چگونگی شیفت از شرکت راه سوم پارسیان

قابل توجه دوستانی که در حال شیفت از راه سوم پارسیان به پنبه ریز هستند:

ضمن تبریک بابت این تغییر،بابت گیر نیوفتادن در تله مدیریتی فیل سفید و تله خرچنگ و بابت هوشمندی شما، پیام ها و سوالاتتون رو به سه قسمت تقسیم کردم که در زیر بهشون اشاره میکنم:

1)من و تیمم قبلا پنبه ریز بودیم و بعد به راه سوم پارسیان شیفت زدیم،الان بعد از افشای هویت واقعی راه سوم پارسیان قصد بازگشت به پنبه ریز را داریم آیا ممکن است؟
پاسخ:بدیهی است که بله،شما در هر لحظه ای که مایل باشید میتونید فعالیت خود را مجددا در پنبه ریز استارت بزنید،برای این امر ابتدا وارد دفتر کار خود در وبسایت راه سوم پارسیان شده و فسخ قرارداد بزنید بعد از گذشت حداقل 15 روز در شرکت پنبه ریز به همراه تیمتون ثبت نام کنید و فعالیتتونو شروع کنید.

2)در مورد عزیزانی که برای شیفت از راه سوم پارسیان به پنبه ریز کد ملی بنده رو درخواست کرده بودن.
از اعتمادی که به بنده دارید متشکرم،اخلاق حکم میکنه که فعالیتتونو با بالاسری قبلیتون در پنبه ریز ادامه بدین و چنانچه برای این امر با مشکلی مواجه شدین بنده در خدمتتون هستم.

3)مار و مجبور کردن در ابتدای ثبت نام یک مقدار مشخصی خرید کنیم و اگر الان از راه سوم پارسیان خارج بشیم محصولاتمون فروش نمیره و ضرر میکنیم،پس صبر میکنیم هروقت فروختیمشون از راه سوم پارسیان به پنبه ریز شیفت میزنیم.
پاسخ:متاسفانه شما در تله خرید اجباری قرار گرفته اید که مطابق بند 9 آیین نامه یک تخلف محسوب میشه،لذا بدون هیچگونه نگرانی محصولتون رو به شرکت راه سوم پارسیان مرجوع کنید و پولتون رو پس بگیرید،سپس فسخ قرارداد کنید و بعد از گذشت دوره ای کوتاه فعالیتتون رو در پنبه ریز استارت بزنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

http://goo.gl/n8NA28

  1. محسن محمدپور از پرشین وی بلند شد، قابل توجه کلیه کسانی که سنگ این آدم رو به سینه میزدن و مثل گوسفند دنبال چوپونشون راه افتادن.
    به امید روزی که دیگه حتی اسم این آدم توی نتورک نباشه.

  2. سلام.شما دوست عزیز که اینهمه ادم رو گوسفند می خونی بسیار کار اشتباهی می کنی.حتما یکسری وعده هایی بوده که این افراد حاضر به شیفت شدن.و حالا عملی نشده و تصمیم به برگشت گرفتند.بهتره واسه پستی که گذاشتی یه معذرت خواهی کوچیک از این افراد بکنی .اگر یه نتورکر هستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.