گزارش عملکرد شرکت ام وی در سال ۲۰۱۵

بهمن ۲۱, ۱۳۹۴

گزارش عملکرد شرکت ام وی در سال ۲۰۱۵

ام وی با اعلام فروش سالیانه ۹٫۵ میلیارد دلار کارنامه مالی سال ۲۰۱۵ خود را آشکار کرد. علی رغم رشد تبادلات دلار در۷۰درصد از ۲۰ بازار برتر ام وی؛ درآمد شرکت نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افت داشته است، این آسیب به دلیل نوسانات نرخ ارز و فروش کم در چین بوده است. این شرکت روند مشابهی را در سال ۲۰۱۴ گزارش کرده بود، در آن زمان تنزل در آمدی ۸ درصدی به ۱۰٫۸ میلیون دلار داشته است؛ با وجود همه این ها شرکت مکان اول را در لیست ۱۰۰ شرکت برتر دنیا در بین شرکت های فروش مستقیم در سال ۲۰۱۵ به خودش اختصاص داده است.

در سال ۲۰۱۵، ۱۰ بازار برتر شرکت؛ چین، کره جنوبی، ایالات متحده، ژاپن، تایلند، روسیه، تایوان، مالزی، هند و اوکراین بودند. همچنین مدیریت شرکت؛ برزیل و مکزیک را به عنوان بازارهای نوظهور که سود قابل توجهی را به ثبت رسانده، معرفی کرده است.

رئیس شرکت در ارائه گزارش از عملکرد ام وی بیان کرد که در ۷ بازار از ۱۰ بازار برترشان، رشد را تجربه کرده اند و بازارهای نوظهور آن ها در آمریکای لاتین عملکرد عالی داشته اند؛ همچنین او اضافه کرد در بازار های متعدد به سطح فروش بی سابقه در سال ۲۰۱۵ دست پیدا کرده اند.  محیط رقابتی چین و نرخ تبادلات ارز نامناسب منجر شده که این سال، سال مثبت برای شرکت به حساب نیاید.

مواد غذایی به عنوان یکی از رسته های قدرتمند شرکت باقی مانده است؛ زیرا که ۴۶ درصد از فروش شرکت در سال ۲۰۱۵ متعلق به این رسته بوده است. Nutrilite برند پیشرو در زمینه مکمل های رژیمی، مواد معدنی و ویتامین هاست، بر طبق تحقیقاتی که توسط موسسه بین المللی Eurimonitor صورت گرفته است، شرکت در سال گذشته از برنامه Bodykey ( برنامه کنترل وزن ) برای مواد غذایی اش استفاده کرده است.Bodykey از آزمایش های ژنتیک و برآورد های علمی و گسترده برای ارائه طرح مناسب جهت کنترل وزن استفاده می کند.

محصولات مراقبت شخصی و زیبایی ۲۵ درصد از فروش شرکت را به خودش اختصاص داده است و محصولات با دوام همانند سیستم تصفیه آب و سیستم تهویه هوا ۱۶ درصد و ۱۳ درصد باقی مانده بین محصولات نگهداری از منزل و دیگر محصولات ارائه شده شرکت تقسیم شده است.

سال ۲۰۱۵ به عنوان نقطه اوج تولید شرکت و گسترش تحقیق و توسعه شرکت مورد توجه قرار گرفت. شرکت در سال ۲۰۱۵، ۳۳۵ میلیون دلار صرف زیر ساخت های جهانی کرده است و ۵ کارخانه تولیدی و سایت بزرگ RD را افتتاح کرده است.

همچنین ابزار های دیجیتالی را برای کمک به مالکان تجاری ام وی فراهم کرده تا کمکی در جهت نمایش محصولات آنان و مدیریت کسب و کارشان باشد.

در سال ۲۰۱۶ رهبران ام وی به دلایل زیادی می توانند به عملکردشان خوش بین باشند؛ یکی از این دلایل گزارش کار آفرینی است که در سال ۲۰۱۵ جمع آوری شده است. در این گزارش که بر مبنای بررسی ۵۰٫۰۰۰ نفر در ۴۴ کشور به دست آمده است، نگرش ها در مورد کسب و کار و روح کارآفرینی را از نظر کیفی بیان کرده است. در تمامی گفته ها ۷۵ درصد از پاسخ دهندگان نظر مثبت برای شروع این کسب و کار داشتند و این رقم میان افراد ۳۵ ساله و جوان تر به ۸۱ درصد رسیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>