×
خانه » دسته‌بندی نشده » دلیل اهمیت سئو و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما
09 نوامبر 2020

دلیل اهمیت سئو و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما

پس از راه اندازی سایت خود ، باید به فکر دستیابی به اولین نتایج گوگل ، به ویژه سطح اول گوگل باشید. آیا تاکنون فکر کرده اید که اگر اولین نتایج Google را در کلمات کلیدی سایت خود بدست آورید ، چه اتفاقی می افتد؟ چرا سئوی سایت مهم است و چرا می خواهید به سئو فکر کنید و سایت خود را بهینه کنید؟

با توجه به اینکه اکثر دوستان تمایل به راه اندازی مشاغل آنلاین و کسب درآمد از اینترنت دارند ، پس از افتتاح وب سایت های خود ، به اهمیت سئو فکر نمی کنند.

وقتی رتبه اول گوگل را در کلمات اصلی فضای کار کسب می کنید ، روزانه بازدید نامحدودی برای سایت شما به ارمغان می آورد. با افزایش بازدید سایت ، درآمد روزانه شما افزایش یافته و مخاطبان شما را به سمت سایت شما جذب می کند.

سئو و بهینه سازی سایت از این جهت مهم هستند که پس از بهینه سازی سایت خود ، نیازی به هزینه اضافی برای تبلیغات آنلاین ، تبلیغات در سایت های دیگران یا حتی تبلیغات Google نیست. می توانید آن را به صورت رایگان در اولین نتایج گوگل دریافت کنید.

مهمترین وظیفه شما پس از راه اندازی سایت این است که کاری انجام دهید تا اولین نتایج را از Google دریافت کنید. برای بدست آوردن اولین نتایج گوگل دو روش وجود دارد ، راه اول پرداخت هزینه تبلیغات گوگل به گوگل است که منجر به اولین نتایج گوگل در کلمات کلیدی مورد نظر شما می شود که هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. این نیاز به سرمایه زیادی دارد.

راه دوم ، کاملاً رایگان ، جستجوگرها و بهینه سازی سایت برای شماست. هدف اصلی ما از نوشتن این مقاله بهینه سازی سایت شما است.

تا پایان این مقاله با من باشید ، اول از همه چرا SEO مهم است و در مورد بهینه سازی سایت شما است.

چرا سئو مهم است؟

۱- اول از همه ، یکی از روشهای رایگان بازاریابی اینترنتی است. می دانید که چند روش بازاریابی اینترنتی به سرمایه اولیه نیاز دارد. اما سئو و بهینه سازی سایت یکی از معدود روش های بازاریابی آنلاین است که نیازی به بازاریابی ندارد و در صورت مطالعه کامل سئو و بهینه سازی سایت می توانید از این روش بازاریابی به صورت رایگان استفاده کنید.

۲- هنگام بهینه سازی سایت ، درآمد اینترنتی شما افزایش می یابد. در نتیجه اولین نتایج گوگل ، با افزایش بازدید سایت ، درآمد اینترنت نیز افزایش می یابد.

۳- سئو و بهینه سازی سایت یکی از راه های کاملا رایگان افزایش بازدید سایت است. هنگامی که اصول SEO و بهینه سازی سایت را فرا گرفتید ، می توانید بازدید سایت خود را به مدت نامحدود افزایش دهید.

۴- هنگام بهینه سازی سایت خود می توانید مخاطبان و کاربران خود را به سمت سایت خود جذب کنید. مخاطبان هدف افرادی هستند که مایل به پرداخت هزینه محصولات و خدمات شما هستند.

۵- هنگام بهینه سازی سایت خود ، به هزینه های اضافی مانند تبلیغات نیازی ندارید. اگر پولی برای تبلیغ ندارید ، پیشنهاد می کنیم در سایت SEO خود کار کنید و با موضوعات SEO و بهینه سازی سایت آشنا شوید.

اکنون که اهمیت SEO را فهمیدید ، از شما دعوت می کنیم برای دیدن دقیق موضوعات SEO و بهینه سازی سایت به من بپیوندید.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی سایت به معنای نشان دادن سایت شما در اولین کلمات کلیدی Google در کلمات کلیدی مرتبط با تجارت شما است. شما باید به فکر بهینه سازی سایت خود باشید تا بتوانید سایت خود را در اولین نتایج گوگل به ارمغان بیاورید.

هر منطقه ای که در آن کار می کنید ، مخاطبان زیادی دارد و کاربرانی که برای پاسخگویی به نیازهای خود در Google جستجو می کنند ، کافی است سایت خود را بهینه کنید تا در میان اولین نتایج Google قرار گیرد.

برای اینکه در اولین نتایج گوگل قابل مشاهده باشید ، باید بهتر از سایت های دیگر عمل کنید و وقت خود را به سئو و بهینه سازی سایت اختصاص دهید.

برای اینکه یک SEO حرفه ای باشید باید تمام مراحل سئو و بهینه سازی سایت را به روشی کاملاً حرفه ای یاد بگیرید. به طور کلی سئو و بهینه سازی سایت به سه مرحله تقسیم می شوند: انتخاب کلمه کلیدی ، سئو داخلی یا بهینه سازی سایت داخلی و سئو خارجی یا بهینه سازی سایت خارجی.

برای اینکه در اولین نتایج گوگل قابل مشاهده باشید ، باید تمام مراحل SEO را یاد بگیرید. برای یادگیری مباحث SEO می توانید از منابع مختلفی مانند Apparat یا حتی YouTube استفاده کنید.

البته اگر می خواهید یک حرفه حرفه ای در سئو یاد بگیرید ، پیشنهاد می کنم در آموزش سئو آکادمی سبز که رایگان است شرکت کنید. البته در ادامه شما را بیشتر با مراحل سئو و بهینه سازی سایت آشنا خواهیم کرد. با من باش.

چرا سئو مهم است؟ (مراحل جستجوگرها)

همانطور که گفتیم ، سئو و بهینه سازی وب سایت به سه مرحله تقسیم می شوند. برای رتبه بندی در Google و دستیابی به اولین نتایج خود در Google ، باید این سه مرحله را کاملاً بشناسید و در سایت خود پیاده سازی کنید.

اولین قدم انتخاب کلمات کلیدی است ، در مرحله اول باید بهترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود انتخاب کنید. کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که مخاطبان و کاربران شما در Google جستجو می کنند. برای ورود به اولین نتایج Google ، باید بهترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

مرحله دوم در سئو و بهینه سازی وب سایت ، سئو داخلی یا بهینه سازی موتور جستجوگر صفحه است. به مجموعه اقداماتی که برای بهینه سازی سایت خود برای Google باید در داخل سایت انجام دهید ، درآمد داخلی گفته می شود. در مرحله بعدی ، شما را با موضوع SEO داخلی آشنا خواهیم کرد.

و مرحله سوم سئو خارجی یا خارجی است. مجموعه اقداماتی که در خارج از سایت خود برای بهینه سازی سایت خود برای Google انجام می دهید ، SEO خارجی نامیده می شود.

اکنون که دقیقاً فهمیدید سئو و بهینه سازی وب سایت چیست ، ما این سه مرحله را به شما معرفی خواهیم کرد. با من بمان

۱- انتخاب کلمات کلیدی هنگام بهینه سازی وب سایت

اولین قدم در سئو و بهینه سازی وب سایت ، انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت شما است. کلمات کلیدی کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران برای پاسخگویی به نیازهای خود در Google جستجو می کنند. در این مرحله ، شما باید بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید و سعی کنید سایت خود را برای کلمات کلیدی انتخابی خود بهینه کنید ، که به مرور زمان برای آن کلمات کلیدی رتبه بندی می شود.

روش های زیادی برای یافتن کلمات کلیدی در سئو وجود دارد. برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی می توانید از ابزارهایی مانند Keyword Planner ، kwfinder ، keywordtool .io یا حتی خود Google استفاده کنید. ساده ترین راه برای یافتن کلمات کلیدی انتخاب کلمات کلیدی برای سایت خود از طریق Google است. برای انتخاب کلمات کلیدی با استفاده از این روش ، باید کلمه کلیدی اصلی خود را در Google جستجو کنید و Google تعدادی کلمه کلیدی را در پایین صفحه برای شما پیشنهاد می دهد.

کلماتی که گوگل به شما پیشنهاد می دهد بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت شما هستند. بزرگترین اشتباهی که بسیاری از دوستان در این زمینه مرتکب می شوند این است که پس از ساخت سایت خود ، سخت روی کلمات کلیدی کار می کنند و فکر می کنند یک سایت تازه ایجاد شده ممکن است در آن کلمات کلیدی رتبه بندی کند.

برای اینکه کلمات کلیدی خود را از موارد اساسی و پیچیده خارج کنید ، باید کلمات کلیدی مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید. راز بزرگ رتبه بندی برای کلمات کلیدی دشوار این است که در مرحله اول ، شما باید با کلمات ساده کار کنید و سپس روی کلمات آسان کار کنید و رتبه بندی کنید. سپس روی کلمات متوسط ​​کار کنید و بعد از اینکه به کلمات متوسط ​​امتیاز دادید روی کلمات دشوار کار کنید.

رتبه بندی برای کلمات تند ممکن است ماه ها تلاش کند. به همین دلیل است که من توصیه می کنم پس از راه اندازی سایت خود ، به راحتی کلمات کلیدی خود را شروع کنید. بنابراین ، در مرحله اول ، باید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

۲- بهینه سازی وب سایت و سئو داخلی

پس از انتخاب کلمات کلیدی برای سایت خود ، در این مرحله باید به فکر بهینه سازی داخلی سایت خود باشید. بهینه سازی سایت داخلی به مجموعه کارهایی که برای بهینه سازی سایت خود برای Google باید انجام دهید ، بهینه سازی سایت داخلی گفته می شود.

مهمترین عامل در بهینه سازی سایت داخلی تولید محتوای جامع و هدفمند است. شما باید برای هر کلمه کلیدی که انتخاب می کنید محتوای کامل و جامعی بنویسید. برای رتبه بندی در نتایج برتر Google ، محتوایی که تولید می کنید باید کاملتر و جامع تر از محتوای رقبا باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم حتماً قبل از شروع تولید محتوا ، کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل جستجو کرده و محتوای رقبای خود را کاملاً بررسی کنید.

به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی من آموزش تولید محتوا باشد. و می خواهم محتوای کامل و جامعی برای این کلمه کلیدی بنویسم. در اولین گام ، من کلمه کلیدی آموزش تولید محتوا را در گوگل جستجو می کنم و محتوای رقبای خود را کاملا بررسی می کنم. برای اینکه در اولین نتایج گوگل دیده شوید ، محتوای شما باید کاملتر و جامع تر از محتوای رقبای شما باشد.

مسئله تولید محتوا مهمترین مبحث سئو داخلی و حتی سئو است. محتوایی که تولید می کنید باید متناسب با نیاز مخاطبان شما باشد. این بدان معناست که مخاطبان شما پس از مطالعه مطالب شما ، نیازهای آنها برآورده می شود. اگر می توانید چنین محتوایی را تولید کنید ، مطمئن باشید خیلی زود در اولین نتایج Google ظاهر می شود.

علاوه بر محتوایی که تولید می کنید باید یک محتوای کامل و جامع باشد ، شما باید از تمام فاکتورهای داخلی SEO پیروی کنید. به عنوان مثال ، حتماً تصاویر مربوط به موضوع محتوایی که نوشتید را در مطالب خود بگنجانید. حتما تصاویر محتوای خود را بهینه کنید. به درستی از برچسب های h2 و h3 استفاده کنید. سعی کنید در محتوای خود پیوند داخلی به محتوای سایت خود بدهید. سعی کنید محتوای تولید شده خود را به منابع معتبری که دارای اعتبار بالایی هستند بسپارید. با این کار دیده شدن شما در اولین نتایج Google آسان تر خواهد شد. سعی کنید هر چند وقت یک بار یا هر ماه یکبار مطالب قدیمی سایت خود را به روز کنید. این باعث افزایش بازدید سایت شما می شود. اکنون که ما با تولید محتوای داخلی یا شدید و سئو کار می کنیم ، باید به فکر تولید محتوای هدفمند و جامع برای مخاطبان خود باشید.

۳- بهینه سازی و سئو خارجی وب سایت

مرحله سوم در سئو و بهینه سازی سایت ، سئوی خارجی یا سئو خارج از صفحه است. SEO خارجی به مجموعه کارهایی گفته می شود که شما باید در خارج از سایت خود انجام دهید تا سایت خود را برای Google بهینه کنید. مانند ایجاد بک لینک با کیفیت در شبکه های اجتماعی و لینک دادن به سایت خود. ممکن است بپرسید منظور از بک لینک چیست؟

عامل بسیار مهم دیگر در سئو و بهینه سازی ، ایجاد بک لینک با کیفیت است. وقتی سایتی به سایت شما لینک می شود و لینک سایت شما را در داخل سایت قرار می دهد و به محتوای سایت پیوند می زند ، برای شما یک لینک برگشت محسوب می شود.

برای اینکه در اولین نتایج گوگل دیده شوید ، علاوه بر کیفیت محتوای خود ، باید بک لینک برای سایت خود ایجاد کنید. برای ساخت بک لینک نیازی به هزینه های اضافی مانند گزارش و خرید بک لینک نیست. شما می توانید بک لینک رایگان برای سایت خود بصورت کاملا رایگان ایجاد کنید. برای ساختن بدنه ، می توانید از سیستم های وبلاگ نویسی ایرانی و خارجی استفاده کنید ، یا می توانید به انجمن ها بپیوندید و به سایت خود پیوند دهید.

نتیجه

سئو و بهینه سازی سایت در مشاغل اینترنتی نقش بسیار مهمی دارند. برای درک مهم بودن SEO ، اگر این مقاله را نخوانده اید ، پیشنهاد می کنم یک بار این مقاله را بخوانید. برای اینکه بتوانید سایت خود را بهینه کنید ، باید این سه مرحله SEO را یاد بگیرید و با توجه به این سه مرحله سایت خود را بهینه کنید. با بهینه سازی سایت خود می توانید بازدید زیادی از سایت خود داشته باشید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *