نه بازیکن ضروری که تیم شما برای ایجاد یک کسب و کار پر رونق احتیاج دارد

Ideas Thoughts Knowledge Intelligence Learning Thoughts Meeting

وقتی که شما مشتاق هستید که یک کسب و کار قوی و پررونق به وجود اورید ، بعضی اوقات فراموش می کنیم که نم یتوانیم تنها این کار را انجام دهیم. فقط مثل تیم بیس بال که بازیکن های اصلی هر یک با نقش خود ولی در کنار هم مشغول هستند تا قهرمانی بازی را برنده شوند. پس شما هم باید بازیکن های اصلی در کسب و کار خود را داشته باشید . هیچ فردی نمی تواند بدون احساس خستگی و استرس تمام اصول را پوشش دهد، که به همین دلیل است که یک تیم خوب پویایی هر یک از ۹ بازیکن را یاد می گیرد و با تاکید بر قدرت یکدیگر کار می کنند. بنابراین بازیکن های کلیدی چه کسانی هستند تا برای دستیابی به رویایی که دارید به موفقیت شما کمک کنند و به شما در مسیر ایجاد یک کسب و کار پر رونق اطمینان ببخشند ؟

۱- بانکدار
بازگشایی و افتتاح یک حساب بانکی ، فرآیند ساده ای است اما زمان می برد که به طور درست با یک بانکدار آشنا شوید و در نظر وی بودن برای رشد یک کسب و کار خوب ضروری است . با شروع بانکداری انلاین و دستگاه های ATM و خودپرداز ، ارتباط شخصی در اکثر موارد از بین رفته است . خیلی از مواقع ، صرف زمان و شناخت و آشنایی با بانکدار می تواند یک گام مهم در ایجاد کسب و کار پر رونق باشد، بانکدار شما می تواند محصولات و سرویس ها را جهت جایگزین کردن و افزایش سرویس هایی که قبلا داشته اید ، پیشنهاد کند.

۲- وکیل
یک وکیل فرد مناسبی است که در گروه داشته باشید اگر چه حتی وی به عنوان شخصی نباشد که مکررا مورد استفاده قرار می گیرد . حداقل می توان برای ایجاد قراردادهای لازم جهت محافظت از پرونده های حقوقی به شما کمک کند . امر دیگری که وکیلتان می تواند انجام دهد، این است که در شرایط سخت ادله را بیان کند و اطلاعات لازمه جهت اخذ بهترین تصمیم برای شما که کسب و کارتان را فراهم اورد.

۳- حسابدار
خیلی از ما ها دوست داریم که در امد مالیاتی خود را اماده کنیم مخصوصا زمانی که کسب و کار کوچکی داریم و تازه شروع کرده ایم. از طریق مشورت با یکحسابدار و اوردن وی در تیم ، شما یاد خواهید گرفت که جهت حفظ سوابق مالیاتی مناسب چه باید انجام دهید و چه کسری در کسب و کار شما مورد قبول هستند.

۴- نماینده بیمه
بیمه کسب و کار ، سرمایه گذاری مهمی در کسب و کار شما محسوب می شود . قبل از شروع هر کسب و کاری باید حتما با یک نماینده بیمه مشورت داشته باشید تا از هر نظر اطمینان حاصل شود که احتمالات را پوشش دهند . اگر از قبل در کسب و کار بوده اید و در تیم خود نماینده بیمه نداشته اید ، حالا زمان آن رسیده است که اقدام کنید . همان طور که آن ها نیز می گویند « امنیت بهتر از تاسف خوردن است »

۵- مربی
به دنبال چه کسی هستید ؟ چه کسی به شما در تصمیم گیری های کاری کمک می کند و الهام می بخشد ؟ هر صاحب کسب و کار موفقی می تواند به شما اسم فرد یا افرادی را بگوید که این نقش را برایشان پر کردند . خیلی ها حتی ممکن است که مربی خود را شخصا ندیده باشند و خیلی ها ممکن است مربیانی داشته اند که الزاما خودشان صاحبان کسب و کار نبوده اند .
مربی شما یک بازیکن ارزشمند خواهد بود که مسیر کسب و کار شما را مشخص خواهد کرد.

۶- رهبر
کسی که اجرای نقش رهبر را به انجام می رساند ،ممکن است حرفه ای و یا غیر از این باشد. نقش رهبر که من در مورد آن صحبت می کنم فردی است که شما را به سوی بیشتر و سخت فکر کردن هل می دهد . این فرد ، شخصی است که با ایده های شما می رود و شما را هدایت و تشویق می کند که رویاهایتان را تحقق ببخشید .اگر ما پی برآورده کردن آرزوهایمان نیستیم ، پس اصلا چرا در کسب و کار هستیم؟

۷- خانواده حامی
یک خانواده حمایت کننده یکی از عناصر اصلی در موفقیت کسب و کار شما محسوب می شود.داشتن فردی که در مقابل فراز و نشیب های کاری پشت شما در بیاید و شما را به سمت موفقیت تشویق کند ، کلید حقیقی رونق در کار خواهد بود.

۸- دستیار
اگر حقیقتا قصد انجام یک کار پر رونق را داشته باشیم ، نمی توانیم به تنهایی پیش برویم . شما باید یک دستیار داشته باشید . حتی اگر کسی که صرفا به شما کمک کند ، وقتی که مریض هستید و یا در تعطیلات به سر می برید . دستیار شما نقش کارمند را ایفا خواهد کرد و یا شاید کاری ساده به مانند پاسخ به تلفن ها را داشته باشد و یا در طول غیبت یک منشی تلفنی را حتی به عنوان پاسخگو قرار دهد.

۹- شما
نهایتا ، به اساسی ترین و مهم ترین بازیکن در ایجاد یک تیم موفق می رسیم . بدون شما ، کسب و کار شما با نقص و کاستی چشم انداز ، خط و مشی و مهارت ها جهت عبور به فراسو مواجه خواهد شد . به خاطر داشته باشید که حتی اگر شما بازیکن اصلی هستید ، در چند جناح و چند زمان ، نقش ها و نیازها برای یک تیم موفق کاری هرگز تغییر نخواهد کرد.

با حضور هر یک از این بازیکن ها ، کار خود را بیمه کنید ، شما مطمئنا یک کسب و کار پر رونق خواهید داشت و به خوبی در مسیر برنده شدن قهرمانی خواهید بود.

نوشته شده از ایوان ولد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>