محصولات frei Ol در سبد کالایی راه پارسیان


شرکت راه پارسیان در تاریخ هفتم آبان ماه مصادف با یکمین سالگرد تاسیس این شرکت اقدام به معرفی محصولات جدید خود با برند Frei Ol کرد. این برند آلمانی را شاید به جرات بتوان جدی ترین و قویترین محصول شرکت راه پارسیان تا به الان لقب داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برند جدید با ایرانیان ام ال ام همراه باشید.

در سال 1966 دارو سازی به نام دکتر والتر بوهن در شهر نورنبرگ آلمان به خواص روغن های گیاهی برروی پوست پی می برد. دکتر بوهن بعد ها اولین شخصی می شود که می تواند ویتامین ها را به این روغن های گیاهی اضافه کند و در ادامه و با گذشت زمان او می تواند فرمولی از روغن های گیاهی ایجاد کند که اثر قابل توجهی را بر روی پوست ایجاد می کرد و همین امر باعث توجه بسیاری از پزشکان شد.

frei ol - persian wayمحصولات مراقبت از پوست برپایه روغن های گیاهی که بسیار منحصر به فرد بود در زمان خودش  روز به روز گسترده تر و باکیفیت تر شدند و همین امر باعث شد تا بسرعت مورد استقبال مردان و زنان زیادی در اروپا قرار بگیرد. امروزه نام Frei Ol به عنوان یکی از برندهای با کیفیت در حوزه مراقبت از پوست در اروپا، آمریکا و آسیا شناخته شده است. این برند آلمانی مطابق با بالاترین استاندارد های کیفیت و اثر بخشی برروی پوست در 6 گروه محصولی و 40 محصول در حال فعالیت می باشد.

قیمت های محصولات Frei Ol در شرکت راه پارسیان :

بزرگترین نکته مثبت این محصولات همسان بودن قیمت های مندرج در سایت شرکت پرشین وی و بازارجهانی می باشد.در واقع پس از بررسی های ما تمامی قیمت های این برند با قیمت هایی که در بازار جهانی عرضه می شود یکسان می باشد. در عین حال با توجه به اینکه محصولات frei ol یکی از قدیمیترین و باکیفیت ترین برند های اروپاست می توان پیش بینی کرد که پرشین وی بتواند حجم فروش خوبی را هم برای خود و هم برای بازاریابانش ایجاد کند.

با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای بازاریابان شرکت راه سوم پارسیان.

محصولات frei Ol در سبد کالایی راه پارسیان

3.75 (75%) 4 امتیاز


استارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.