مقالات بازاریابی شبکه ای در رسانه ها (به قلم میلاد حبیب اللهی)

در این مطلب، بنا داریم تعدادی از مقالات در مورد بازاریابی شبکه ای و در مقابل شرکت های هرمی، که توسط میلاد حبیب اللهی از کارشناسان حوزه ی شرکت های فروش مستقیم، به تحریر درآمده است را برای دانلود شما مخاطبان و همراهان ام ال مارکتینگ قرار دهیم. امید است که مورد توجه شما گرانقدران قرار گیرد.

توضیح جناب حبیب اللهی در مورد فعالیت خود:

وقتی که متوجه شدم برای  فرهنگ سازی بازاریابی شبکه ای و همچنین بالا بردن سطح آگاهی مردم از طریق  بررسی موشکافانه شرکت های غیر قانونی و هرمی که در سالهای گذشته فعالیت پر رنگی داشتند ، هیچ حرکتی صورت نگرفته است و تنها به اعلام خبر دستگیری ها اکتفا کرده اند ، آستین بالا زدم و سعی کردم تا جای ممکنه  با همکاری روزنامه ها و رسانه های مختلف در ابتدا به تعریف بازاریابی شبکه ای پرداخته و سپس در کنار اعتلا و اشاعه فرهنگ بازاریابی شبکه ای به آگاه سازی مردم از وجود و نوع حرکت شرکت های هرمی – غیر قانونی بپردازم .

جهت آگاهی شما عزیزان علاقمند با فعالیت های رسانه ای من می توانید  ، با کلیک بر روی عکس مقالات  آنها را دانلود کرده و مطالعه نمایید . امید است که با حمایت شما دوستان بتوانم بیش از پیش در خدمت این حرفه باشم و به تک تک شما عزیزان خدمات شایسته ای ارائه دهم .

 

آشنایی بیشتر با آقای میلاد حبیب اللهی:

در بامداد ۸ دی سال ۱۳۵۹ در بیمارستان دکتر هشترودی شهر تهران چشم به این جهان گشودم . دوران کودکیم با این سوال همراه بود که : چرا پدرم در جواب اینکه فلان چیز رو برایم می خری فقط می گوید : پولدار شدم می خرم .

پدر من نظامی و مادرم فرهنگی هستند و دقیقا” عین نصحیت های پدر فقیر را از سوی والدینم بارها شنیدم . تمرکز روی روزمرگی شغلی جامعه گریبانگر آنها هم است ، از بدو شروع همیشه با نظرات منفی و مسخره کردن هاشون به من انرژی بیشتر میدادند تا جایی که حتی همین الان باز هم وقتی من رو می بینند می گویند :

میلاد اینکارها عاقبت نداره برو یه شغل آبرومند پیدا کن با آبروی ما بازی نکن ، یه جا استخدام بشو ، آدم باش ، چیز خورت کردن و ………  

در روزهای نوجوانی وقتی که شاهد صعود تیم ملی فوتبالمان در جام جهانی ۹۸ بودم ، هدف بسیار بزرگی در ذهنم نقش بست و آن هم قهرمانی در جام جهانی فوتبال است .  برای نایل شدن به این هدف شروع به تحقیق در زمینه مشاغل پولساز کردم که به دکتر جراح ،ساختمان سازی و وکالت رسیدم که از این بین وکالت را به خاطر اینکه به روحیه ام بیشتر نزدیک بود برگزیده و به قصد وکیل شدن وارد رشته حقوق در دانشگاه آزاد بندر عباس شدم . در ماه اول ورودم به دانشگاه در سال ۷۹ بود که با فعالیت شبکه ای آشنا شده و من که تجربه مشابه قبلی هم نسبت به همکاری با یکی از اقوام در طرح پنتاگونها را داشتم باعث شد به این حرفه کشیده شوم و بعد از اینکه آلبالو گیلاس ها رو برای من نیز کشیدن ،  مسیر رسیدن به هدفم را از وکالت به نتورکری تبدیل کردم .

در ادامه می‌توانید فرمت pdf این مقالات را بصورت لینک مستقیم از وبسایت ام ال مارکتینگ دانلود نمایید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>