۱۰ پربازدیدترین کشور جهان برای مسافرت سال نو میلادی

سال جدید، تعطیلات جدید. سایت‌ «تری واگو» فهرستی از کشورهایی را منتشر کرد که مردم برای رفتن به تعطیلات سال نو میلادی جست‌وجو کرده بودند.

spain-andalusia-seville.jpg

در این فهرست، اسپانیا به خاطر مناظر منحصربه‌فرد، سبک زندگی خاص، رستوران‌ها، کافه‌ها و فستیوال‌های معروفش صدرنشین جدول شد و بارسلون نخستین شهر این لیست است. گشت و گذار در کوچه‌پس‌کوچه‌های قدیمی برای یافتن مغازه‌های صنایع دستی، عکاسی از لباس‌های سنتی و گردش در پارک گوئل از جاذبه‌های گردشگری این شهر است.

مقصد دیگری که توجه گردشگران را به خود جلب کرده است، شهرهای رم و ونیز در ایتالیا است.آمفی‌تئاتر کولیزه که به سبک یونان باستان ساخته شده و کاخ واتیکان از پربازدید‌ترین مکان‌های توریستی ایتالیا هستند و هر ساله توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کنند. در شمال ایتالیا هم میدان سنت مارک و کاخ دوگ از بناهای تاریخی این کشور هستند.

در سومین جایگاه این فهرست، شهر لندن در کشور انگلستان قرار دارد. در این کشور، موزه‌های معروفی همچون british museum و national gallery وجود دارند.همین‌طور مراکز خرید خیابان آکسفورد که قبل از استراحت در پارک سنت جیمز، که درست روبه‌روی کاخ باکینگهام قرار گرفته، می‌توان از آنها هم بازدید کرد. در زیر، نام ۱۰ کشور ابتدای این فهرست آمده است:

 

۱. اسپانیا

۲.ایتالیا

۳. انگلستان

۴. امریکا

۵. تایلند

۶. هلند

۷. پرتغال

۸. مراکش

۹. امارات متحده عربی

۱۰. آلمان

 

منبع: فرصت امروز

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.