×
خانه » دسته‌بندی نشده » ازبین بردن لکه و چروک صورت در فتوشاپ زیر ۱ ساعت
20 دسامبر 2020

ازبین بردن لکه و چروک صورت در فتوشاپ زیر ۱ ساعت

در این مقاله در کمتر از یک ساعت میخواهیم آموزش روتوش را ببینیم و یاد بگیریم که چطور  ازبین بردن لکه و چروک صورت در فتوشاپ را باید داشته باشیم و به این صورت زیر ۱ ساعت این پروسه را نیز طی کنیم پس با این مقاله که به بازاریابی هم کمک میکند همراه باشید.

فتوشاپ یک ساعته لمس کردن
مهارت در درجه اول قرار دارد ، سپس سرعت. ما تمام مراحل لازم را در گردش کار یک بازنشسته حرفه ای برطرف می کنیم ، به این ترتیب شما می توانید به سرعت تغییراتی را که باید ایجاد کنید تا بیشترین بهره را از یک تصویر ببرید ، شناسایی کنید.

ویرایش تصاویر خام
کار با RAW قدرت ویرایش فوق العاده ای را به شما می دهد و تضمین می کند که هم شما و هم مشتری خود کیفیت مطلوبی را دریافت می کنید. بیاموزید که چگونه با استفاده از فتوشاپ و Adobe Camera Raw تنظیمات شدیدی در نوردهی و رنگ ایجاد کنید. آیا دوربین Adobe در RAW جدید است؟ این آموزش حرفه ای را که در آن به ACR در فتوشاپ غوطه ور می شویم امتحان کنید.

قرار گرفتن در معرض متعادل
همیشه در طول عکسبرداری اوضاع به همین شکل پیش نمی رود. ایجاد تعدیلات در نمایشگاه ، بزرگ و کوچک ، قسمت مهمی از کارهای این عقب نشینی است. ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید به طور سریع و کارآمد چندین نمایشگاه در Adobe Camera ایجاد کنید و سپس آنها را با هم در فتوشاپ ترکیب کنید.

روتوش پرتره یک ساعت بعد از فتوشاپ Retouch پرتره یک ساعت بعد از فتوشاپ

مو ، خز و لباس
برجسته ها و سایه ها
تزئین تصویر برای تزئین تصویر با نور و سایه طبیعی ، افزودن شکل و تعریف و جلب توجه بیشتر به سوژه است. ما به شما نشان می دهیم که چگونه چندین نمایشگاه ایجاد کنید و سپس آنها را برای نمایش متعادل و قدرتمندتر ترکیب کنید.

پوست و موی عالی
کاهش لکه های کوچک ، پرواز مو و انتقال محکم بین نور و تاریکی از مراحل مهم گردش کار یک بازنشسته است. ما با تکنیک های آموزش دقیق ، در عین حال م ،ثر و ابتکاری ، روش هایی برای افزایش زیبایی طبیعی مقاله شما به شما نشان می دهیم.

به مقالات خود اضافه کنید
مقاله شما باید ستاره نمایش باشد. بیاموزید که چگونه از حواس پرتی ، سایه ها و بالعکس استفاده کنید تا بر حواس پرتی غلبه کنید و توجه بیشتری را به سوژه خود جلب کنید. هنگامی که در اینجا کار می کنید ، هنر تسلط بر موضوعات خود را با تسلط بر طفره رفتن و سوزاندن بیاموزید!

بهتر کار کن
پرتره یک ساعت قبل از پرتره فتوشاپ یک ساعت بعد از پرتره فتوشاپ
گردش کار دسترسی حرفه ای
گردش کار موثر ، نتایج حرفه ای
وقت شما با ارزش است. ما با گذراندن مراحل بازیابی کل تصویر عمودی ، مرحله به مرحله به شما نشان می دهیم که چگونه این فرآیند را از همیشه نرم و صاف کنید.

اقدامات فتوشاپ
کار سریعتر با عملیات فتوشاپ!
با کلیک کمتر روی منوهای فتوشاپ ، علاوه بر این اطمینان حاصل کنید که عکس های شما شگفت انگیز به نظر می رسند. روند Floren Photoshop ما برای سرعت بخشیدن به گردش کار شما در حین پرداخت و ارائه نتایج حرفه ای طراحی شده است.

پرتره یک ساعته بر روی آرون نس

PRO رسیدن به برنامه شما

اصلاح برنامه شما
در حالت ایده آل ، ما باید بقیه دنیا را صرف ویرایش یک تصویر تا زمان انجام آن صرف کنیم. اما همیشه مشتری دیگری در صف ایستاده است ، یا یک پروژه جدید که از آن هیجان زده شده اند. در اینجا نحوه ویرایش عکس ها در برنامه شما وجود دارد تا بتوانید به سراغ چیز مهم بعدی بروید.

مسیرهای هوایی را بردارید
ریکاوری مو اغلب می تواند یک فرآیند زمان بر باشد. ما ابزارهایی را به شما نشان می دهیم که به شما در دستیابی به نتایج سریع و زیبا کمک می کند. و ما می دانیم که موها چقدر می توانند دشوار باشند. با نرم افزار PRO Tutorial Master Retaching Hair تمام ترفندهای تجارت را بیاموزید.

شکل و تعریف را اضافه کنید
برخی مراحل در روند بازیابی تأثیرات عمیق تری نسبت به سایر مراحل دارند. اگر به دنبال بهترین راه برای بالا بردن عکسهای خود هستید ، چیزی بیشتر از Taste and Burn نبینید. با اضافه کردن هایلایت ها و سایه های طبیعی ، به هر تصویری اشکال و تعارفات خیره کننده اضافه کنید.

پرتره یک ساعته بر روی آرون نس

از یک حرفه ای بیاموزید

با وظایف سریعتر کار کنید
روند Floren Photoshop ما به گونه ای طراحی شده است که به شما نتایج سطح حرفه ای می دهد. با برداشتن گامهای پر زحمت ، می توانید بر روی هنر شگفت انگیز کردن سوژه های خود تمرکز کنید.

سریع طرفدار
تسریع در روند پیاده سازی یکی از مهمترین مراحل است. بیاموزید که چگونه درجه وضوح مختلف را در مناطق مختلف تصویر اعمال کنید ، عمق را اضافه کنید و بیشتر روی موارد مهم تمرکز کنید.

چشم بازنشسته
کار با چیزهای دیگر فقط درک فتوشاپ است. شما خواهید آموخت که چگونه یک بازنشسته حرفه ای به سرعت یک تصویر را تجزیه و تحلیل می کند ، و همه ویرایش های لازم برای انتقال تصویر به سطح بعدی را شناسایی می کند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *