شورای نگهبان، عدم مغایرت بازاریابی شبکه ای با موازین شرعی را اعلام کرد


همانطور که در مطلب اخیر اشاره کردیم،دیوان عدالت اداری دادخواستی را مبنی بر خلاف شرع بودن بعضی از قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای به شورای نگهبان ارسال کرده بود که می توانید جزییات را در لینک زیر مشاهده کنید. شورای نگهبان نیز در جلسه 19 آبان خود، نظرش را در رابطه با این دادخواست اعلام کرد.

کلیک کنید و بخوانید : دادخواست بررسی شرعی بودن بازاریابی شبکه ای در شورای نگهبان

%d9%86%d8%aa%d9%88%d8%b1%da%a9-%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86%db%8c-%d8%b4%d8%b1%d8%b9%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%86%da%af%d9%87%d8%a8%d8%a7k

دکتر کدخدایی در این نشست خبری به صورت کاملا شفاف، نظر شورای نگهبان را در رابطه با دادخواست دیوان عدالت اداری را اعلام کرد که طی بررسی فقهای این شورا عدم مغایرت قوانین مربوطه با موازین شرع و قانون اساسی اعلام شد.

باید توجه داشت که شورای نگهبان قانون اساسی از جمله نهادهای نظارتی نظام جمهوری اسلامی ایران است، تمامی قوانین مجلس شورای اسلامی پیش‌از اجرا، به تأیید این شورا می‌رسد تا مغایر شرع و قانون اساسی نباشد.

اصلاحیه 15 آذر 1395 :

در تصویر زیر نامه دادخواست ارسالی به شورای نگهبان را مشاهده می فرمایید :

نامه شورای نگهبان درباره شرعی بودن

و در نهایت پاسخ شورای نگهبان در رابطه با دادخواست دیوان عدالت اداری:

شرعی بودن بازاریابی شبکه ای | شورای نگهبان

شورای نگهبان، عدم مغایرت بازاریابی شبکه ای با موازین شرعی را اعلام کرد

4.47 (89.33%) 15 امتیاز


استارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.