محصولات جدید و …

در راستای تحقق مفهوم بازاریابی شبکه ای که همانا رساندن کالا از تولید کننده به مصرف کننده با حذف واسطه ها می باشد، شرکت تکسو در راستای پر رنگ تر نمودن این تعریف به زودی و با تمهیدات انجام شده محصولات جدید تولیدی با برند تکسو را به سبد کالایی اضافه خواهد کرد.

 با توجه به سیاست های کلی شرکت و اینکه شرکت تکسو به هیچ وجه قصد واسطه گری ندارد تا محصولات شرکتهای دیگر را به فروش برساند، از مدتی پیش قدم در مسیری گذاشته است که با حذف کالاهای غیر برند تکسو و افزایش سبد کالایی با برند تکسو با قیمت مناسب و بالاترین حد کیفیت به شرکتی که فقط با برند خویش کار می کند تبدیل شود .

نکته حائز اهمیت در اینجاست که برای تحقق این عمل ما همکاری و تامل شما را نیاز داریم زیرا فرایند تولید محصول و اخذ مجوز های تولید زمانبر بوده و این مسئله باعث طولانی شدن زمان تکمیل سبد کالایی شرکت می شود. اما با توجه به اینکه این راه باید برای فعالیت صحیح بازاریابی شبکه ای پیموده شود و راز ماندگاری و فعالیت سالم در داشتن محصول منحصر به فرد و خاص خود و تحت برند شرکت است، ما در حال طی کردن این زمان و این راه هستیم تا در آینده نزدیک سبدی کامل از محصولات تکسو تشکیل شده و روز به روز بر کیفیت آن افزوده شود.

در تلاشیم که به پاس قدردانی از همکاری صمیمانه شما خوبان در اولین فرصت ممکن که به امید پروردگار سعی بر آن است که تا قبل از اتمام سال باشد کالاهای تولیدی تکسو در زمینه های مختلف زیر

گروه خوراکی :

انواع ادویه جات

انواع پودر ژله

عسل

گروه بهداشتی :

مام جدید مردانه

مام جدید زنانه

انواع شامپو

ژل موی سر

عطر مردانه

عطر زنانه

انواع کرم دست و صورت

به سبد کالایی اضافه شود و با کیفیت در خور توجه و قیمت مناسب در اختیار شما همراهان خوب تکسویی قرار بگیرید.

در دل هر موفقیتی، تحمل سختی و ناملایمات نیز وجود دارد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.