محسن محمد پور کیست و چرا مجموعه دزدی میکند؟

امروز یکی از افراد لول ششم من از تهران با من تماس گرفت و گفت که “محمدپور ما را از بادران نجات داده برای همین است که به او متعهدیم،ولی اینک دچار سردرگمی شده ایم،ما را راهنمایی کن”

لذا این پست به درخواست این دوست عزیز نگاشته میشود تا پرده ها کنار رفته و هویت واقعی محسن محمدپور بر ملا شود.

مدت ها قبل از اینکه بازاریابی شبکه ای در ایران قانونی شود من این فعالیت را به دلیل علاقه و استعدادی که در این زمینه در خود دیده بودم استارت زدم،بعد از حذف تمام نتورک های خارجی و شروع نتورک های ایرانی من 3 سال نتورک را کنار گذاشتم،زیرا معتقد بودم نتورک های ایرانی تفاوت های زیادی با فاکتورهای استاندارد یک نتورک دارند که البته هنوز نیز بر این عقیده استوارم.

بعد از انجام یک سری از اصلاحات و روند رو به بهبود نتورک ایران تصمیم گرفتم در یکی از این شرکت ها فعالیت نمایم و بعد از تحقیق نتورک بادران در اسفند 1392 انتخاب شد و فعالیت را به طور جدی آغاز کرده و تیم سازی را استارت زدم،بعد از مدتی در طی تماسهایی با لگ بادران دکتر معین تصمیم بر این شد که یکی از مجموعه های نتورک غیر قانونی قدیم من با تعداد بیش از 2000 نفر به بادران شیفت داده شوند،من به همراه دکتر معین و لول یک مجموعه فعلی خود در پنبه ریز به همراه برخی دوستان دیگر به اصفهان رفتیم و در هتل زهره برای برگزاری جلسات مستقر شدیم،شب اول جلسات مقدماتی پیموده شد و طی جلسات روزهای بعدی برنامه شیفت قطعی شد.

بعد از آن به تهران برگشتیم و در حال مهیا کردن شرایط بودیم که 48 ساعت بعد بادران تعلیق شد! بعد از یک هفته سردرگمی تصمیم بر این شد که تیم را به نتورک جدیدی شیفت دهیم،نتورک های زیادی بررسی شدند و حتی به همراه لول یک های مجموعه فعلی پنبه ریز و ع.رخصتی از بادران به آویژه سگال نیز رفتیم! و متوجه شدیم آنجا نیز پشه ایست.برخی از افرادی که در پست قبلی من نیز نظر مخالف گذاشته اند دراین جلسه بودند،به حافظه خود مراجعه نمایند.

آن شب به خانه برگشتم و در مورد تمام شرکت ها تحقیق کردم،فردا به دفتر بادران رفته و طی جلسه ای با سرشاخه ها عنوان کردم که از بین شرکت ها پنبه ریز با توجه به سابقه،نوع محصول و تعداد کم اخطارها بهترین است،در جواب به من گفتند ولی ما هیچ لینکی در پنبه ریز نداریم،گفتم آن را بسپارید به من.

از طریق فیسبوک دنبال پنبه ریزی ها گشتم تا نهایتا با خانم خدیجه (آرزو) قدمیاری آشنا شدم و ایشان گفت که میتواند برای من جلسه ای در هتل پارس مشهد با محسن محمدپور برگزار کند.

همان روز به مشهد رفتم و بعد از ظهر یک جلسه سه ساعته را با آرزو قدمیاری و محسن محمدپور گذراندم و برنامه ریزی های لازم انجام شد.محسن محمدپور به تهران رفت و شیفت صورت گرفت،من در آن جلسه نتوانستم حضور پیدا کنم و این حربه ای بود که محسن محمدپور یک سال و نیم از آن استفاده کرد تا امروز مجموعه دزدی کند.

این مطالب را نوشتم تا بگویم شما را از بادران من نجات دادم نه محسن محمدپور،او فردی است که فقط به پول بیشتر فکر میکند نه انسانیت.

امروز لول یکم من از راهی هوشمندانه پیام داد که در این شیفت به پارسیان نخواهد بود،تنی چند از افراد لول چهارم و پنجم من نیز تماس گرفته اند و گفته اند که در این شیفت نیستند  ولی در جلسات شرکت میکنند تا روند کار را محک بزنند و حتی الامکان از این اقدام محسن محمدپور جلوگیری کنند.

یکی از این افراد در جلسه ای از محسن محمدپور پرسیده است پس مدیری کجاست؟آیا او نمی آید؟ محسن محمدپور در پاسخ گفته است خیر زیرا اون با من خصومت شخصی دارد،درحالی که هیچ اطلاعی از این جلسات به من داده نشده و طی دو ماه سانسور خبری صورت گرفته است.

این کار با همکاری شریک او در این امر یعنی آرزو قدمیاری صورت گرفته و پس از پرسش های من مبنی بر افت مجموعه و ارائه راهکارهایی برای بهتر شدن و حتی اقدام های داوطلبانه برای سفر به تهران مرا منع کرد و گفت “همه چیزی تحت کنترل است،بسپار به محمدپور”

اینک کلاه خود را قاضی کنید و طرف خود را بهتر بشناسید،از همین تریبون صحبتی دارم با امیر.ص:

نزدیک 7 سال با هم نت کار کرده ایم،در نتورک قبلی من نیز با بالاسری ها سرشاخ شدم چون اشتباه میکردند ولی تو خام حرف های لیدر بالاسر من شدی و جانب او را گرفتی آخر سر خودت و خوانواده ات متضرر و مال باخته شدی،این بار نیز به عنوان یک رفیق به تو هشدار میدهم که داری اشتباه میکنی و خام حرف های محمدپور شده ای.

بیشتر تفکر کن رفیق،محسن محمدپور آدم درستی نیست.

در نهایت میتوانم بگویم پنبه ریز به غربالگری نیاز داشت،با رفتن محسن محمدپور و آرزو قدمیاری من میشوم دایرکت مستقیم حامد کشاری و کراس لاین بزرگ مردی چون هادی شکوری و با همین فرهیختگانی که از این دسیسه در امان مانده اند و به پنبه ریز وفادار مانده اند آینده را خواهم ساخت و برای شیفت شدگان در نتورک پارسیان که مورد سو استفاده محسن محمدپور واقع شده اند دست تکان خواهم داد .

افرادی که میمانند قطعا شم تجاری درستی دارند و افراد متفکر و سالمند،اگر این شیفت به صلاح بود قطعا هادی شکوری نیز شیفت میداد و محسن محمدپور را تنها نمیگذاشت.

طی این صحبت هایی که با افراد موافق شیفت طی این روزها داشتم به جرات میگویم که شیفت شدگان بیگینر هستن،افرادی فاقد بینش و نگرش درست که تنها توسط محمدپور شستشوی مغزی شده اند.

 

با احترام

 

the-people-dont-know-their-true-power1

 

 

 1. سلام آقای مدیری
  با توجه به مطالبی که خوندم میتونم بگم آقای محمدپور حتی در حدی نیست که بخواین در مورد ایشون مطلب بنویسید
  در هر کار خدا حکمتی هست
  به نظرم خوب شد که از پنبه ریز رفت و دیگه نیازی نیست باهاش ارتباط داشته باشید،اینجا ایرانه و همیشه آدمهای بی کفایت تو راس هستن،آقای محمد پور هم جرئی از اون دسته بود.
  امیدورام شرکت پارسیان پایان کارش باشه و بیشتر از این از جوونای مردم بیگاری نکشه.

 2. محسن محمدپور
  تو اگر آدم بودی و واقعا لیدر به حساب میومدی ما پشت سرت میومدیم،نیازی نبود بری زیرمجموعه های دایرکتتو کش بری.
  تو اگر واقعا مجموعه دار بودی دیگه اصلا اون مجموعه نباید به چشمت میومد،تو که همه جا گنده میومدی من 70 تا سطح یک دارم!!!
  کو؟کجان؟ چی شد پرشین تنهات گذاشت حالا داری خودتو به هر دری میزنی که بتونی چند نفرو ببری اونور آره؟
  این مجموعه جدیدت تو توهمن همشونم بچه ن،از نظراتشون نسبت به تو میشه فهمید.

 3. آقا چرا قضیه رو طور دیگه ای عنوان میکنید؟یا من اشتباه فهمیدم؟
  محسن محمدپورو از پنبه ریز بیرون کردن.خودش نرفته که
  الانم محسن جون برو گمشو از پنبه ریز بیرون،اون طرفدارات رو هم قبل اینکه مثل خودت درد سر شن وردار ببر گم کن
  شماها لیاقت پنبه ریزو ندارین ما هم شانس اوردیم که تو تیم هادی شکوری بودیم وگرنه رو مغز ماهم کار میکردی
  برو به درک

 4. البته منظورم از شامپوها،محصولات B&Vبود.خیلی از محصولات این کمپانی تخفیف خورده اند ولی مدتیه شارژنشده!
  دلیل؟

 5. پشت کل این ماجرا حمیده باقریه …. محمد پور توسط این زن اغوا شد ……. حمیده باقری بخاطر زیرابی رفتنش تو پنبه ریز توسط مهندس وطن دوست اخراج شد ….. این خانوم هم به خاطر اینکه زهرشو بپاشه اینکارو کرد …. و قربانی این ماجرا هم محمد پور شد …..

 6. دقیقا افرادی بلدن چطوری مهره های شطرنجشونو انتخاب کنند.

  و با اون مهره ها چطوری حرکت کنند.و این وسط یکسری افراد که بدنبال تابلوی اهدافشون باشند شکست میخورند.

 7. هر کسی میتونه شرکت خودشو انتخاب کنه بستگی به ملاک های خوده شخص داره هیچ کدوم از شرکت ها بد نیستن
  اگه واقعا شما لیدر هستین مواظب بچه هاتون باشین این از بی لیاقتی شما هست دوست عزیز
  لطفا هم در مورده کسی که زندگیتو ازش داری اینجوری حرف نزن
  انتخابش خوشت نمیاد میتونی باهاش اونطرف نری کسی مجبورت نکرده
  اگه از سازمانت کسی رو میبره زحمتشونو کشیده

  1. بی لیاقت شما هستین دوست عزیز،شما لیاقت پنبه ریزو نداشتین و این برای همه مشخصه.
   منکه جلوتونو نگرفتم،هرحا دوست دارین برین.
   من زندگیمو از محمدپور دارم؟! این داستان رو هم ایشون برات تعریف کرده؟! ایرادی نداره چون تکنیک ایشون اینه که در یک ظاهر درست بزرگترین دروغها رو به خورد مجموعه ها بده.
   محمدپور بی لیاقت ترین اعضای مجموعه منو برد ،1600 نفر طی یک ماه 17000 امتیاز فروخته بودن میفهمی یعنی چی؟یعنی توهم نتورکر بودن از نوع حاد،یعنی درآمدشون به یک تومن هم نمیرسید
   تیمی که از همون ابتدا در شهرهای دیگه زیر نظر من به دور از نگرش پوسیده محمدپور رشد کرده با یک دهم این تعداد فروش ماهانه اون 1600 نفرو میزدن میدونی چرا،چون نتورکر بارشون اوردم،جالب اینجاست که از همون تعداد 1600 نفر 900 نفرشون سه ماه پیش فیلد شدن و گفتن نمیخوایم با محمدپور باشیم،به من زنگ زدن گفتن “آقای مدیری ما با شما مشکلی نداریم ولی محمدپور مشکل شخصیتی داره و تیم ما نمیتونه قبولش کنه”،900 نفر شیفت خوردن جانسو به خاطر بی لیاقتی محسن محمدپور،میمونه چندنفر دیگه؟ 700 نفر! از این 700 نفر هم 50% گفتن محمدپور کمتر از اونه که بخوایم باهاش شیفت بخوریم،میمونن چقدر 350 نفر مثل شما!

 8. امیر جان یه چیزی رو میخوام برات تعریف کنم
  اولاً اینکه من اصلا تو تیم آقای کشاری نیستم و فقط از مطالب آقای مدیری خیلی به ایشون ارادت پیدا کردم چون واقعاً انسان با وجدانی هستند.
  وگرنه نه من ایشون رو میشناسم و نه ایشون منو میشناسن.
  من از نتورکر های تیم ابرتجارت بودم. بعد از لغو مجوز ابرتجارت، با توجه به شناختی که از نتورک داشتم، از بین شرکت ها برای ادامه ی فعالیتم پنبه ریز رو انتخاب کردم چون دیدم بین تمام شرکت ها اصولی تر داره کار میکنه.
  بعد از طریق شخصی رفتم که با تیم آقای محمدپور آشنا بشم که خداروشکر خیلی سریع شخصیت ایشون رو شناختم و خداروشکر وارد تیم ایشون نشدیم (چون در برابر سازمانم تعهد داشتم حاضر نبودم بدون تحقیق تیمی رو انتخاب کنم)
  اما درباره ی احترام به بالاسری همین بس که آقای محمدپور تو سمینار شهرضا گفتن که من توسط شخصی وارد پنبه ریز شدم که دو روز بعد از ورودی کردن من خودش نتورک رو کنار گذاشت و اصلا بالاسری من به درد نتورک نمیخورد و من خودم رشد کردم و…
  و با ادبیات بسیار بدی راجب معرفش صحبت کرد که خودشو بالا بکشه و بگه من خیلی خودساخته هستم. و دقیقا دیدم این بی احترامی به معرف و بالاسری تو تیمش هم تکثیر شده
  اینو گفتم که بدونی آقای محمدپور احترام کسی که اونو وارد سیستم کرده نگه نمیداره و اصول اولیه ی اخلاق نتورکی رو رعایت نمیکنه
  وگرنه آقای مدیری که تو همین مطلب گفتن که خودشون نتورکر بودن و درواقع توسط آقای محمدپور وارد سیستم نشدن
  حالا دیگه باقی مسایل رو که باعث شد متوجه بشم آقای محمدپور فقط به فکر منفعت شخصی خودشون هستن و به هیچ عنوان موفقیت سازمان براشون مهم نیست رو مطرح نمیکنم

 9. سلام
  من تازه وارد پنبه ریز شدم .دوستم توی یه شرکت دیگه کار میکنه .میگه شایعه شده پنبه ریز داره ورشکست میشه .وگرنه محصولاتش را ارزون نمیکرد.وتیمها هم دارن میرن تو شرکتهای دیگه .میگه خیلی هاشون رفتن تو شرکت اونا .میخواستم ببینم این خبرچقدر صحت داره .کمکم کنید

  1. شایعست،نظر شخصی من اینه ،کسی که با استانداردهای پنبه ریز کار کرده باشه نمیتونه با شرکت دیگه ای کار کنه،البته فعلا.
   مورد بعدی اینکه در مورد شرکت پنبه ریز کمی تحقیق بفرمایید،پلیمر بوشهر قدر تر از اونه که ورشکست بشه.
   بنابراین این اخبار صحت نداره و نگرانی به دلتون راه ندین.

 10. ما نمیگیم پنبه ریز بد هست پنبه ریز فقط دارای نگرش سنتی هست که بخاطر این نگرش پیشرفتی نمیکنه اینده ی خوبی نخواهد داشت من خودم اول با شیفت مخالفت کردم و حدود یک هفته فکر و تحقیق می کردم که واقعا فهمیدم پنبه ریز دیگه جای رشدی نخواهد داشت و بخاطر همین تصمیم شیفت خودم و سازمان گرفتم تا قبل اینکه نتورک پنبه ریز بوجود بیاد کی پلیمر بوشهر رو می شناخت این ما بودیم که پلیمر رو بزرگش کردیم . یکسری چیزایی هست شاید ندونید شایدم بدونید ولی براتون مهم نباشه و دارید باهاش کنار میاید ولی ما نمی تونستیم باهاشون کنار بیایم یکسری از این چیز هارو میگم برای اونا که نمی دونن
  می دونستید پنبه ریز داره محصولات نتورکش رو با نام تجاری pisc وارد بازار سنتی می کنه
  چرا شرکت پلن رو داره ضعیف می کنه امتیاز و قیمت محصولات داره کم میشه !!!
  می دونستید شرکت رو محصولات ارگان پلن معکوس خورد و قراره گرون بشن ولی با همون امتیاز
  می دونستین شامپو q10 قیمتش 17000 تومان است !!!
  می دونستین انبار شرکت عوض نشد و فقط شرکت نیروی کار نه برای بخش اداری و انیار نداشت و محصولات دیر میرسیدن!
  چرا شرکت کنترل کیفی رو برداشته ؟؟؟؟
  چرا من باید 3 تا عطر خالی و 2 تا لوسیون بدن که پمپ هاش خرابه داشته باشم و ضررش رو خودم بدم!!
  چرا باید محصولات فرستاده شده برام کسری داشته باشه !!!
  می دونستین چرا خرید های 1/9/94 به 30/8/94 منتقل شد چون شرکت به لطف اقای وطن دوست برای طرح ماهی در قفسشون تو حساب بانکیشون برای پرداخت پورسانت پول نداشتن!!
  نمی خوام مشکلات دیگشو بگم فکر کنم دلیل برای شیفم همین ها کافی باشه
  پنبه ریز همین الان هم از بین بقیه شرکت ها ب غیر از یک شرکت خیلی بهتره ولی اینده ی خوبی نخواهد داشت
  ان شا الله موفق باشید

  1. دوست محترم شما گفتی تحقیق کردی ولی مسائلی رو مطرح کردی که تو جلسات شیفت بیان میشه،برای من چندین فایل صوتی از جلسات ارسال شده که در همه عینا همین مباحث مطرح میشه،اسم این تحقیق نیست بلکه دهن بینی هست،با این حال ممنونم که این مطالبو گفتی چون برای خیلی ها این مسائل به کرات گفته شده و الان فرصتی شد که من جواب این آبجکشن ها رو بدم.
   پنبه ریز جز اولین نتورک های ایران بود لذا این فرضیه که دارای نگزش سنتیست رد شده است،به دلیل گستردگی پلیمر بوشهر،پنبه ریز در بازار سنتی جایگاه وسیعی داره ولی ارتباطی با نگرش سنتی نداره.
   پلیمر بوشهر رو هنوز هم خیلی ها نمیشناسن چون نیازی به این امر نیست،پلیمرو طرفهای قراردادش باید بشناسن که میشناسن،اگر ما جایی ازش اسمی میاریم به این دلیله که بدونن چه پشتوانه ای با ماست،مردم همه پنبه ریز رو میشناسن و اون هم نه به خاطر ما نتورکرها بلکه به خاطر سی سال سابقه شرکت،شما به هر کی بگی پنبه ریز میگه میشناسم همون پنبرز (panberes) قدیم.
   در مورد اینکه محصولات قراره وارد بازار سنتی بشه بنده با مدیرعامل شرکت تماس گرفتم و گفتن چنین چیزی ممکن نیست 100% بیانات این جلسات برای اجرای دسیسه شیفت بوده و به هیچ عنوان صحت نداره!
   پلن ضعیف نشده دوست عزیز،قیمت پایین تر سبب فروش بیشتر میشه و این یعنی تقویت پلن،فرمول معروف سود کمتر فروش بیشتر رو سعی کنید فراموش نکنید!
   در مورد محصولات آرگان باز هم یک شایعه دیگست ضمن اینکه بالا رفتن قیمت اجناس در هر دوره ای میتونه بسته به تورم و رکود در یک جامعه صورت بگیره و ارتباطی با پلن معکوس نداره!
   قیمت شامپو Q10 هفده هزار تومان نیست،ولی بله ارزونتر از قیمت روی سایته دلیلش هم اینه که نتورک کلا باید با محصولات تولیدی و داخلی باشه نه وارداتی که بعد از تجریمها مشکل تنوع داره حل میشه وقراره برندهای مختلف با قیمت فوق العاده مناسب وارد ایران بشن و تمامی نتورک ها از جمله پنبه ریز دیگه نمیتونن روی کالای وارداتی مانور بدن،خیلی دوست دارم بدونم شرکت نو پای راه سوم پارسیان که صرفا یک دلاله و واردکننده و هیچ تولیداتی نداره بعد از تحریمها میخواد چی کار کنه!ضمن اینکه شما برو یک سز به سایت سوئیس پرفکشن بزن و قیمتهاشو یادداشت کن بعد ببین راه سوم پارسیان قیمتها رو چند برابر به خوردتون میده!گفتی پنبه ریز از همه شرکتها بهتره جز یکی منظورت از یکی همین شرکت راه سوم پارسیان بود؟!! شستشوی مغزی تا کجا؟!!
   ضمن اینکه بد نیست نگاهی به این پست وبسایتم داشته باشید: http://goo.gl/cC6yKA
   در مورد انبار شرکت باز هم یک شایعه دیگه! واگر منظورتونو درست متوجه شده باشم که در مورد کدوم مطلب حرف میزنید سری به سایت وزارت بزنید،انبار عوض شد و به دلیل چابکی در این تعویض و در اختیار نداشتن زمان کافی برای امور اداری اخطار گرفتیم.
   شما از کجا میدونی شرکت آر اند دی رو برداشته؟مدرکی به جز صحبتهای گفته شده در جلسات شیفت هم دارید؟اگر دارید ارائه بدین.
   اینکه محصولی معیوب برسه در همه جا هست،در همه شرکتها هم میتونه رخ بده،ضمن اینکه من تکذیب نمیکنم چون برای خودم هم این اتفاق افتاده،ولی خیلی راحت محصولو مرجوعی کردم و شرکت یکی دیگه برام فرستاد و حتی پول پست رو بهم برگردوندن! اینکه خودتون اصول درست تجارت الکترونیک رو یاد نگرفتین پای کم کاری شرکت نذارین،چون تو این زمینه واقعا متعهدن.
   در مورد کسری بودجه باز هم یک شایعه دیگست،شما یک نگاه به حجم تراکنش های مجموع چند ده شرکت قدر پلیمر بوشهر بندازین،متوجه میشین حجم تراکنش پلیمر بیشتر از فروش 14 شرکت بازاریابی شبکه ای ایرانه اونوقت میفرمایید کسری بودجه؟!! در پست دسیسه لیدرها بنده مطرح کردم که اپیدمی کردن این داستان بچگانه دسیسه ای از سمت خانم حمیده باقری و محسن محمدپور بود نه بیشتر.
   اتفاقا اگر مشکل دیگه ای میبینید بفرمایید تا دلایل اونها رو هم براتون عنوان کنم،ولی قبلش واقعا تحقیق کنید و مطالب عنوان شده توسط لیدرهای سودجو رو طوطی وار اینجا عنوان نفرمایید.

 11. آقایون متاسفم برای این نوع لحن بیان وطرز حرف زدنتون
  شما نتورکرید.
  انسان باشید
  هرکسی هرکاری ک کرده باشه نباید اینجوری تو ی همچین پیجی راجبش صحبت کرد.
  الفاظ رکیک و زشت
  یکم بخودتون بیاید باشه محمد پور فلان کرده شماها ک اینجوری راجبش حرف میزنید چیزی ازش کم ندارید.

 12. با سلام
  از لحن صحبت ها و کامنت های جناب مدیری و حامیان کامل مشخصه که حق با کیه در صورتی که دم از انسانیت میزنن.
  آنچه عیان است چه حاجت به بیان است.
  زنده باد تیم با صداقت پرواز

  1. سلام،اگر دلایلتون برای شیفت انقدر غیر موجهه که مجبورید پشت لحن این عزیزان سنگر بگیرید خدمت حضرت عالی و تمامی دوستان هم نظر با شما عرض میکنم که نظرات طرفداران محسن محمدپور بسیار زشت و رکیک بوده و از کلمات بسیار زننده ای استفاده شده بود طوری که مجبور شدم خیلی از نظرات رو اسپم کنم و خیلی های دیگه رو هم با سانسور برای مدت کوتاهی روی سایت بذارم،پس اگر لحن افراد دلیلی بر درستی یا نادرستی شرکته،میشه به این نتیجه رسید که شرکت راه سوم پارسیان اصلا خوب نیست!!!!
   بله کاملا موافقم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
   در اینکه تیم پرواز با صداقته شکی نیست چون توسط بنده پایه گذاری شد ولی همین صداقتتون باعث شد ازتون سو استفاده کنن،در کنار صداقت کمی هم تدبیر داشته باشید.
   موفق باشید

 13. سلام
  من یک مجموعه در سرخس داشتم و یک مجموعه در مشهد،این اتفاق دقیقا برای من هم افتاد،یک روز دیدم نمیتونم وارد اکانتم بشم،تماس گرفتم شرکت گفتن به خاطر تخلف بلاک شدی،گفتم کدوم تخلف،گفتن با آقای محمدپور تماس بگیرید،بعد از چند روز این اتفاق برای زیرمجموعم تو مشهد هم افتاد و هر چی پیگیری کردیم به جایی نرسید،در نهایت میگفتن صبر کنید وصل میکنیم خانم باقری ولی ایشون هیچوقت جواب نداد،بعدها فهمیدیم تیممونو شیفت دادن تو یک دست دیگه همون پنبه ریز،من فقط از آقای محمدپور ناراحت نیستم،به نظرم پنبه ریز هم بیش از اندازه به ایشون و خانم باقری بها داد و پاعث شد پاشونو از گلیمشون درازتر کنن الان هم به تمام عزیزانی که میخوان برن راه سوم پارسیان میگم:
  من هیچ شرکتی رو قضاوت نمیکنم و نمیگم که شرکت شما خوبه یا بده،همشون خوبن ولی تحت هیچ شرایطی به محسن محمدپور اعتماد نکنید،نذارید وارد مجموعتون بشه،برای تشویق تیم های دیگش شما رو بلاک میکنه تیمتونو شیفت میده تیم دیگه،حواستون باشه،وزارت هم هیچکاری نمیتونه بکنه،شکایت کنید میگن برید به شرکت بگین که دست مدیر عامل یعنی خانم باقری با آقای محمدپور تو یک کاسست.
  دوستان لیدر باید طوری باشه که مجموعش بتونه بهش اعتماد کنه ولی متاسفانه در مورد ایشون اینطوری نیست یک بار دیگه هم میگم این اتفاقی که اینجا شرح داده شده دقیقا برای من تو سرخس افتاد،خیلی حواستونو جمع کنید،نذارید آقای محمدپور وارد تیمتون بشه.

 14. اخه یکی نیست به این دوستان شیفتی بگن چرا رفتین؟ چون پلن بهتر بود؟ پلن طبق گفته دوستان شیفتی در سطوح بالا بیشتر پاداش میده. خوب عزیز من کدوماتون پاداش بگیر هستین؟ از این حرف خودتون معلومه با حرف چه ادمی رفتین. کسی که فقط به فکر منافع شخصی خودشه. البته حق میدم چون توی سازمان اقای محمد پور چیزی به اسم مطالعه تکثیر نشده

 15. سلام
  من تیم خانم آرزو قدمیاری بودم،جایگاه من بلاک شد فقط به خاطر اینکه به شیرین کاری های جناب محمدپور نمیخندیدم تو جلسات هفتگی!!!
  به دلیل اینکه ایشون رو درست شناخته بودم و وقتی جملات اشتباه در جلسات میگفتن دست ایشون رو رو میکردم!!!
  من بلاک شدم به دلیل بی دلیلی!!!
  دوستانی که تیم خانم قدمیاری بودن یادشونه حتما که کدوم ماجرا رو تعریف میکنم،بهتون گفتن جواد خودش نخواسته کار کنه دیگه درسته؟
  نه دوستان جایگاه من تقریبا دو سال پیش بدون هیچ دلیلی با همکاری خانم باقری و جناب محمدپور بلاک شد بدون هیچ دلیلی!!!
  خیلی خوشحال شدم که از پنبه ریز رفتن و اگرچه خیلی فاصله افتاده ولی به خوش یمنی این اتفاق میخوام دوباره تو پنبه ریز استارت بزنم.

 16. این نکته رو هم بگم،که خانم قدمیاری شبها بعد از جلسات با من تماس میگرفت میگفت پنبه ریز دست محمدپوره باهاش درست رفتار کن اون زمان نمیفهمیدم منظورش رو از اینکه پنبه ریز دست محمدپوره یعنی چی ولی الان میشه فهمید یعنی که روابط پشت پرده خانم باقری و آقای محمدپور فراتر از اونه که بشه تصور کرد.
  ایمان دارم که تاوان سنگین جنایاتشون رو میدن،آقای محمدپور استعدادهای زیادی رو تو پنبه ریز تلف کردن و ایمان دارم که خدا جای حق نشسته

 17. باسلام خدمت دوستان و نتورکرهای ایرانی.
  طرف صحبت من عزیزانی نیست که کامنت میزارن بلکه طرف حسابم مدیر این وبسایت هست.
  چند تا سوال دوست عزیز:
  1- آیا هدف شما از ایجاد این سایت کار انسانی ای هست؟
  2- به نظر شما، سازمانتون با این نگرش شما، چه تکثیری رو دارند؟
  3- اگر شما حرف از با نگرش بودن می زنید، چرا تخریب می کنید؟ در کجای دنیا از نگرش های یک نتورکر موفق تخریب رو نوشته؟
  4- چرا به جای اینکه دیگران رو تخریب کنید خودتون رو بالا نمی کشید؟ آیا حس حسادت دارید؟
  در پایان اینو بگم:
  خدا تو قرآن میگه: هر کسی رو بخواد عزت می ده هر کسی رو هم بخواد خوار و ذلیل می کنه. شما هر چقدر هم بخواین آقای محمدپور بزرگ و پرسنل محترم persianway رو تخریب کنید، باز هم خداست که کار آخر رو می کنه.
  درضمن آقای مدیر، می دونم که کامنتهای خیلی زیادی رو اصلاً تایید نکردی وگرنه اینجوری عرض اندام نمی کردی در میدون بدون حریف.
  خداوند شما رو هدایت کند…

  1. حواب سوالاتتون دوست عزیز:
   1)بله
   2) یاد میگیرن هر انسانی صرف اینکه زودتر وارد سیستمی شده باشه قابل احترام نیست،احترام به شخصیت و درک و شعور انسانهاست نه رتبشون در نتورک مارکتینگ،یاد میگیرن مقلد کور نباشن.
   3) به همون دلیلی که آقای محمدپور که دم از نگرش میزنه ولی تیم دزدی میکنه،تو همون کتاب که در مورد تیم دزدی مطلب نوشته در مورد تخریب هم نوشته.
   4) تک بعدی نیستم و در کنار بیان حقایق و افشای شخصیت گرگان در پوست میش در حال ترقی هم هستم شما نگران نباشید.
   در پایان من هم میگم:
   محسن محمدپور تحصیلاتشو در حوزه علمیه شروع کرد و سعی داشت با روضه خونی کسب درآمد کنه و در همون حوزه علمیه جذب شرکت هرمی آمگا شد و چندین سال کلاه برداری کرد بعد از مدتی وارد پنبه ریز شد ولی نه برای رشد بلکه برای ساختن سازمان و شیفت دادن به شرکت شخصی خودش در آینده،این اتفاق با همکاری حمیده باقری صورت گرفت و بد از مدتی کلاه برداری ایشون در راه سوم پارسیان ادامه پیدا کرد.
   نظر شخصی شما در مورد ایشون محترمه ولی یک اصل نیست بلکه نظر شماست،شخصیت امثال ایشون پیش من سالها پیش افشا شده و حناش رنگی نداره و الان من میدونم محسن محمدپور کسی نیست جز یک کلاهبردار بوقلمن صفت که یک روز آخونده و روحانی و روز دیگه تیم دزده یا کلاه بردار،احتمالا شما کمتر از یکساله که نتورکو شروع کردی و چون شناخت نداری بهتون جو دادن و ذوق کردین و یک مقلد کور هستین،چند وقتی پله میشی و بعدش پرتت میکنن دور،کورنومترتو روشن کن.
   بنده تمام نظرات رو تایید میکنم از جمله نظر خود شما،ولی بله نظرات زیادی رو هم تایید نمیکنم،چون عفت کلام به دلیل عدم وجود شخصیت و تربیت و شان خانوادگی پایین برخی رعایت نشده بود و جاش اینجا نبود که بخواد تایید بشه.
   اون کسی که به هدایت نیاز داره شما هستی چون طبق قرآن در دسته ضالین قرار دارید پس برای خودتون دعا کنید نه ما.
   موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>