×
خانه » مقالات دیجیتال مارکتینگ » تاثیرات دور کاری در جهان
10 دسامبر 2020

تاثیرات دور کاری در جهان

کار از راه دور تجربه متفاوتی است. هنگامی که از راه دور و دور از دفتر کار می کنید ، با چالش های متفاوتی نسبت به محل کار روبرو هستید و همیشه سعی در بهبود بهره وری از راه دور دارید. علاوه بر این ، ممکن است هنگام تنها ماندن و دیده نشدن مضطرب باشید. به عنوان مثال ، ممکن است از خود بپرسید ، آیا چیز مهمی را فراموش کرده ام؟ آیا دیگران می دانند که من کار می کنم؟ آیا پیشرفت در دورکاری امکان پذیر است؟

اگر نگران توجه شدن هستید ، بدانید که تنها نیستید. این یک مانع بزرگ برای کسانی است که از راه دور کار می کنند. یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۸ نشان داد که ۳۷٪ از کارکنان مخابرات معتقدند که این سبک کار باعث می شود که آنها شناسایی نشده باشند.

چه شرکتی سیاست دورکاری را اجرا کند یا نه ، شفافیت همیشه یک عامل مهم در موفقیت کارمندان بوده است. برخی از شرکت ها هنگام کار از خانه ، جلسات منظمی را برای راحتی کارمندان برگزار می کنند.

اگر مدام در سیستم رایانه خود هستید و از راه دور کار می کنید ، چگونه می توانید از نظر کارفرما در مورد خود مطلع شوید؟ برای کمک به بیشتر دیده شدن در صنعت مخابرات ، ما در این مقاله تجربیات ارزشمند برخی از افرادی را که با شرکت یا سازمان خود در صنعت مخابرات کار می کنند ارائه می دهیم. سپس ما آمار جهانی از وضعیت افراد با تجربه کار از خانه را بر اساس گزارش های مبتنی بر آن تجربه ارائه می دهیم. با توجه به گسترش ویروس کرونا و کار از راه دور در بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان ، خواندن این پست می تواند بهره وری شما را در یک محیط از راه دور بسیار بهبود بخشد.

چگونه در زمان دورکاری دیده شوید؟

دیده شدن در زمان دورکاری

۱. در گروه‌های مورد علاقه و پروژه‌های خارج از کار روزانه شرکت کنید.

پیوستن به یک پروژه گروهی که تأثیر مستقیمی روی کار شما نداشته باشد می تواند استرس زا باشد ، اما همچنین می تواند سرگرم کننده باشد و به شما کمک کند با همکارانی که ممکن است آنها را نمی شناسید ارتباط برقرار کنید.

تجربه اول شخص: “تلاش برای شناختن مردم ، یافتن فرصت های مشارکت و در دسترس بودن به من کمک کرد تا قابل مشاهده شوم. من داوطلب ویرایش وبلاگ شرکت شدم. ایجاد محتوای داخلی برای شرکت و همکاری با نویسندگان حرفه ای سطح دانش من را در این زمینه ارتقا داده و ارتقا داده است. “همچنین ارتباطاتی با سایر قسمتهای سازمان و روابط شخصی با افراد دیگر در نقشهای مختلف ایجاد کرد.”

۲. برای جلسات ویدئویی تک به تک با همکاران برنامه‌ریزی کنید.

هنگامی که از راه دور کار می کنید ، طبیعتاً قادر نخواهید بود که همکاران خود را تشخیص داده و با آنها ارتباط برقرار کنید گویی در دفتر کار نشسته اید. به همین دلیل ، یک تماس تصویری یا یک تور مجازی می تواند راه خوبی برای برقراری ارتباط باشد.

تجربه شخص دوم: «در هفته های اول کار در خانه ، من همکاران را به یک ناهار مجازی دعوت کردم. من روابطم را با تعامل فردی با همکاران و گفتگو با آنها در مورد کار دیگری غیر از کار گسترش دادم. “من با برخی از افراد بسیار راحت بودم و به طور مرتب با آنها ارتباط برقرار کردم.”

حتی اگر یک کارمند تمام وقت باشید ، برنامه ریزی چنین جلساتی باعث تقویت روابط کاری با همکاران می شود.

تجربه شخص سوم: «هر هفته حداقل ۳ تماس ویدیویی با هم تیمی های مختلف انجام می دهم تا رابطه خوبی برقرار شود. “این باعث آشنایی بیشتر آنها شد و این پیوند قوی تر به آنها کمک کرد تا سریعتر به جلو حرکت کنند.”

تجربه شخص چهارم: “من درون گرا هستم و تجربه گفتگو برایم آسان نیست ، اما سعی می کنم با شرکت در برنامه های گروهی و پروژه های مختلف بیشتر دیده و پاداش دهم.”

۳. نکات مربوط به نقش خود در کار را به بحث و اشتراک بگذارید.

اگر شرکتتان بلاگ یا صفحه ویکی (wiki) دارد که نوشتن در آن مخصوص کارکنان است، از آن برای نوشتن درباره پروژه‌هایی که درحال انجام آن هستید و موفقیت‌هایی که به‌دست آورده‌اید استفاده کنید. متناوب با این کار، می‌توانید در بلاگ خودتان پستی بنویسید و آن را با همکارانتان به اشتراک بگذارید.

نوشتن درباره کارهایی که در نقش خود یاد گرفته‌اید به همکارانتان امکان آشنایی با شما، نقش شما در شغلتان و کارهایی که به انجام رسانده‌اید را می‌دهد. در این صورت ممکن است همکاران دیگر نیز علاقه‌مند شوند که نزدتان بیایند و درباره بینش شما سوالاتی بپرسند و یا در پروژه‌ای با شما همکاری کنند.

تجربه شخص پنجم: «به محض جاافتادن در شغل به عنوان یک دورکار، نشان دادن خود در شرکت را در اولویت قرار دادم. به عنوان یک نویسنده، با نوشتن پست‌های بلاگ و ویکی (wiki) شرکت و همکاری در بخش بازاریابی در بلاگ توانستم بیشتر به هدفم نزدیک شوم. اولین باری که به شرکت رفتم همکارانم از دیدنم ابراز خوشحالی کردند و گفتند علاقه داشتند از نزدیک ببینند کسی که بلاگ و ویکی شرکت را می‌نویسد، کیست.»

۴. با استفاده از اپلیکیشن پیام‌رسان شرکت با همکاران ارتباط برقرار کنید.

توصیه می شود علاوه بر انتشار افکار و دستاوردهای خود در وبلاگ ، در سیستم پیام رسانی مستقیم شرکت نیز شرکت کنید. کانال های ارتباطی رسمی و غیررسمی می توانند شما را قابل مشاهده کنند.

تجربه ششم: “من در کانال های ارتباطی تیمم شرکت می کنم. بعضی اوقات عکس هایی از سگم ارسال می کنم یا به رفع مشکلات مردم کمک می کنم. “از این طریق ، به هم تیمی های خود اطمینان می دهم که حتی در صورت حضور فیزیکی در دفتر ، حضور و حمایت می کنم.”

تجربه شخص هفتم: «نقش پیام رسان های داخلی شرکت هنگام کار در خانه بسیار بزرگ است. به این ترتیب است که ما جلسات روزانه خود را برگزار می کنیم و با یکدیگر درباره گزارش عملکرد و اولویت ها بحث می کنیم. “این جلسات آنلاین به ما کمک می کند تا در کنار همکاری و برنامه های آینده خود باشیم.”

۵. موفقیت‌ها و شکست‌ها را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

علاوه بر به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در نقشی که بازی می کنید ، می خواهید مدیر و همکارانتان بدانند که چه کاری انجام می دهید. وقتی در شرکتی نیستید ، ممکن است موفقیت های بزرگ و کوچک شما قابل مشاهده نباشد یا مدیر شما متوجه نشود که چه مقدار از شکست های خود آموخته اید. برای اینکه تیم و مدیر خود را در جریان آخرین تحولات قرار دهید ، باید آنها را در جریان پیشرفت خود قرار دهید. وقتی از موفقیت خود در کار به رئیس خود می گویید ، آنها را خوشحال می کنید و هنگامی که شکست ها را گزارش می دهید ، به آنها اطلاع می دهید که در کجا باید رشد کنید. این یکی از راه های بهبود کارایی کار در خانه است.

۶. در صورت امکان به دفتر کارتان سر بزنید.

اگر فرصتی برای رفتن به محل کار خود دارید ، از این فرصت استفاده کنید. این بازدید فرصت تعامل نزدیک با همکاران را به شما می دهد.

تجربه هشتم شخص: “مدیر من به من اجازه داد مدتی در این شرکت کار کنم و از نزدیک با تیم های بازاریابی ، وبلاگ نویسی و پشتیبانی همکاری کنم. “من از این فرصت استفاده کردم و خودم را به تیم هایی معرفی کردم که مستقیماً با آنها کار نمی کردم و بهتر می دانم که آنها چه کار می کنند.”

۷. در خلال تماس‌های ویدئویی تیم، در بحث‌ها شرکت کنید.

علاوه بر تلاش برای حضور در برنامه های گروهی ، جلسات یک به یک و وبلاگ نویسی ، به یاد داشته باشید که از جلسات گروهی از قبل تعیین شده به عنوان راهی برای خودنمایی استفاده کنید.

تجربه شخص نهم: ”در طول هر جلسه آنلاین ، سعی کردم حداقل با پرسیدن یک سوال با مردم ارتباط برقرار کنم. “اگر همه افراد در جلسه خود را معرفی نمی كردند ، من از آنها می خواستم كه خودشان را معرفی كنند یا دوربینی تنظیم كنند تا بتوانم همه را ببینم و با آنها ارتباط برقرار كنم.”

تجربه شخص دهم: “من از منطقه امن خارج می شوم و در جلسات هفتگی شرکت می کنم ، موضوعی را مطرح می کنم یا دیدگاه خود را برای بحث ارائه می دهم.”

تجربه یک شخص یازدهم: “من سعی می کنم در جلسات به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنم و شروع به اظهار نظر در مورد چیز سرگرم کننده خارج از کار کنم.”

افزایش بازدهی در دورکاری 

افزایش بازدهی در دورکاری

یک فرض رایج این است کهش کارایی دورکاری کمتر از کارمندان اداری است ، اما این فرضیه در بسیاری از موارد نقض شده است. برای این کار می توانید نکات را دنبال کنید. رعایت این نکات کارایی شما را در کار در خانه بسیار افزایش می دهد:

 • مکان راحتی برای کار ایجاد کنید

اگر ساعت های طولانی روی صندلی ناراحت کننده بنشینید و کار کنید ، به زودی درد جسمی و خستگی شدید را تجربه خواهید کرد. سعی کنید یک میز و صندلی راحت برای کار تهیه کنید و در طول روز حرکات کششی انجام دهید.

 • برای کار مرز و محدوده ایجاد کنید

تحقیقات نشان می دهد که کار در خانه نیاز به برنامه ریزی دارد. همه به نیرو و انرژی نیاز دارند. گاهی لازم است از کار دور شوید ، قدم بزنید یا از آن لذت ببرید. ایجاد مرز بین محیط کار و غیر کار و زمان مناسب و همچنین اختصاص وقت برای استراحت و پرهیز از کار ، در ساعاتی که برای کار تعیین کرده اید ، بهره وری شما را افزایش می دهد.

 • ارتباطات خود را حفظ کنید

ایجاد هم افزایی برای ارتباط با محل کار ضروری است. رهبران بهتر است این روابط را حفظ و مدیریت کنند. به عنوان مثال ، این کار را می توان با استفاده از پیام های متنی یا فیلم ها و ابزارهای مشابه انجام داد. اهمیت ابزارها نحوه استفاده از آنها را تعیین می کند. اطمینان حاصل کنید که از فناوری برای در ارتباط ماندن استفاده می کنید. کار به تنهایی و از راه دور به معنای غیرممکن بودن برقراری ارتباط نیست.

اجتناب از عادت‌های بد در دورکاری 

عادت های بد در دورکاری

احساسات داده هایی هستند که هنگام سخت کوشی و قطع کار خوب به شما هشدار می دهند ، بنابراین باید به آنها توجه کنید. بنابراین ، اگر احساس خستگی ، استرس ، شرمندگی ، ترس یا ناامنی دارید ، باید از آنها مراقبت کنید. البته ممکن است مشکل کار در خانه مخفی بودن این انگیزه ها باشد یا “عادی” تلقی شود.

به عنوان مثال ، برخی از مشکلات کار در خانه که علاوه بر بهره وری در خانه ، می تواند بر سلامت روان شما نیز تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • در دسترس بودن ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز هفته
 • استراحت نکن
 • ترس از نگاه کردن به تنبلی شما
 • کمبود خواب
 • بررسی موارد با استفاده از تلفن همراه ؛ قبل از خواب
 • ایمیل کار خود را قبل از خواب تازه کنید
 • غذا خوردن در کامپیوتر
 • به دیدار دوستان و خانواده نروید
 • درست قبل از پایان روز “یک ایمیل دیگر” ارسال کنید
 • موافقت کنید که در زمان نامناسب برای خوشحال کردن مردم تماس های تجاری برقرار کنید

و کارهای دیگری که انجام می دهیم زیرا فکر می کنیم “باید” این کار را انجام دهیم.

آمار دورکاری در سال ۲۰۲۰ 

آمار دورکاری در سال 2020

میزان نیروی کار از راه دور

 • در ایالات متحده ، ۴٫۷ میلیون کارمند (۳٫۴٪ نیروی کار) حداقل نیم هفته از خانه کار می کنند.
 • حدود ۶۲٪ از کارمندان ۲۲ تا ۶۵ ساله می گویند که حداقل از زمان دور از راه دور کار می کنند.
 • ۴۴٪ از کارمندان می گویند بخشی از تیم آنها مشاغل تمام وقت است.
 • در حالی که ۳۰٪ از افراد گزارش می کنند که تمام وقت کار می کنند ، ۱۸٪ از راه دور ۱-۳ بار در هفته کار می کنند.

نوع مشاغل کارکنانِ دورکار

 • ۱۸٪ از مدیران بیشتر از محل کار خود از راه دور کار می کنند.
 • نوع کار ۳۵٪ افرادی که از راه دور کار می کنند فردی هستند.
 • ۳۰٪ از مردم گزارش می دهند که در شرکتی کار می کنند که همه کارمندان آن از خانه کار می کنند.
 • ۴۶٪ از کارکنان مجموعه C حداقل نیمه وقت کار می کنند.
 • کارمندان جدید این شرکت می توانند کمتر از خانه کار کنند. حدود ۷۵٪ کارمندان کمتر از یک سال در دفتر کار کرده اند.

رشد دورکاری

 • از سال ۲۰۱۰ به بعد تعداد افرادی که دست‌کم یک بار در هفته دورکاری می‌کنند ۴۰۰٪ افزایش یافت.
 • ۴۲٪ از کارمندانی که امکان دورکاری دارند، برای ۵ سال آینده برنامه‌ریزی کرده‌اند که بیشتر از راه دور کار کنند.
 • ارتباط کاری از راه دور، بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ تا ۲۲٪ افزایش یافت.
 • اگر امکانش فراهم بود، ۹۹٪ از افراد دست‌کم به‌طور پاره‌وقت برای باقی‌مانده دوران کاری خود، دورکاری را انتخاب می‌کردند.
 • بیش از نصف کارمندانی که به‌طور تمام‌وقت در محل کار حضور دارند، دوست دارند دورکاری کنند.
 • ۹۵٪ از مردم دوستان و فامیل‌های خود را به دورکاری تشویق می‌کنند.

استخدام و ماندگاری در شغل

 • ۷۲٪افراد حرفه ای و با استعداد اتفاق نظر دارند که انعطاف پذیری در کار (از جمله کار از راه دور) عامل بسیار مهمی برای اشتغال آینده و منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها خواهد بود.
 • ۸۳٪ کارمندان هم از راه دور و هم در حوزه کار می گویند که فرصت های کاری از راه دور باعث شادی بیشتر آنها در کار می شود.
 • ۴۰٪ از مردم فکر می کنند یک برنامه شغلی انعطاف پذیر بهترین گزینه موجود هنگام کار در خانه است.
 • ۸۱٪ از کارمندان می گویند اگر محل کارشان فرصتی برای کار در خانه داشته باشد ، احتمالاً آن را به جویندگان کار معرفی می کنند.
 • ۷۴٪ کارمندان می گویند اگر فرصت کار از راه دور را داشته باشند ، احتمال ترک کار کمتر است.

بازدهی و رفتارهای کارکنان دورکار

 • ۷۷٪کارمندان کار از خانه را کارآمدتر می دانند.
 • ۶۰٪ از افراد هنگامی که نیاز به تمرکز بر روی پروژه خود دارند تصمیم می گیرند که به طور کلی از محل کار اجتناب کنند.
 • ۲۳- کارگران از راه دور می گویند که وقتی در خانه کار می کنند طولانی تر از کار در محل کار هستند.
 • ۵۳٪ از مشاغل خانه می گویند که زمان کمتری از کار خود را نسبت به زمان کار خود می گیرند.
 • ۴۳٪ مشاغل خانه برای ۳ هفته یا کمتر در سال به تعطیلات (با حقوق) می روند.
 • افرادی که مشاغل بسیار دشواری دارند و نیاز به ارتباط کمتری با سرمایه گذاران و مدیران دارند ، هنگامی که از راه دور کار می کنند ، بازده بیشتری دارند.
 • ایمیل ، پیام رسانی اینترنتی و چت تصویری از ابزارها و روش های ضروری ارتباط برای کار در خانه هستند.
  در حالی که دورکاری به افراد امکان می دهد از هرجایی کار کنند ، ۸۴٪ کارگران مستقر در خانه کار در خانه را انتخاب می کنند.

درآمد و مزایا در دورکاری

 • ۶۹٪ هزاره ها مزایای دیگری را برای زمان کار انعطاف پذیر که هنگام کار در خانه امکان پذیر است ، معامله می کنند.
 • ۷۵٪ از مردم می گویند که اگر کار از راه دور را انتخاب کنند ، شرکت هایشان هزینه اینترنت آنها را پرداخت نمی کنند.
 • ۳۰٪ مشاغل خانه می گویند که این باعث می شود ۵۰۰۰ دلار در سال صرفه جویی شود.
 • ۷۱٪ شرکتها غیبت فیزیکی کار را برای کسانی که از راه دور کار می کنند جبران نمی کنند.
 • اتصال پاره وقت به طور متوسط ​​۱۱۰۰۰ دلار در سال در کسب و کار صرفه جویی می کند.

چالش‌های دورکاری

 • بیش از نیمی از مشاغل خانه می گویند که در محل کار خود احساس عدم ارتباط و قطع ارتباط با کارمندان می کنند.
 • ۲۲۲٫ دور مزدوران می گویند انجام کار بزرگترین مشکل آنهاست.
 • ۱۹٫ کارگران خانه بزرگترین مشکل خود را تنها بودن می دانند.
 • با وجود دریافت اطلاعات محرمانه تجاری هنگام کار در خانه ، کمتر از نیمی از کارگران دورکاری آموزش کافی ایمنی آنلاین را می بینند.

پیش‌برد کارها از راه دور ممکن است

انجام کارها از راه دور

وقتی از راه دور برای یک شرکت یا سازمان کار می کنید ، قابل مشاهده بودن می تواند چالش برانگیز باشد ، اما اگر بتوانید آن را به خوبی انجام دهید ، می توانید موفقیت فوق العاده ای در کار خود کسب کنید. احتمالاً یکی از بزرگترین ترسهای مشاغل خانه دیده نشدن و از دست دادن فرصتهای شغلی آنهاست. با این حال ، با کمی برنامه ریزی و تلاش آگاهانه و البته یافتن شرکتی که فرهنگ کار مناسب از راه دور را داشته باشد ، مورد توجه قرار خواهید گرفت و موفق خواهید بود. اگر از خانه کار می کنید ، سعی کنید تا حد امکان با استفاده از نکات این مقاله و ارتباط صحیح با همکاران در هر زمان ممکن به هدف خود نزدیک شوید.

هنگامی که یک محیط کار راحت و برنامه روزمره خود را ایجاد کردید و مطمئن شدید که با سایر کارمندان خود در ارتباط هستید ، همه فرصتهای موفقیت را خواهید داشت. بسیاری از بزرگترین شرکتهای جهان کار را از فرصتهای خانه کشف کرده اند. شما هم می توانید هنگامی که روش های هوشمند و م toثر کار از راه دور را پیدا کردید ، دیگر اثرات منفی انزوا بر کار شما تأثیر نخواهد گذاشت.

اگر به دنبال شیوع ویروس کرونا از کار در خانه استفاده می کنید و از تجربه کار در خانه دارید ، حتماً افکار و تجربیات خود را با ما و مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و به ما بگویید از چه تکنیک هایی برای بهبود کار خود از کارآیی در خانه استفاده کرده اید؟

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *