک به یک با یک همکار برنامه ریزی کنید.

وقتی از راه دور کار می کنید ، طبیعتاً توانایی شناختن و برقراری ارتباط با همکاران خود را از دست می دهید ، همان کاری که هنگام نشستن در دفتر کار می کنید. به همین دلیل ، برقراری تماس ویدیویی و تورهای مجازی یک روش مثبت برای برقراری ارتباط است.

تجربه شخص دوم: “در هفته های اولیه رفت و آمد از راه دور ، همکارانم را به یک ناهار مجازی دعوت کردم. من با برقراری ارتباط تن به تن با همکارانم و بحث در مورد چیزهای دیگر ، روابطم را گسترش دادم.” با برخی از افراد بسیار راحت بود و به طور منظم با آنها چت می کردم. ”

حتی به عنوان یک کارمند مستقر ، برنامه ریزی چنین جلساتی باعث ایجاد مشارکت قوی تری با همکاران می شود.

تجربه شخص سوم: “من هر هفته حداقل سه تماس ویدئویی با هم تیمی های مختلف برقرار می کنم تا روابط خوبی برقرار کنم.” این باعث می شود آنها دوستانه تر باشند و این ارتباط قوی تر باعث می شود همه چیز سریعتر حرکت کند. این برای مفید بود. ”

تجربه چهارم: “من درونگرا هستم و تجربه مکالمه برای من آسان نیست ، اما سعی می کنم با شرکت در برنامه های گروهی و سایر پروژه ها بیشتر دیده و مفید باشم.”

۳٫۳ نکاتی درباره نقش خود در محل کار را بحث و به اشتراک بگذارید.

اگر شرکت شما دارای یک وبلاگ یا صفحه Wiki مختص نوشتن کارمندان است ، از آن برای توصیف پروژه ای که روی آن کار می کنید و موفقیتی که کسب کرده اید استفاده کنید. متناوباً ، می توانید یک پست در وبلاگ خود ارسال کنید و آن را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.

با نوشتن آنچه را که در نقش خود آموخته اید ، همکاران می توانند در مورد شما ، نقش شما در کار و کارهایی که انجام داده اید اطلاعات کسب کنند. در این حالت ، یک همکار دیگر ممکن است علاقه مند باشد که به شما مراجعه کند و درباره چشم انداز شما س questionsال کند یا در مورد یک پروژه با شما کار کند.

تجربه پنجم: “من به محض اینکه به عنوان یک کارگر از راه دور شغل پیدا کردم ، اولویت کار خود را قرار دادم. به عنوان نویسنده ، هدف من نوشتن پست در وبلاگ های شرکت و ویکی ها و همکاری با بخش بازاریابی وبلاگ است. “هنگامی که برای اولین بار به محل کار خود رفتم ، همکارم از دیدن من خوشحال شد و گفت که می خواهد شخصی را که وبلاگ شرکت و ویکی را نوشت از نزدیک ببیند.”

۴٫۴ با استفاده از برنامه پیام رسان این شرکت با همکاران خود ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر ارسال افکار و دستاوردهای خود در وبلاگ ، ما شما را به شرکت در سیستم پیام رسانی مستقیم شرکت خود تشویق می کنیم. کانال های ارتباطی رسمی و غیررسمی می توانند شما را قابل مشاهده کنند.

تجربه ششم: “من در کانال ارتباطی تیمم شرکت می کنم. گاهی اوقات من عکس هایی از سگم را ارسال می کنم و به مردم کمک می کنم مشکلات را حل کنند.” از این طریق ، من تضمین می کنم که هم تیمی هایم حمایت و پشتیبانی می کنند ، حتی اگر از نظر جسمی در دفتر نباشم. ”

تجربه هفتم: “نقش پیام رسان داخلی شرکت در هنگام رفت و آمد از راه دور بسیار چشمگیر است. به این ترتیب ما جلسات روزانه را برای بحث در مورد گزارش کار و اولویت ها برگزار می کنیم.” این جلسات آنلاین به شما کمک می کند تا از کار تیمی و برنامه های آینده مطلع شوید. ”

۵٫۵ موفقیت ها و شکست ها را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

علاوه بر به اشتراک گذاشتن تجربه خود در نقشی که بازی می کنید ، می خواهید مدیران و همکارانتان از کارهایی که انجام می دهید آگاه باشند. وقتی در شرکت نیستید ، ممکن است دستاوردهای کوچک یا بزرگ خود را مشاهده نکنید و مدیر شما نیز نمی تواند درک کند که چقدر از اشتباهات خود آموخته اید. برای به روز نگه داشتن تیم و مدیران خود ، باید پیشرفت خود را به روز نگه دارید. هنگامی که با رئیس خود در مورد موفقیت خود در محل کار صحبت می کنید ، رئیس خود را خوشحال کنید و هنگامی که شکست خود را گزارش می دهید ، به رئیس خود اطلاع دهید که در کجا باید رشد کنید. این یکی از کارهایی است که می توانید برای بهبود کارایی رفت و آمد از راه دور انجام دهید.

۶٫۶ در صورت امکان به دفتر خود مراجعه کنید.

اگر فرصتی برای رفتن به محل کار خود دارید ، از این فرصت استفاده کنید. این بازدید به شما امکان می دهد از نزدیک با همکاران خود ارتباط برقرار کنید.

تجربه هشتم: “مدیر من به من اجازه داد مدتی کار کنم و از نزدیک با تیم های بازاریابی ، وبلاگ نویسی و پشتیبانی همکاری کنم.” از این فرصت استفاده کنید و مستقیم کار کنید. من تیم هایی را معرفی کردم که این کار را انجام ندادند و بهتر شناختم که چه کار می کنند. ”

۷ در هنگام مکالمه ویدیویی تیمی در بحث ها شرکت کنید.

به یاد داشته باشید که علاوه بر تلاش برای حضور در برنامه های گروهی ، جلسات یک به یک و وبلاگ ها ، از جلسات تیمی که از قبل برنامه ریزی شده است به عنوان راهی برای لاف زدن استفاده کنید.

تجربه نهم: “در طول هر کنفرانس آنلاین سعی کردم حداقل با یک سوال با مردم ارتباط برقرار کنم.” اگر همه شرکت کنندگان در کنفرانس خود را معرفی نکنند ، آیا آنها خود را معرفی می کنند؟ ، یک دوربین نصب کنید تا همه بتوانند ببینند و ارتباط برقرار کنند. ”

تجربه دهم: “من خودم را از منطقه امن خارج می کنم ، موضوعاتی را مطرح می کنم ، درباره بحث ها نظر می دهم و در جلسات هفتگی شرکت می کنم.”

تجربه یازدهم: “من سعی می کنم در جلسات به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنم و در مورد چیزهای سرگرم کننده خارج از کار اظهار نظر کنم.”

افزایش بازدهی در دورکاری

فرض عمومی این است که کار از راه دور کارایی کمتری نسبت به کارگران دستمزد دارد اما اغلب این فرضیه را نقض می کند. می توانید نکاتی را برای این منظور دنبال کنید. رعایت این نکات به طور چشمگیری کارایی رفت و آمد از راه دور را بهبود می بخشد.

یک محل کار راحت ایجاد کنید

اگر مدت طولانی روی صندلی ناراحت کننده بنشینید و کار کنید ، به زودی درد جسمی و خستگی مفرط را تجربه خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که برای کار خود میز و صندلی راحتی دارید و در طول روز ورزش های کششی انجام دهید.

حد و مرزهایی برای کار ایجاد کنید

مطالعات نشان می دهد که کار در خانه نیاز به برنامه ریزی دارد. همه به نشاط و انرژی جدید نیاز دارند. بعضی اوقات باید از کار دور شوید ، قدم بزنید و سرگرم شوید. با ایجاد مرز بین محیط های کاری و غیر شغلی ، استراحت به موقع و گرفتن وقت از کار ، می توانید بهره وری زمانی را که برای کار تعیین کرده اید ، بهبود ببخشید.

در تماس باش

برای ارتباط با محل کار ، باید تعاملات ایجاد کنید. مدیران تشویق می شوند تا این روابط را ترویج و تنظیم کنند. به عنوان مثال ، این کار را می توان با ابزارهایی مانند پیام های متنی و فیلم ها انجام داد. اهمیت این ابزار نحوه استفاده از آن را تعیین می کند. اطمینان حاصل کنید که از این فناوری برای در تماس ماندن استفاده می کنید. کار از راه دور به این معنی نیست که نمی توانید ارتباط را حفظ کنید.

اجتناب از عادت‌های بد در دورکاری 

احساسات داده هایی هستند که هنگام سخت کوشی و عملکرد ضعیف به شما هشدار می دهند ، بنابراین باید مراقب باشید. بنابراین ، اگر خسته ، استرس ، خجالت ، ترس یا اضطراب دارید ، باید از آنها مراقبت کنید. البته ، مشکل کار در خانه این است که این محرک ها پنهان هستند یا “طبیعی” تلقی می شوند.

به عنوان مثال ، علاوه بر بهره وری از راه دور ، مسائل دورکاری که می توانند بر سلامت روان تأثیر بگذارند عبارتند از:

در دسترس بودن ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز هفته
استراحت نکن
ترس از دید در مورد تنبلی آنها
کمبود خواب
موارد را از طریق موبایل بررسی کنید ؛ قبل از خواب
ایمیل های کاری را قبل از خواب به روز کنید
در رایانه خود بخورید
به دیدار دوستان و خانواده نروید
درست قبل از پایان روز “یک ایمیل دیگر” ارسال کنید
موافقت کنید که در زمان های نامناسب برای کسب رضایت مردم تماس های تجاری برقرار کنید

و کارهای دیگری که انجام می دهیم زیرا فکر می کنیم “باید”.

آمار دورکاری در سال ۲۰۲۰ 

آمار دورکاری در سال 2020

نیروی کار از راه دور
در ایالات متحده ، ۴٫۷ میلیون کارمند (۳٫۴٪ نیروی کار) حداقل نیم هفته از خانه کار می کنند.
حدود ۶۲٪ از کارمندان ۲۲ تا ۶۵ ساله می گویند که حداقل از زمان دور از راه دور کار می کنند.
۴۴٪ از کارمندان می گویند بخشی از تیم آنها مشاغل تمام وقت است.
در حالی که ۳۰٪ از افراد گزارش می کنند که تمام وقت کار می کنند ، ۱۸٪ از راه دور ۱-۳ بار در هفته کار می کنند.
انواع مشاغل مشاغل خانگی
۱۸- رهبران از راه دور بیشتر از محل کار کار می کنند.
نوع کار ۳۵٪ افرادی که از راه دور کار می کنند فردی هستند.
۳۰٪ از مردم گزارش می دهند که در شرکتی کار می کنند که همه کارمندان آن از خانه کار می کنند.
۴۶٪ از کارمندان مجموعه C حداقل نیمه وقت کار می کنند.
کارمندان جدید این شرکت می توانند کمتر از خانه کار کنند. حدود ۷۵٪ کارمندان کمتر از یک سال در دفتر کار کرده اند.
ظهور دورکاری
از سال ۲۰۱۰ ، تعداد افرادی که حداقل هفته ای یک بار از خانه کار می کنند ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.
چهل و دو درصد از کارکنان مستقر در خانه قصد دارند در ۵ سال آینده از راه دور کار کنند.
ارتباطات از راه دور از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ ۲۲ درصد رشد داشته است.
در صورت امکان ، ۹۹٪ از افراد کار در خانه را انتخاب می کنند ، حداقل برای سایر مشاغل خود نیمه وقت.
بیش از نیمی از کارمندان تمام وقت از کار از راه دور لذت می برند.
۹۵٪ افراد دوستان و خانواده خود را به کار از راه دور تشویق می کنند.
اشتغال و حفظ شغل
۷۲٪ افراد حرفه ای و با استعداد موافقند که انعطاف پذیری در کار (از جمله کار از راه دور) عامل بسیار مهمی برای اشتغال آینده و منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها خواهد بود.
۸۳٪ کارمندان هم از راه دور و هم در حوزه کار می گویند که فرصت های کاری از راه دور باعث شادی بیشتر آنها در کار می شود.
۴۰٪ از مردم فکر می کنند که یک برنامه شغلی انعطاف پذیر بهترین گزینه برای کار در خانه است.
۸۱٪ از کارمندان می گویند اگر محل کارشان فرصتی برای کار در خانه داشته باشد ، احتمالاً آن را به جویندگان کار معرفی می کنند.
۷۴٪ کارمندان می گویند اگر فرصت کار از راه دور را داشته باشند ، احتمال ترک کار کمتر است.
کارایی و رفتار ارتباط از راه دور
۷۷٪ از کارمندان فکر می کنند کار از راه دور کارآمدتر است.
٪۶٪ از افراد هنگامی که نیاز به تمرکز بر روی پروژه خود دارند تصمیم می گیرند که به طور کلی از محل کار اجتناب کنند.
۲۳- کارگران از راه دور می گویند که وقتی در خانه کار می کنند بیشتر از کار در محل کار خود کار می کنند.
۵۳٪ از مشاغل خانه می گویند که زمان کمتری از کار خود را نسبت به زمان کار خود می گیرند.
۴۳٪ مشاغل خانه برای ۳ هفته یا کمتر در سال به تعطیلات (با حقوق) می روند.
افرادی که مشاغل بسیار دشواری دارند و نیاز به ارتباط کمتری با سرمایه گذاران و مدیران دارند ، هنگامی که از راه دور کار می کنند ، بازده بیشتری دارند.
ایمیل ، پیام رسانی اینترنتی و چت تصویری از ابزارها و روش های ضروری ارتباط برای کار در خانه هستند.
در حالی که دورکاری به افراد امکان می دهد از هرجایی کار کنند ، ۸۴٪ از ارتباط از راه دور کار در خانه را انتخاب می کنند.

درآمد و مزایا در دورکاری

 • ۶۹٪ از هزاره ها سایر مزایا را با ساعت کاری انعطاف پذیر که در دورکاری امکان پذیر است ، عوض می کنند.
  ۷۵٪ از مردم می گویند اگر راه دورکاری را انتخاب كنند ، شركت های آنها هزینه اینترنت را پرداخت نمی كنند.
  ۳۰٪ از ارتباطات از راه دور می گویند که با این کار ۵۰۰۰ دلار در سال صرفه جویی می شود.
  ۷۱٪ شرکتها غیبت جسمی در محل کار کسانی را که از راه دور کار می کنند جبران نمی کنند.
  ارتباطات از راه دور پاره وقت به طور متوسط ​​۱۱۰۰۰ دلار در سال در کسب و کار صرفه جویی می کند.
  چالش های دورکاری
  بیش از نیمی از ارتباط از راه دور می گویند که در محل کار احساس می کنند از کارمندان فاصله گرفته و از آنها جدا شده است.
  ۲۲۲٫ دور مخابرات می گویند انجام کار بزرگترین چالش آنهاست.
  ۱۹- ارتباط از راه دور بزرگترین چالش خود را تنها بودن می داند.
  علی رغم دریافت اطلاعات محرمانه تجاری در هنگام کار از راه دور ، کمتر از نیمی از ارتباط از راه دور آموزش های کافی در زمینه امنیت اینترنت را می بینند.
  پیشرفت از راه دور امکان پذیر است

انجام کارها از راه دور

وقتی از راه دور برای یک شرکت یا سازمان کار می کنید ، دیده شدن می تواند چالش برانگیز باشد ، اما اگر این کار را به خوبی انجام دهید ، می توانید موفقیت فوق العاده ای در کار خود کسب کنید. احتمالاً یکی از بزرگترین ترسهای کامپیوتر از راه دور دیده نشدن و از دست دادن فرصتهای شغلی آنهاست. با این حال ، با کمی برنامه ریزی و تلاش آگاهانه و البته یافتن شرکتی که فرهنگ صحیح دورکاری در آن حاکم باشد ، می توانید دیده و موفق باشید. اگر کارمند دورکاری هستید ، هر زمان که ممکن است با استفاده از نکات این مقاله و برقراری ارتباط صحیح با همکاران خود در صورت امکان به هدف خود نزدیک شوید.

هنگامی که یک محیط کار و روال راحت را ایجاد کردید و اطمینان حاصل کردید که با سایر کارمندان خود در ارتباط هستید ، هر فرصتی برای موفقیت خواهید داشت. بسیاری از بزرگترین شرکتهای جهان قدرت کار در خانه را کشف کرده اند. شما هم می توانید هنگامی که روش های هوشمند و م effectiveثر برای دورکاری را پیدا کردید ، دیگر عملکرد شغلی شما تحت تأثیر منفی های انزوا قرار نمی گیرد.

اگر پس از شیوع ویروس کرونا نیز تجربه دورکاری دارید و از راه دور از راه دور تجربه می کنید ، حتماً افکار و تجربیات خود را با ما و مخاطبان خود در میان بگذارید و بگویید که از چه روشی برای افزایش کارایی در دورکاری استفاده کرده اید؟

** آمار جهانی از سایت HubSpot جمع آوری می شود.

نظر دهید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *