۵ پرطرفدارترین صفحه‌ی اینستاگرام در جهان

بالاخره اینستاگرام فهرست پرطرفدارترین صفحاتش در جهان را منتشر کرد. اینستاگرام به پنجمین سال حیات خود پا گذاشت، و به همین مناسبت این ابزارک به اشتراک‌گذاری عکس تصمیم گرفت فهرست رسمی از ۵حساب‌ اینستاگرامی سلبریتی‌ها را، که بیشترین تعداد فالوور را در جهان دارد، انتشار دهد.

 

1.jpg

خانم‌ها که این روزها را تحت سلطه‌ی خود قرار داده‌اند، هر ۵ حساب اینستاگرامی این فهرست هم متعلق به بانوان است که اغلب ستاره‌های پاپ هستند. طرفداران این ستاره‌ها جوانان پر شور و حال امروزی هستند به طوری که برطبق گزارش رویترز حدود ۸۵ % از طرفداران هرکدام از این ۵ ستاره جوانان زیر ۳۵ سال هستند.

هم‌چنین آنها از ملیت‌های گوناگونی در تمام نقاط دنیا هستند و حدود ۷۵ % از این دنبال‌کنندگان خارج از ایالات متحد امریکا هستند.

به گزارش رویترز تیلور سوییفت(که شما احتمالا از قبل می‌دانستید در این شمارش معکوس ما جای دارد)  حالا دومین صفحه‌ی اینستاگرامی پرطرفدار در اندونزی است.

در ادامه این فهرست ۵ تایی را ببینیم.

 

۵.آریانا گرانده: ۴۴ میلیون فالوور

5-ariana-grande-446-million-followers.jpg

 

۴.سلنا گومز: ۴۵.۹ میلیون فالوور

4-selena-gomez-459-million-followers.jpg

 

۳.بیانسه: ۴۷.۲ میلیون فالوور

3-beyonce-472-million-followers.jpg

 

۲.کیم کارداشیان: ۴۸.۱ میلیون فالوور

2-kim-kardashian-481-million-followers.jpg

 

۱.تیلور سوییفت: ۴۹.۶ میلیون فالوور

1-taylor-swift-496-million-followers.jpg

منبع: بیزینس اینسایدر

ترجمه: تحریریه نشریه بازده

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>