رونمایی از تلویزیون دو طرفه‌ی ال‌جی

چه چیزی بهتر از یک تلویزیون اُال‌ای‌دی ال‌جی است؟ جواب: دو تلویزیون اُال‌ای‌دی ال‌جی که به هم وصل شده باشند! آن هم  پشت به پشت!

 

lg-tv.jpg

ال‌جی که پیش‌تر با معرفی پنل OLED تاشوی شبیه روزنامه‌ی خود مخاطبین CES را شگفت‌زده کرده بود، باز هم از نوآوری‌های خود ارائه داد و باز هم عده‌ای را انگشت به دهان باقی گذاشت. در میان رونمایی‌های اخیر این شرکت، یک تلویزیون ۵۵ اینچ دو طرفه به چشم می‌خورد که در واقع دو صفحه نمایشگر مجزا است که از پشت به هم وصل شده‌اند و در واقع پشت ندارند، و هر دو سمت قادر به پخش ویدئو است.

این در حالی است که ضخامت کل این دستگاه ۴.۹ میلی‌متر است و نشان می‌دهد که آن آینده‌ای که برای صفحات نمایشگر متصور بودیم فرا رسیده است.

LG-OLED-TV.jpg

این صفحه نمایش قرار است در مراکز دیجیتال به کار گرفته شود و تصور آن به جای دو صفحه نمایشگر که در فرودگاه‌ها پشت سر هم قرار می‌گیرند و اطلاعات پروازها را نشان می‌دهند سخت نیست. با این‌حال، تصور یک چنین تلویزیونی در دکور خانه‌ی فوق مجلسی شما هم بعید نیست، چرا که این تلویزیون قادر است از دو منبع مجزا تصویر را دریافت کند و خروجی فول‌اچ‌دی پیشنهاد می‌دهد.

 

منبع: فارنت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.