مهم ترین توصیه های یک بازاریاب موفق

index

Casmire Okafor یکی از بازاریابان حرفه ای و پردرآمد بازاریابی شبکه ای در وب سایت آموزشی خود 5 عامل کلیدی را برای کسب موفقیت در حرفه بازاریابی شبکه ای معرفی کرده است. این بازاریاب موفق به گفته خودش قبل از ورود به کار با مشکلات مالی زیادی مواجه بوده است؛ به توصیه یکی از دوستانش وارد این حرفه شده و بعد از سه سال تبدیل به یکی از لیدرهای پردرآمد در این حرفه شده است. او در دوره اوج کارش یک بار با افت درآمد و کاهش تعداد اعضا مواجه شده که با به کار بردن آموخته هایش توانسته آن را پشت سربگذارد و به دوران اوجش بازگردد.

5 عامل مهم ذکر شده توسط  Casmire Okafor برای دست یابی به موفقیت عبارتند از:

1-اشتیاق یادگیری داشته باشید: اگر می خواهید به موفقیت واقعی در این حرفه برسید باید زمان زیادی را برای یادگیری صرف کنید. موفقیت شما در این حرفه بستگی به درک شما از این کسب و کار دارد و اگر به درستی مفاهیم آن را درک کنید و تکنیک های کار را فرا بگیرید؛ می توانید به سرعت در این حرفه رشد کنید. شما باید بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید.

2-باید هزینه کنید: ساختن یک کسب و کار بدون هزینه امکان پذیر نیست. بسیاری از بازاریابان بر این باور هستند که فقط با داشتن ارتباطات گسترده و قدرت کلامی می توانند کسب و کارشان را بسازند و نیازی به صرف پول و هزینه ندارند. این درست است که توانایی های کلامی و ارتباطات گسترده به سرعت کار و پیشرفت شما کمک می کند اما شما علاوه بر این موارد به عوامل دیگری برای کسب موفقیت تان نیاز دارید که همه آن ها نیاز به صرف هزینه دارند.

3-متعهد باشید: تصمیم تان برای شروع این کسب و کار را سبک نشمارید. به عنوان یک کارآفرین 100 درصد تلاش تان را در این کسب و کار صرف کنید تا به موفقیت دست پیدا کنید. جدیت و تعهد، تعیین هدف و صرف زمان شما را به موفقیت نزدیک می کند.

4-طرح کاری برای خودتان ایجاد کنید: در اینجا ما از یک کسب و کار واقعی صحبت می کنیم نه کسب و کاری رویایی که در آن به هر چیزی خیلی سریع دست پیدا می کنید. برنامه ریزی کاری داشته باشید و کارهای روزانه تان را به موقع انجام دهید. پیگیری فعالیت های روزانه و تمرکز بر کسب درآمد به روش صحیح کلید دست یابی شما به موفقیت است. شما 24 ساعت روزانه در اختیار دارید، کسانی که از ساعت های کاری روزانه شان آگاهانه استفاده می کنند، موفق ترند.

5-توجه به مناسبت ها و رویدادهای شرکت داشته باشید: به کسب و کارتان شانس توسعه و رشد را به وسیله رویدادهای مهم و مورد توجه بدهید. این ها فقط رویدادهای شرکت شما نیستند بلکه رویدادهای کل صنعت هستند. مناسبت های شرکت جایی است که بسیاری از اصول ساخت و ساز یک کسب و کار را فرا می گیرید و می توانید سریع به درآمد دست پیدا کنید.

منتظر نمانید که کامل طرح درآمدی را یاد بگیرید و بعد فعالیت تان را رسماً شروع کنید. از همان ابتدای ورودتان آغاز کنید و کم کم مهارت ها و آموخته های تان را توسعه دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.