فعالیت خارج از مقررات شرکت پویاییدر این مطلب شرکت دیگر را معرفی می کنیم که بدون مجوز اقدام به پورسانت دهی به صورت شبکه ای می نماید. نام این شرکت، شرکت پویایی به آدرس وب سایت www.pouyaie.ir است

در این مطلب شرکت دیگر را معرفی می کنیم که بدون مجوز اقدام به پورسانت دهی به صورت شبکه ای می نماید. نام این شرکت، شرکت پویایی به آدرس وب سایت www.pouyaie.ir است

در مطالب قبلی اسامی شرکت هایی که بدون دارا بودن مجوز بازاریابی شبکه ای اقدام به فعالیت به صورت شبکه ای نموده بودند را نام بردیم و توضیحاتی در رابطه با دلایل ممنوعیت فعالیت آن ها برشمردیم که از مهمترین آن ها عدم دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از اتاق اصناف ذکر شد. 
در این مطلب شرکت دیگر را معرفی می کنیم که بدون مجوز اقدام به پورسانت دهی به صورت شبکه ای می نماید. نام این شرکت، شرکت پویایی به آدرس وب سایت www.pouyaie.ir است.
این شرکت، شرکتی تبلیغاتی بوده که کار اصلی اش پذیرش آگهی های تبلیغاتی است، اما در کنار آن با پذیرش عضویت افراد متقاضی ثبت تبلیغات و تشویق آنان به معرفی سایر متقاضیان در جهت ایجاد گروه چندسطحی برای افزایش فروش تبلیغات در فضای سایت، اقدام به پرداخت مبالغی تحت عنوان کارمزد (پورسانت) کرده است. 
در حال حاضر با توجه به عدم دریافت مجوز توسط شرکت پویایی برای فعالیت به صورت شبکه ای، نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمده است. 
بار دیگر هشدار داده می شود که هر نوع فعالیت اعم از فروش کالا و یا عرضه خدمات به صورت شبکه ای نیاز به دریافت پروانه کسب اتاق اصناف از طریق مرکز امور اصناف دارد.

استارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.