غذایی روزانه برای مغز از مارک یارنل

Food for thought

کسی که نمی خواهد بخواند به طور قطع ضرر بیشتری نسبت به کسی که نمی تواند بخواند داشته است .

در ابتدا می خواهم شما را با یک سری راه ها و مزایای استراتژیک آشنا کنم که ارزش مادی ندارد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد . من از طریق گلچینی از جالب ترین کتاب های زمان ما، شما را با مفاهیمی نا شناخته اشنا می کنم .

هر نقل قول به عنوان ” غذای مغز” است که به معنای واقعی عبارت تحریک ذهنی می باشد .

همچنین پیشنهاد می شود که سایر مقالات من از جمله پنج راز نتورکر ثروتمند و پنج اصل بازاریابی شبکه ای  را مطالعه نمایید.

بیش از ۹۰ درصد مردم فاقد زمان و ابتکار عمل در خواندن حتی یک کتاب در سال می باشند . با خواندن ۵ کتاب در یک هفته من در یک موقعیت شغلی خاص و منحصر به فرد در دنیای متمدن امروز دست پیدا کردم جایی که کمتر از یکصدم از ۱ درصد کل مردم جهان به این جایگاه می رسند.

امیدوارم که تعدادی از شما کتاب ها و نقل های من را تهیه کنید اما بیایید صادق باشیم …. اکثرا این کار را نخواهند کرد …. به همین خاطر است که من تعدادی از مهم ترین اطلاعات استراتژیک را در هر نقل تا جایی که ممکن است فراهم خواهم کرد . من تا جایی که می توانستم در بیان جملات و واژه ها صرفه جویی کرده تا زمان قابل توجهی را از دست ندهید .

کمی در مورد خودم توضیح میدهم من فقط به یک نقل ، عنوان کتاب و نویسنده و اعتبارات نوسینده اشاره می کنم . چون در هر مورد ، من کل کتاب را خوانده ام اساس نقل و ایراد های من مفاهیم استراتژیک مفید برای شما خواهد بود .

یک دنیای کوچکی از کل کتاب… من کل کتاب هارا قرار نمیدهم و نمیخوانم چون که تایید کننده نظرات من هستند و انتظار می رود که شما هم با مفاهیم ارائه شده هم نظر باشید.

هدف من از گذاشتن این ایراد ها و نقل ها پیشبرد دستور کاری خودم بوده و جهت تاییدی بر اساس موضوع به اشتراک گذاشته شده نمی باشد. من به شما استراتژی هایی مفید که باعث چالش فکری شما می شود ، پیشنهاد می کنم.

به شما اطمینان می دهم که این مجموعه در هیچ جای دیگری از کره خاکی چه در عالم حقیقی و چه مجازی یافت نخواهد شد .و هر روز یک بخش از نوشته های من را برای یک ماه بخوانید و ببینید که زندگیتان بهتر و غنی تر خواهد شد … و همین کافی است .

هیچ متنی بیشتر از ۲۴ ساعت در ارشیو باقی نخواهد ماند بنابر این پیشنهاد می کنم خودتان را برای یک سفر روزانه عادت دهید . ساعات زیادی طول کشید که بتوانم کتاب ها را قورت دهم بنابراین ۵ دقیقه از زمان شما ، قربانی کوچکی محسوب می شود . و ضمنا اگر میلیون ها نفر این نقل ها را مطالعه کنند و شما هم یکی از آن ها هستید ، شما یک مزیت استراتژیک بیش از ۹۹٫۹۹۹% از تمام افرادی که در سال ۲۰۱۵ زنده هستند خواهید داشت که هرگز این کتاب ها و یا نقل های من را مورد مطالعه قرار نداده اند.

 

غذای روزانه برای مغز – نقل ۱

برای اولین بار در تاریخ ، افراد با دستمزد بالا ، ساعات بیشتری نسبت به افراد با دستمزد پایین مشغول به کار هستند . افراد پولدار سخت تر از همیشه مشغول کار هستند و راحتی چیزی برای افراد فقیر است .

اسکرین ها و عکس های کامپیوتر زمانی که با نرم افزار اکروبات ریدر ترکیب می شوند از وابستگی ما به کاغذ می کاهد در عوض مصرف سرانه کاغذ افزایش یافته است . امروزه بیشتر از همیشه برای کسب و کار سفر می کنیم ، با این که ارتباطات از راه دور بیشترین پیشرفت را داشته است از جمله ایمیل ، ارتباطات ویدیویی که جهت پایان دادن به همه این ها بود . مردم که در واقع درگیر ” winner curse ” شدند و این همان خط مزایده ی بی عقلی و نادانی است که اقتصاددانان از آن یاد می کنند زمانی است که فردی با پرداخت بیشتر از سایرین برنده می شود و حقیقتا این بدین معناست که برنده مشتاق بوده بیشترین پرداخت را داشته باشد.

جرایم مالی کاهش پیدا کرده چون دیگر چیز ارزشمندی برای دزدین در اقتصاد جدید وجود ندارد.

دکتر کونلی دستیار پروفسور در دانشکده پزشکی و دانشیار تحقیقاتی در اداره ملی تحقیقات اقتصادی می باشد . او همچنین به عنوان سر پرست علوم اجتماعی در دانشگاه نیویورک می باشد. من پی بردم که اگر حرفه ای ها متوجه شوند که وقت ازاد و اوقات فراغت در بازاریابی شبکه ای بیشتر از سایر زمینه ها وجود دارد ، سریع ترین راه را برای نفوذ به صنعت ما ایجاد خواهند کرد .

در بیش از ۲ دهه من در هر روز با یک انفجار رو به رو بودم ،ممنون از ۲ سال بازاریابی حرفه ای  –  مارک یارنل

در بخش ابتدایی این مقاله استاد مارک یارنل به این موضوع تاکید داشتند که باید یک واقعیت استراتژیک را بخاطر داشته باشید و آن این است که

کسی که نمی خواهد بخواند به طور قطع ضرر بیشتری نسبت به کسی که نمی تواند بخواند داشته است .

ایشان از غذای مغز به عنوان یک عبارت تحریک کننده ذهنی نام بردند.

همچنین موضوع دیگیری را که مورد بحث قرار دادند اشاره به این واقعیت بود که اکثریت مردم هیچ زمانی را برای مطالعه کتاب و دانش اندوزی نمی گذارند و جناب یارنل با خواندن ۵ کتاب در یک هفته در یک موقعیت شغلی خاص و منحصر به فرد در دنیای متمدن امروز دست پیدا کرد جایی که کمتر از یکصدم از ۱ درصد کل مردم جهان به این جایگاه می رسند.

از زبان مارک یارنل : ” امیدوارم که تعدادی از شما کتاب ها و نقل های من را تهیه کنید اما بیایید صادق باشیم …. اکثرا این کار را نخواهند کرد …. به همین خاطر است که من تعدادی از مهم ترین اطلاعات استراتژیک را در هر نقل تا جایی که ممکن است فراهم خواهم کرد . من تا جایی که می توانستم در بیان جملات و واژه ها صرفه جویی کرده تا زمان قابل توجهی را از دست ندهید .”

منظور ایشان این است که در این هشت نقل قول، گلچینی از مهم ترین مطالبی که در کتاب های متعدد آمده است و استاد به آنها اشراف کامل دارد را برای شما به زبان ساده و بصورت خلاصه گرده آوری کرده است.

از زبان مارک یارنل : “به شما اطمینان می دهم که این مجموعه در هیچ جای دیگری از کره خاکی چه در عالم حقیقی و چه مجازی یافت نخواهد شد . و هر روز یک بخش از نوشته های من را برای یک ماه بخوانید و ببینید که زندگیتان بهتر و غنی تر خواهد شد … و همین کافی است .

ضمنا اگر میلیون ها نفر این نقل ها را مطالعه کنند و شما هم یکی از آن ها هستید ، شما یک مزیت استراتژیک بیش از ۹۹٫۹۹۹% از تمام افرادی که در سال ۲۰۱۵ زنده هستند خواهید داشت که هرگز این کتاب ها و یا نقل های من را مورد مطالعه قرار نداده اند.”

در نقل قول شماره یک، استاد به موضوع خط توازن بی عقلی و جایی که باید با پیشرفت علم موضوعات زیادی حل شود اما موجب بدتر شدن آن ها شده است به توضیح می پردازد.

همچنین پیشنهاد می شود سایر مقالات استاد مارک یارنل از جمله پنج راز نتورکر ثروتمند و پنج اصل بازاریابی شبکه ای را مطالعه نمایید.

در ادامه توجه شما را به خواندن دو نقل مهم دیگر از زبان استاد مارک یارنل دعوت می کنم:

غذای روزانه برای مغز- نقل ۲

رشد از متقاعد کردن افراد وفا دار سایر گروه ها و مجموعه ها برای پیوستن و ملحق شدن به شما حاصل نمی شود . آن ها آخرین افرادی هستند که دور شما خواهند آمد . به جای آن، شما می توانید در میان جویندگان، به دنبال زمین های حاصل خیزتری باشید تا از میان مردمی که می خواهند این را حس کنند که اهل جنب و جوش هستند و به دنبال مجموعه ای در حال رشد می باشند ، اما هنوز به دنبال آن احساس می گردند .

من در مورد نارضایتی های خارجی صحبت نمی کنم ، من روی سخنم با افرادی است که در حاشیه قرار دارند ، افرادی که ممکن است از یک چیز با احساس وحشت و نگرانی کمتری به چیزی دیگر پرش کنند . با افراد پر شوری که هنوز جذب مجوعه های دیگری نشده اند شروع کنید.

نوبسنده ۱۰ کتاب پر فروش بین المللی ، Seth Godin ، بهترین نویسنده ای است که برای بار اول با کتاب گاو بنفش مرا شیفته خود کرد . این کتاب یک شاهکار است … همچنین کتاب جدیدش قبیله ها و گروه ها…. وقتی من این کتاب را خواندم عباراتی دیدم که نظر مرا جلب کرده و مرا تکان دادند . چرا ؟ چون که من این نتایج را در زندگی روزمره به وضوح می بینم.

در حرفه ما افراد هر کاری می کنند تا بازاریاب های جدیدی پیدا کنند تا برای نامشان ۵٫۰۰$ پرداخت کنند . تجربه من فرض Godin  را پشتیبانی می کند . بهترین افراد در هر سازمان فروش ، افراد فوق العاده ای هستند که گرسنه اند و زمانی که وارد مجموعه می شوند تعلیم پذیر و بی تجربه هستند . افراد اغلب می پرسند که چه کسی را وارد مجموعه کنیم و جواب من خیلی ساده است … هر کسی اما mlmer …

وقتی که یک بازاریاب یا نت ورکر در ۱۰ معامله خودش شکست بخورد ، تبدیل به یک متخصص می شود که آموزش دادن به وی کار سختی است و تقریبا غیر ممکن است توجه وی را معطوف کنیم .

بیانیه ای از هدف:

اگر شما به تازگی به ما پیوستید ، توصیه می کنم تا انتها با ما باشید .

به عنوان یک خواننده مشتاق ، نویسنده و متفکر انتقادی هدف من این است غذایی روزانه برای مغز شما فراهم کنم . هدف من تقویت خود اندیشی است نه غرق شدن در افکار خودتان 

غذای روزانه برای مغز – نقل ۳

هر نقصی می تواند به وسیله صداقت ، صنعت ، صرفه جویی و تمرکز شغلی بر طرف شود . اگر شما بر روی یک چیز تمرکز کنید و دانسته های خودتان را در مورد همان یک چیز نسبت به دیگران که در اطراف شما هستند ، افزایش دهید ، شما به یک باره صرف نظر از رنگ پوست ، جنسیت ، سلامتی ، فقر و یا نقص ، مستقل خواهید شد .

این حقیقتا باور من است و من این را بر اساس تجربه خودم می گویم . یک مثل قدیمی هست که می گوید : دست بالای دست بسیار است و امروزه این مسئله بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ صادق است .

بسیاری از مردم پول و نفوذ دارند ، فارغ التحصیلان دانشگاهی بیشتر از بنا ها و گچکار ها در جامعه حضور دارند ، اما مرد یا زنی که یک چیز را بهتر از دیگران می داند ، نهایتا برنده است .

از کتاب عمل و عکس العمل از Rogerw .Bobson

یکی از روز های شانس من در زندگی ام ، روزی بود که من کار Bobson را کشف کردم . بابسون از دوستان صمیمی رئیس جمهور ۷ام امریکا بود ، ۱۲ شرکت را تاسیس کرد و قبل از مرگش بیش از ۴۰ کتاب نوشته است و در میان نوابغ ، پانوشت های تاریخی به جای گذاشته است .کتابی که من از ان نقل برداری کردم در سال ۱۹۳۵ کپی رایت شد و پیدا کردنش بسیار سخت بود . والریا به عنوان هدیه تولد آن را به من هدیه داد و ایده هایش همچنان الهام بخش من است . دو نفر از بهترین دوستانش ، هنری فورد و توماس ادیسون ، او را مردی بسیار عاقل و شخصیت وی را بی نظیر توصیف می کنند که من هم موافق این مسئله هستم .

بازیافت بخشی از یک موضوع وسیع از مسائلی است که سفید پوستان به ان علاقه مند هستند . ذخیره منابع کره زمین و صرفه جویی بدون انجام کار زیادی در آن ! این فوق العاده است ! شما هنوز می توانید چای ، شراب ، ابجو و نوشیدنی های طبیعی و اب معدنی را به صورت ارگانیک تهیه و خریداری کنید و هنگامی که از آن ها استفاده کردید ، آن ها را در کیسه هایی با رنگ های مختلف و یا سطل هایی متفاوت برای بازیافت قرار دهید و بوووووم !محیط زیست نجات پیدا کرد!

هر کسی احساس خوشایندی می کند و سرعت گرمای جهانی کاهش پیدا می کند ! دیگر شانسی وجود ندارد که بطری ها در محل های دفن زباله باقی مانده و حیات حیوانات کوچک را به خطر بیاندازد و محیط همیشه سالم و سبز باقی خواهد ماند !

این رفتار مهم است زیرا که ما همگی در مورد تولید زباله احساس گناه می کنیم ولی لازم به ذکر است که هیچ چیزی مانع تولید آن نمی شود و ما همچنان زباله می سازیم . با قرار دادن کیسه هایی در رنگ های مختلف، و ما درست احساس بومیان امریکایی داریم که قسمت های محصولات و جانوران را مصرف می کنند .

کریستین لندر ازکتاب stuff white people

لندر خالق وبسایت stuff white people  است و نامزد اسبق دکترا بوده . وی مربی سخنرانی های عمومی سال ۲۰۰۶ در دانشگاه ادینیا بوده است.زمانی که برای بار اول این کتاب طنز را پیدا کردم ، از شدت خنده قادر به خواندن بیش از ۴ ، ۵ صفحه نبودم . من در حقیقت هر چیزی که مرا وادار به خندیدن به خودم می کرد دوست دارم به طور مثال همان مقاله کوتاه در مورد بازیافت. من فکر می کردم که من و همسرم با قرار دادن زباله هایی مانند بطری های پلاستیکی ، کاغذ و مجلات قدیمی در کیسه هایی مخصوص ، در حال تغییر این کره خاکی هستیم !

غذایی روزانه برای مغز – نقل ۵

بیش از ۷۰۰ بیلیون اسناد در اینترنت وجود دارد و با نرخ سرعت ۷٫۳ میلیون صفحه در هر روز در حال رشد می باشد . هر کسی که تقریب به نیم ساعت در روز در اینترنت جست و جو و سرچ داشته باشد ، دریافته است که یک قطعه کم ارزش از طلا باید از طریق کوهی از زباله پیدا شود . هر چه که بیشتر چند کاره شویم ، تاثیر کمتری در اجرای هر کار داریم . فرهنگ ما به طور فزاینده ای ، به راحتی کمتر و جلوگیری از خطر و جدا کردن خود از ایده های تجدید نیرو های حیاتی بازگشت کرده است.

تفکر انتقادی یک پیش نیاز برای تداوم رونق در امریکا می باشد . این کشور به نسل جدیدی از شهروندان اموزش دیده در هنر تعامل انتقادی ، بحث و استدلال نیاز دارد. بازی های ویدئویی که به صورت دیجیتالی جلوه های ویژه ای برای حبس احساسات و عواطف در تمامی افراد در گروه های مختلف سنی ایجاد کرده است .

از مایکل آر لگالت

مایکل لگالت ، مشاور شرکا های بزرگ در مسائل بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست . کیفیت بوده است و برنده جایزه بهترین ویرایشگر و مقاله نویس اسبقواشینگتون تایمز را به خود اختصاص داده است .

این کتاب به من  هم حس خشم و هم حس شکرگزاری را داده است . به اندازه کافی خشمگین برای شروع اشتراک گذاری این نقل ها با هر کسی که می خواهد در مورد چالش های اجتماعی پیش رویمان گوش فرا دهد و خوش حال از  بابت این حقیقت که من به وسیله دو پدرو مادر تحصیل کرده عاشق بزرگ شدم که از من خواستند که در مورد ارزش خواندن ، بحث ، تفکر انتقادی و تمرکز یادگیری داشته باشم .

به نوعی ، ما بزرگترها باید قبل از انکه دیر بشود ، افراد جوانتر را از دنیای مجازی بیرون بکشیم.

من با این مشکل رو به رو شدم که فردی زیر ۴۰ سال پیدا کنم که فقط یک سال به منظور دستیابی به ثروت رادیکالی روی کارش تمرکز کند ، اما من دست از ادامه بر نخواهم داشت تا تاثیری هرچند کوچک ایجاد کنم . شما می توانید در این راه با ارائه این نقل ها به افراد زیر ۴۰ سال به من کمک کنید . متشکرم!

واشینگتون دی سی ” با ماشین های ائودی ، بی ام دابلیو ، لیموزین و هلیکوپترهای شخصی خود آمدند. در یک روز بارانی، ده ها هزار نفر از مردان و زنان از سراسر کشور به مرکز واشینگتون دی سی برای اولین راه پیمایی شرکت کردند . موضوعی که با دیگران به اشتراک گذاشته شده بود ، شروع مبارزه با میلیونر بودن در قرن ۲۱ آمریکا بوده است . کشیش کلیسای مسیح میشیگان ، براترام پاتر این طور می گوید : ” بعضی از روز ها شما در مورد هک با NASDAQ ، مزایای موزه و یا بیمه ادم ربایی صحبت می کنید اما باید به عمق وجود خودتان پی ببرید و قدرت پول در اوردن و پوا دار شدن را بیابید .”

برخی مجبور به طی مسافت طولانی و برخی دیگر محبور شدند با خطوط هوایی تجاری پرواز کنند . رالی یک گروه از میلیونر ها را از سراسر کشور با هم جمع کرد  که از طریق وال استریت سرمایه زیاذی به وجود اوردند و خیلی های دیگر که از طریق تکنولوژی  و اکثرا از طریق لابی وسخنزانی به ثروت رسیده بودند . ای برادلی هارگرو، میلیونری از سدونای اریزونا ، با فرزند ۱۰ ساله خود ، برادلی جی ار که او هم یک میلیونر بود ، شرکت کردند .

” من می خواهم پسرم را به شما نشان دهم . همه چیز در مورد حمایت و اهمیت است ” همان طور که تام منولینگ در New Canna توضیح می دهد ، شما یکمیلیونر هستید و دستی از زندگی به شما رسیده است . هر انچه که انجام می دهید بستگی به خودتان دارد .

راهپیمایی میلیونر ها از مایکل روبینز

مایکل روبینز نویسنده برجسته ای است که به طور گسترده برای نیویورکر، GQ ، و نیویورک تایمز و رولینگ استون نوشته است . او همچنین در تعدادی برنامه تلویزیونی کار نویسندگی و تولید انجام داده است . همان طور که به شما قول داده بودم ، نقل هایی به اشتراک می گذارم که ماهیت طنز دارند . این نقل از مجموعه مقالات یافت شده از یک کتاب از طنز معاصر با عنوان ” نشاط یک ملت ” ویرایش شده توسط مایکل جی روزن می باشد . مفهومی از گروه پشتیبانی جال میلیونر ها که مخصوص تعداد زیادی از ان ها است ، تعریف می شود . اما تاکید این طنز بر یک واقعیت جدی است . پول همیشه بهترین کارت گزارش بزرگسالان نیست . این مهم است که به خاطر داشته باشید ، هنگامی که وارد زمینه بازاریابی شبکه ای می شوید برای پتانسیلی که برای ثروت رادیکالی می گذارید ، از روند لذت ببرید چون که هیجان مقصد کمتر از آن چیزی است که پیش بینی می کنید .

غذای روزانه برای مغز – نقل ۷

شرکت های بزرگ جهان هر کاری که می توانند از طریق حمایت والدین در مورد فرزندانشان شامل شود ، انجام می دهند که یا می تواند با فروش موسیقی نا سالم و یا مواد غذایی نا سالم نیز حتی انجام شود . آن ها بزرگترین چالش را برای والدینی که می خواهند برای فرزندانشان مفهوم اخلاقی ایجاد کنند ، به وجود می آورند .

غذایی روزانه برای مغز از مارک یارنل - 4پیام سرمایه داری این است که آن چه اهمیت دارد ، ارضای تمایلات و نیاز های انی می باشد . اگر امریکا یک ملت متمدن در قرن بیست و یک باقی بماند ، باید از متمدن سازی کودکان شروع کرد و در مورد تعامل لازم بین غرایز و امیال از یک سو و انجام آن چیزی که از لحاظ اخلاقی مورد نیاز است از سوی دیگر آموزش داده شود .

در جهان انلاین ، بچه های ما روز ها و شب های خود را با افراد نا اشنا که مثلا قصد حمایت و خوش حال کرئن ان ها را دارند می گذرانند و می خواهند مطمئن سازند که به صورت عالی و مطلوب هستند و در حقیقت آن های می توانند جهان خارج را نا دیده بگیرند .

اگر آموزش به صورت  درست پیش رود ، باید از خانواده ها شروع شود و این واقعیت اصلی فراموش نشود ، خانواده وجود چند نفر در کنار هم نیس ، چیزی است که افراد انجام می دهند .

نوشته شده از استین ال کارتر در کتاب مدنیت

دکتر کارتر پروفسور ویلیام نلسون ، در دانشگاه ییل بوده است و همچنین نویسنده چندین کتاب که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته ، می باشد .

همانطور که من این کتاب را می خواندم ، متوجه شدم که همه ما عضو یک خانواده انسانی هستیم . مسئولیت تغییر بر عهده همه ماست و من به عنوان عضوی از این خانواده قصد دارم بخشی از کارم را به جلب توجه به فرهنگ مرده تخصیص دهم .

در سنت یهودی ، بسیاری از دانشمندان استدلال کرده اند که اصلاح خطای دیگران یک ضرورت و تعهد است . در دین من ، عشق به دیگران توصیه شده است در حالی که هنوز مردم به خاطر اشتباهات و رفتار های غیر منطقی ، همدیگر را به شدت مورد انتقاد قرار  میدهند . هرگز در مسائل اخلاقی صبر و تحمل مطرح نبوده . اگرچه صبر و تحمل یک ایده ال فراگیر در جامعه محسوب می شود ، اما نمی توانیم رفتار مضر ، احمقانه و معکوس را تحمل کنیم ، علی الخصوص باید افراد جوان را اموزش دهیم که از دنیای مجازی که روزانه با ان سر و کار دارند فرار کنند و از زندگی واقعی و نویسندگان شناخته شده یاد بگیرند.

غذای روزانه برای مغز – نقل ۸

زمانی که مدیر اجرایی یک شرکت از هواپیمای شرکت برای پرواز های شخصی استفاده می کند ، هیچ چیزی پرداخت نمی کند در عوض به ارزش و پول سفر سود مالیاتی تعلق می گیرد و این درست مثل استفاده از ماشین یک شرکت به عنوان ماشین شخصی است .

مالیات دهندگان تا یک سوم از هزینه های واقعی را بر می دارند ، چون که خرید و هزینه عامل شرکت های بزرگ کسب و کار معاف از مالیات می باشد .سهامداران شرکت های بزرگ دو سوم باقی مانده را بر می دارند و این بدین معناست که مردم عادی که پول بازنشستگی خود را در شرکت ها قرار داده اند برای این عملیات ، یک بار به عنوان پرداخت کننده مالیاتی و بار دیگر به عنوان سرمایه گذار پول پرداخت می کنند .

از دیووید کی جانستون در کتاب free lunch

جانستون گزارشگر نیویورک تایمز است که به عنوان روزنامه نگار تحقیقی برنده جایزه پولیترز شده است .

وقتی من این کتاب را خواندم بااین واقعیت رو به رو شدم که هر امریکایی که در بازاریابی شبکه ای شرکت نمی کند ، عمده حقوقش صرف مزایای مالیاتی شرکت های بزرگ می شود . برای دو دهه من از داشتن مزایای مالیاتی از کسب و کارم در خانه خود لذت می بردم. شاید نمی توانم به صورت رایگان از هواپیمای شرکت پرواز داشته باشم اما حداقل می توانم از پس هزینه های رفت و امد با ماشین و هزینه های دفتر منزلم بر بیایم . ان دسته از افرادی که سود از حقوق قانونی خود را رد می کنند ، هیچ انتقادی از کسب و کار افراد ثروتمند برای شرکت های فوق الذکر ندارند . یا می توانید به mlm ملحق شوید و یا دست از ناله و زاری بردارید.

صحبت پایانی: مجددا جمله ای را که در قسمت اول مقاله اشاره داشتم را بار دیگر تکرار میکنم که هیچ متنی بیشتر از ۲۴ ساعت در ارشیو باقی نخواهد ماند بنابر این پیشنهاد می کنم خودتان را برای یک سفر روزانه عادت دهید . ساعات زیادی طول کشید که بتوانم کتاب ها را قورت دهم بنابراین ۵ دقیقه از زمان شما ، قربانی کوچکی محسوب می شود .

مارک یارنل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>