ماجرای برنامه دورهمی و کاسه های داخ تر از آش

ماجرای برنامه دورهمی و کاسه های داخ تر از آشReviewed by یوسف مدیری on Jan 15Rating:


بدون شک مهران مدیری را می توان یکی از محبوب ترین و تاثیرگذارترین شخصیت های کشورمان دانست. او سالهاست که با زبان طنز بسیاری از مسایل و مشکلات اجتماعی را به طنز کشیده که صراحت و شجاعت او در نحوه پرداختنش به مسایل باعث شده تا از او به عنوان یک جریان ساز فرهنگی و اجتماعی یاد کنند.

هفته ای که گذشت، آخرین قسمت از برنامه دورهمی با موضوع “طمع با محوریت شرکت های هرمی و کلاهبرداری” پخش شد و همانطور که پیش بینی میشد برخی از فعالان بازاریابی شبکه ای بدون آنکه دقیقا به محتوای برنامه دقت کنند به مخالفت پرداختند.

مسیله از آنجا شروع شد که موضوع تئاتر برنامه دورهمی حول محور پیوستن شخصیت قیمت با بازی سروش جمشیدی به شرکت های هرمی اجرا شد.

دورهمی با موضوع نتورک مارکتینگ

در این بخش از برنامه شخصیت قیمت در تلاش بود تا مهران مدیری را به عنوان زیر شاخه خود در بیاورد که طبق معمول با مخالفت مدیری روبرو می شد. در آیتم بعدی و بعد از گذشت یک میان برنامه شخصیت قیمت با پوشش جدید خود همانطور که در تصویر میبینید به صحنه آمد که نشان از به درآمد رسیدن وی در سیستم هرمی را حاکی بود که در نهایت هم با دستگیری وی توسط پلیس این نمایش به پایان رسید.

با کمی دقت در این برنامه به راحتی می توان به این نکته پی برد که هدف نویسنده و مجموعه دورهمی محکوم کردن شرکت های هرمی است. همانطور که دیدیم شخصیت قیمت در انتها توسط پلیس دستگیر شد و امروزه حتی کسانی که در این تجارت فعالیت نمی کنند نیز می دانند که بازاریابی شبکه ای در کشور بصورت رسمی و قانونی است پس نمی توان بازاریابی شبکه ای را موضوع این برنامه دانست.

سخنی با فعالین شبکه ای:

لطفا به جای جنجال آفرینی و محکوم کردن این موضوع کمی منطقی با موضوع برخورد کنیم.

آیا بازاریابی شبکه ای در کشورمان بدون نقص و مشکلی در حال رشد است؟ آیا شرکت های دارای مجوز و بازاریابان بدون هیچ تخلفی در حال فعالیت هستند؟ آیا نحوه فعالیت ما دقیقا مطابق با استانداردهای بازارایابی شبکه ای در جهان است؟ آیا لیدرهای ما حاوی دانش روز فروش مستقیم هستند؟

آیا کسی حق انتقاد از ما را ندارد؟

قطعا که پاسخ به تمامی این سوالات منفی است و البته انتظار هم نمی رود که جواب مثبت باشد. اما باید در نظر داشت که با ارایه انتقاد است که رشد صورت می گیرد. نقد و ارزیابی بی کینه، پاداشی است که ارزش آن را باید دانست.

ماجرای برنامه دورهمی و کاسه های داخ تر از آش

4.6 (92%) 15 امتیازاستارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>