راه سوم پارسیان – نظرات شما

طی مدتی که گذشت به بیان حقایق بسیاری در مورد شرکت راه سوم پارسیان پرداختیم و خرسندیم و به خود میبالیم که در طی این مدت دوستان روشنفکر و فرهیخته بسیاری پیدا کرده و مسیرهای روشن بیشماری پیش رویمان قرار گرفت.ما در صدد بودیم که حقایقی را برای شما عزیزان بیان کنیم که مورد لطف دوستان قرار گرفتیم و حقایقی از جانب این عزیزان مطرح شد که منتخبی از این حقایق و نظرات را در این پست بیان میکنیم

 

هادی شکوری (بنیانگذار پرشین تیم)

البته اين نكته رو هم بگم كه تمام مسايل شركت درحال بررسي و رفع شدنه
هركس موند تو پنبه ريز با تلاش خودش ميتونه به روياهاش برسه و هر كس هم رفت با تمام وجود ارزوي موفقيت دارم براش
و از خدا ميخوام كه تمام شركتها تو مسير درست كار كنن و موفق باشن
هرچي رقيبهاي سالم تر و قوي تري داشته باشيم رشدمون و تلاشمون هم لذت بخش تر و بيشتره

 

همایون قاسمیان

دوست عزيز ما از شركت بيز اومديم پنبه ريز
با يك مجموعه چند صد نفره
تمامي شركت ها أفر ميدادن ولي به دليل نگرشي كه داريم دنبال أفر نبوديم و نيستيم( كه اگر بوديم از درآمد ميليوني بيز دست نميكشيديم و با درآمد زير صد هزار تومان در پنبه ريز استارت ميزديم)
ما از شركت پنبه ريز درخواست لگ مستقيم كرديم و شركت به دليل سياست هاي اون زمان به كسي لگ نميداد و قاعدتا كد ملي به ما داده شد كه در اون مجموعه استارت بزنيم و اون كد ملي متعلق به جناب محمدپور بود.
زماني كه ما پنبه ريز استارت زديم چندين لگ كراس داشتيم ولي در نهايت نتيجه چيز ديگه اي شد و با وجود ارتباط مستقيم جناب محمدپور با لگ هاي ديگه و عدم ارتباط با لگ پرشين تيم نتيجه چيز ديگه اي. اين به اين دليل گفتم كه متوجه باشيد كه چ كسي چ كسي ليدر كرد!!!
جناب محمدپور در طي سه سال گذشته و با توجه به نگرشي كه داشتند و دارند زحمات زيادي كشيدند و كسي منكر اين زحمات نيست.
با بوجود اومدن مسائل اخراج خانم يكتا(باقري) كه تمامي إسناد تخلفات ايشون موجود ميباشد يك سري از دوستان تصميم به شيفت گرفتند و چند نفري بعد از جلسه با هردو گروه و ديدن اسناد هردو گروه تصميم به موندن در پنبه ريز گرفتن.
جناب محمدپور به دلائل شخصي پاي تصميمشون(قولشون) ايستادند براي شيفت شدن.
اگر در جريان باشيد يكي از افرادي كه از روز اول موضع خودش مشخص كرد بنده حقير بودم چون يك سري مسائل از ارديبهشت ماه متوجه شده بودم و شايد تا حدودي در واضح شدن تخلفات مديريت قديم نقش داشتم.
پس دوست عزيزي ك نوشتي ه. ق قصد شيفت داشت بنده محكوم به أفر گرفتن شدم!!!!
بنده با سازماني كه سأختم اكانت ميگيرم و نيازي به أفر ندارم
افرم عرضه خودم و همت بي دريغ سازمان بي نظير بندس
اما دوستاني كه از درآمد چند ده ميليوني گذشتند و در ظاهر!!! به درآمد زير ده ميليون در شركت جديد قناعت كرده اند جاي فكر و شك ايجاد كردند و گرنه اين مشكلات به صورت خيلي حادتر در نيمه اول سال و در زمان مديريت خانم باقري بود و در اون زمان اين دوستان فالو ميكردند روي حل مشكلات و بعد از اخراج خانم باقري اين دوستان به اين نتيجه رسيدند كه مشكلات قابل حل نيست!!!!!!!
اگر بنده حقير به جاي دوستان محترم حتي يك درصد قصد شيفت كردن داشتم عقل حكم ميكرد كه شركتي رو انتخاب كنم كه حداقل دو سال كار كرده باشه(به گفته ريچارد پو) نه در شركتي كه هنوز سايت و محصول مشخصي نداره و اين تصميم اين نتيجه در ذهن بنده ايجاد ميكنه كه بزرگان نتورك در دنيا به اشتباه ٤ أصل انتخاب شركت(اعتبار و سابقه،مديريت،محصول،پلن) را بيان كردند و يا اين أصل در ذهن دوستان تغيير كرده است و اون أصل، اصلي نيست جز رفاقت با مديريت(باقري).
در نهايت از تمامي دوستان ممنونم كه دليلي شدند كه يك سري از حقايق توسط بنده و استاد شكوري بيان بشه كه همه دوستان روشن بشن
البته دلائل بسيار است و در متن نميگنجه(ايميل بنده ثبت شده)
دم همگي گرم
ارادتمند شما
همايون قاسميان

 

درضمن يكم تحقيق كنيد كه زماني كه هادي شكوري درآمد ميليوني در بيز داشت درآمد ليدرهايي كه اسم برديد [محسن محمدپور] در پنبه ريز زير صد هزار تومان بود.
مورد بعد تمامي دوستان نزديك به بنده ميدونن كه بنده و حتي ليدرهاي هسته مركزي بنده از ماه اول شروع كار در پنبه ريز با جناب محمدپور درگيري هاي زيادي داشتيم و اين موضوع برميگشت به تفاوت نگرش و در نهايت ايجاد پرشين تيم
دوستدار شما
همايون قاسميان

 

مجتبی دهقان

آقای شکوری و قاسمیان نظر دادند،دوست داشتم نظر آقای محمدپور را هم در مورد این مطالب بدونم!
من بیرون گود نشستم و نظاره گر هستم و از بطن ماجرا و واقعیات بی خبرم!فقط دارم عکس العمل افراد را تحلیل میکنم!
اما نظر من در مورد شیفت!
اتفاقا بعد از جلسه ای که هفته گذشته در اصفهان با آقای محمدپور داشتیم و هیچ بحثی هم از شیفت به میان نیامد،با لیدر و کراس هام بحث شیفت مطرح شد.همه متفق القول بودیم که اگر قرار بر شیفت باشه،اولا پلن ثانیا محصولات،ثالثا نحوه کار و فعالیت و حمایت شرکت را باید خوب آنالیز کنیم.
همونجا به لیدرم گفتم:لذت ببر که نتورکر ساختی،نه غلام حلقه به گوش!
و این حاصل نگرشیه که از یک لول به لول بعدی منتقل شده.ما کارمون نتورک مارکتینگه،تعصب بیجا نباید داشت،چه نسبت به شرکت و چه لیدرها.
من نه آقای شکوری را میشناسم و نه آقای قاسمیان و…ونه شما را! چون در تیم دیگه ای فعالیت میکنم.
این مطالب را نوشتم که بگم:
1- بزرگ ترین موهبت انسان قدرت اختیاره.توی تیم شما یا هرتیم دیگری افراد این حق و اجازه را دارند که شیفت بزنند یا نزنند،رفتارها و اقدامات شما یا آقای محمدپور فارغ از صحیح یا اشتباه بودن،فقط میتونه تو تصمیم گیری بهشون کمک کنه.افراد میبینند،میشنوند،تحلیل میکنند و بعد تصمیم گیری میکنند،پس به عنوان یک نتورکر مراقب رفتارتون باشید چون توسط مجموعه تون دارید رصد میشید.
2-توی یک بحثی،لیدرم بهم گفت ما بریم،مستقیم میچسبی به حامدکشاری!فکرکن!یعنی این حق را بهم داد برم یا بمونم!لول یک حامدکشاری بودن وسوسه کننده است!ولی هیچوقت زحمت های بالاسری و لیدرهامو فراموش نمیکنم.هیچوقت یادم نمیره ساعت 1نصفه شب تو هوای سرد بالاسری ام بلند شد با موتور اومد دنبالم که بریم ببینیم یکی از بچه های مجموعه ام چرا حال روحی اش بده!
هیچوقت یادم نمیره لیدرم از خوزستان بلند میشد و میومد شهرضا،مدام جلسه و آموزش و…نه خوابی و نه خوراکی!شاید تو طول 24ساعت 2ساعت میخوابید،و در کل یک وعده غذا میخورد،اونم وقتی داشت میخورد یک هندزفری داخل گوشش بود،خودکار دستش بود و یادداشت برداری میکرد،وسط یادداشت برداری و آماده کردن مطلب واسه فلان جلسه یک قاشق غذا میگذاشت دهنش!من نسبت به این بالاسری و لیدر احساس مسئولیت میکنم،نه آقای کشاری و نه محسن محمدپور و نه شخص دیگه ای.ومهمتر اینکه من نسبت به مجموعه ام چه یک نفر باشه و چه یک میلیون نفر باید متعهد باشم.
3-فعلا قدرتمند مثل همیشه به کارم تو پنبه ریز ادامه میدم و بعد از آنالیز پرشین وی یا هر شرکت دیگه ای تصمیم را میگیرم.

 

مهدی

با سلام بنده به نوبه ی خودم میخام عرض کنم که داشتن نگرش و بینش در هر حرفه ای باعث پیشرفت شما خواهد شد.

صحبتهایی که عزیزان کردند جالب بود برای من.بخصوص دو لیدری که خودشونم پیام گذاشتند.یکم بشینیم فکر کنیم که قراره ۵ ساله دیگه کجای نتورک مارکتینگ در دنیا میخواهیم باشیم.

به قول همکار عزیزمون ه.ق که میگه ما خودمون یک شرکت دیگه بودیم اومدیم اینطرف دیدیم اینجا بهتره چون مثالشون زیباست که میگه پلن و اعتبارشرکت مهمه.

حالا هم با نبود ۲ الی ۳ هزار نفر در پنبه ریز.این شرکت فقیر نمیشه.ورشکسته هم نمیشه.اگر درش رو ببندن.بلده چیکار بکنه که برای یکسری از افراد ایجاد اشتغال بکنه.

ما همه در این دهکده جهانی جم شدیم که کمک به همدیگه بکنیم.گذشت داشته باشیم.

 

 پرشین تیم

من به شدت به پنبه ریز معتقدم و قبول دارم که تا الان و با توجه به شرایط بهترین شرکت برای ادامه کار توی این زمینه است. توی تیم آقای فتوحی هم هستم.

 

امین

ببینین نتورک پنبه ریز تا امسال اقای هادی شکوری و مصطفی اکبرزاده رو داره هیچ غصه ای نداره،هر شرکتی مشکلات خودشو داره فقط بدونین که همتون وارد حاشیه شدین…
اقای قاسمیان لیدر خوبیه و خیلیا رو به درامد رسونده
ما همه اومدین در کنار هم کشوری بسازیم که هیچ وقت خورشید درش غروب نکنه پس با کاراتون باعث رشد خودتونو کشورتون شین،من افتخار میکنم که پرشین تیمی هستم و لیدرم اقای اکبرزاده هستن وایشون تا جایی که بهشون مربوط بوده نهایت کمک رو بهم کردن
و من از لیدرهام همین حمایتو میخامو بس

والسلام

 

فراز

سلام به تمام بزرگان و دوستان. من ابرتجارت بودم بخاطر منحل شدن با مشورت لیدرامون اومدیم پنبه ریز من و مجموعم چون زیاد از پنبه ریز اطلاعات نداشتیم شروع به جمع اوری اطلاعات کردیم و در نهایت برامون اثبات شد پنبه ریز بهترینه چند نمونشو میگم دوستانی که شیفت زدن نتورکو نفهمیدن البته از تیم اقای محمدپور بعید نیست. کتاب میلیونرهای دات نت گفته شیفت زدن بدترین و اشتباه ترین کار دنیاست منم اگه ابرتجارت منحل نمیشد هنوز بدون سایت اونحا بودم هموتطور که 8 ماه بدون سایت موندم. دوم اخه ادمای عاقل مگه نمیگید 4 پله انتخاب شرکت از دردگاه نویسنده زیگزیگلار فقط تو ایران پنبه ریز داره خودتون تو مشاوره هاتون اینو میگفتین. سوم مگه نمیگین پلنتو عین پلن پنبه ریزه ولی پاداش بیشتر میده خوب این احمقای کف سازمانی که این دلیل شیفتشونه کدومشون پاداش بگیرن؟ و اخه با این موضوع تابلوه که اقای محمد پور فقط فکر منافع شخصی خودشه. چهارم محمد پور شاید تا الان بهترین لگ شرکت بود اما الان درامد تاپ لیدر رضا امیری که همه ما توی ابرتجارت با افتخار تو دستشون کد زدم بیشتر از بالاسری محمد پور یعنی اقای کشاری شد. و در اخر لیدری که توی سمینار جلوی 300 نفر بیاد بکه بالاسری من یه ادم شوت بیکله بود و منو اورد و خودش سویچ اف شد معلومه چقدر نتورکو درک کرده. ما بالاسریمون حکم پدر برامون داره ولی مقلد کور نیستیم. قابل توجه بازاریابان محترمی که شیفت زدن، ممنونم از اقای مدیری بخاطر موندن و شیفت نزدنشون. چون کل دنیا میدونن شیفت زدن چیه و این لیدرا با افتخار میگن ما شیفت زدیم واقعا متاسفم براتون

 

پارسا

پشت کل این ماجرا حمیده باقریه …. محمد پور توسط این زن اغوا شد ……. حمیده باقری بخاطر زیرابی رفتنش تو پنبه ریز توسط مهندس وطن دوست اخراج شد ….. این خانوم هم به خاطر اینکه زهرشو بپاشه اینکارو کرد …. و قربانی این ماجرا هم محمد پور شد …..

 

مهران شجاعی

اولاً اینکه من اصلا تو تیم آقای کشاری نیستم و فقط از مطالب آقای مدیری خیلی به ایشون ارادت پیدا کردم چون واقعاً انسان با وجدانی هستند.
وگرنه نه من ایشون رو میشناسم و نه ایشون منو میشناسن.
من از نتورکر های تیم ابرتجارت بودم. بعد از لغو مجوز ابرتجارت، با توجه به شناختی که از نتورک داشتم، از بین شرکت ها برای ادامه ی فعالیتم پنبه ریز رو انتخاب کردم چون دیدم بین تمام شرکت ها اصولی تر داره کار میکنه.
بعد از طریق شخصی رفتم که با تیم آقای محمدپور آشنا بشم که خداروشکر خیلی سریع شخصیت ایشون رو شناختم و خداروشکر وارد تیم ایشون نشدیم (چون در برابر سازمانم تعهد داشتم حاضر نبودم بدون تحقیق تیمی رو انتخاب کنم)
اما درباره ی احترام به بالاسری همین بس که آقای محمدپور تو سمینار شهرضا گفتن که من توسط شخصی وارد پنبه ریز شدم که دو روز بعد از ورودی کردن من خودش نتورک رو کنار گذاشت و اصلا بالاسری من به درد نتورک نمیخورد و من خودم رشد کردم و…
و با ادبیات بسیار بدی راجب معرفش صحبت کرد که خودشو بالا بکشه و بگه من خیلی خودساخته هستم. و دقیقا دیدم این بی احترامی به معرف و بالاسری تو تیمش هم تکثیر شده
اینو گفتم که بدونی آقای محمدپور احترام کسی که اونو وارد سیستم کرده نگه نمیداره و اصول اولیه ی اخلاق نتورکی رو رعایت نمیکنه
وگرنه آقای مدیری که تو همین مطلب گفتن که خودشون نتورکر بودن و درواقع توسط آقای محمدپور وارد سیستم نشدن
حالا دیگه باقی مسایل رو که باعث شد متوجه بشم آقای محمدپور فقط به فکر منفعت شخصی خودشون هستن و به هیچ عنوان موفقیت سازمان براشون مهم نیست رو مطرح نمیکنم

 

نتورکر

سلام
من یک مجموعه در سرخس داشتم و یک مجموعه در مشهد،این اتفاق دقیقا برای من هم افتاد،یک روز دیدم نمیتونم وارد اکانتم بشم،تماس گرفتم شرکت گفتن به خاطر تخلف بلاک شدی،گفتم کدوم تخلف،گفتن با آقای محمدپور تماس بگیرید،بعد از چند روز این اتفاق برای زیرمجموعم تو مشهد هم افتاد و هر چی پیگیری کردیم به جایی نرسید،در نهایت میگفتن صبر کنید وصل میکنیم خانم باقری ولی ایشون هیچوقت جواب نداد،بعدها فهمیدیم تیممونو شیفت دادن تو یک دست دیگه همون پنبه ریز،من فقط از آقای محمدپور ناراحت نیستم،به نظرم پنبه ریز هم بیش از اندازه به ایشون و خانم باقری بها داد و پاعث شد پاشونو از گلیمشون درازتر کنن الان هم به تمام عزیزانی که میخوان برن راه سوم پارسیان میگم:
من هیچ شرکتی رو قضاوت نمیکنم و نمیگم که شرکت شما خوبه یا بده،همشون خوبن ولی تحت هیچ شرایطی به محسن محمدپور اعتماد نکنید،نذارید وارد مجموعتون بشه،برای تشویق تیم های دیگش شما رو بلاک میکنه تیمتونو شیفت میده تیم دیگه،حواستون باشه،وزارت هم هیچکاری نمیتونه بکنه،شکایت کنید میگن برید به شرکت بگین که دست مدیر عامل یعنی خانم باقری با آقای محمدپور تو یک کاسست.
دوستان لیدر باید طوری باشه که مجموعش بتونه بهش اعتماد کنه ولی متاسفانه در مورد ایشون اینطوری نیست یک بار دیگه هم میگم این اتفاقی که اینجا شرح داده شده دقیقا برای من تو سرخس افتاد،خیلی حواستونو جمع کنید،نذارید آقای محمدپور وارد تیمتون بشه.

 

فراز

اخه یکی نیست به این دوستان شیفتی بگن چرا رفتین؟ چون پلن بهتر بود؟ پلن طبق گفته دوستان شیفتی در سطوح بالا بیشتر پاداش میده. خوب عزیز من کدوماتون پاداش بگیر هستین؟ از این حرف خودتون معلومه با حرف چه ادمی رفتین. کسی که فقط به فکر منافع شخصی خودشه. البته حق میدم چون توی سازمان اقای محمد پور چیزی به اسم مطالعه تکثیر نشده

 

محمد قدمیاری

نتورک کار کردن لیاقت میخواهد نتورک پنبه ریز نتورکر با لیاقت میخواد

 

مهدی

در یک جمله میخواهم به دوستان بگویم که با افکار مردم نمیشه بازی کرد افرادی که روزگاری در پنبه ریز پول در می آوردند امروز در شرکت دیگه فعال باشند.
مهم اهداف ماست.خداوند به ما عقل و شعور داده.که بین چندین شرکت یک شرکت انتخاب کنیم.همه اینجا جمع شدیم تا اینکه پیروز و سربلند بشیم درکنارخانواده هایمان.و برای خانواده های خودمون و دیگران پولساز بشیم.

افرادی که نامبرده شدند [محسن محمدپور،حمیده باقری،آرزو قدمیاری] کمکی به جامعه نمیکنند بلکه باعث مخدوش شدن افکار مردم نسبت به نتورک میشن.

 

سحر

آدم خائن هرجا بره خیانت میکنه. آقای محمد پور اگه به فکر تیم و بچه های مجموعه اش بود دربه درشون نمیکرد. آخه کجا از پنبه ریز محکم تر؟! ایشون فقط به فکر منافع شخصیشون هستند خدا زیاد کنه. وقتی ایشون امروز به پنبه ریز که جزخوبی و حمایت کاری براشون نکرده پشت میکنه پس فردا هم پشت پا به تیمش میزنه. وقتی ملات عشق نباشه هرچقدر هم آجر رو آجر بذاره فرو میریزه. دوستت دارم پنبه ریز.

 

فراز

واقعا با این حرفا یاد شخص بزرگی افتادم که جاداره ازش تشکر کنم تاپ لیدر رضا میرفخری که بخاطر دسیسه های کسی که فکر منافع شخصی خودش بود و با حیله مکر نابودی یک شرکتو به بار اورد. دقیقا کاری که اقای محمد پور کردن. فقط تاپ لیدر میرفخری، هیئت مدیره بزرگ و پشتوانه ای چون شرکتهای وابسته نداشت و تمام تکیه گاهش شهریار بود. ولی اینجا مردانی و زنان با ایمانی چون اقای مدیری که البته من زیاد نمیشناسمشون و از طریق همین وبلاگ باهاشون اشنا شدم و ایشونم منو نمیشناسن و در مجموعه ایشون نیستم ولی با سخنانشون معلوم بود ادم اهل مطالعه و بروزی هستند فقط امیدوارم کسانی که شیفت زدن نتورکو ترک نکنن چون ضربه بدی به تمام نتورک ایران وارد میشه و تا مدتها باز افکار نسبت به این صنعت تغییر میکنه

 

فرهنگ

من نظر زیر را در مجله بازاریابی شبکه ای بعد از مطلبش راجع به راه سوم پارسیان نوشتم،ولی تایید نکرد،خواهش میکنم شما تایید کنید،چون تمام افرادی که وبسایت مجله بازاریابی شبکه ای رو ببینن وبسایت شما رو هم دیدن چون در رابطه با راه سوم پارسیان در یک صفحه گوگل هستید.

خطاب به آقای دهنوی یا عباس زاده یا هر ادمین دیگه در مجله بازاریابی شبکه ای nmls
سلام
شما که همیشه میفرمودین بی طرف مطلب میذارید
ولی الان کاملا جهت دار مطلب گذاشتید و شاید هم پول گرفتین،به هر حال با اینکه میدونم این کامنت تایید نمیشه جهت اطلاع رسانی به خود شما دوست عزیز
راه سوم پارسیان با دروغ کارشو شروع کرد و پس از خیانت مدیر قبلی پنبه ریز یعنی خانم حمیده باقری به مدیر عامل پلیمر بوشهر یعنی مهندس وطن دوست شرکتشو با شیفت لیدرهای پنبه ریز بالا اوردن
تمام صحبتهاشون مبنی بر پشتیبان یک دروغه و محصولات cellox یک برند چینی و به سفارش این شرکت هست.
واقعا متاسفم که برای مقدار ناچیزی پول اعتبار وبسایتتونو از بین بردین.
من لیدر پنبه ریز هستم و بیشتر از 2000 نفر مجموعه دارم و وبسایت شما رو به عنوان یک مرجع به بچه هام معرفی کرده بودم که الان تجدید نظر میکنم ،امیدوارم شما هم همینطوری به بهانه رشد نتورک ایران کورکورانه هر شرکتی رو بالا نبرین.
موفق باشین

 

مهدی

با سلام وقت بخیر دوستان تمام شرکتها خوبن.
اگر کسی از شرکتی رفت جای دیگه بذارید بره.مهم نیست.با بودنشون نه ما پولدار میشیم و نه اونا و نه ما فقیر
شرکت پنبه ریز به راه خودش ادامه خواهد داد.
بقیه شرکتها هم همینطور.افرادی پول میگیرن میان تو شرکتها تا خرابکاری کنن.این حواشی ها تو شرکتهای بیز و بادران هم موجوده.

اما اهداف همه ما ریشه کن شدن فقر هستش.

پس بجنگید برای اهداف دیگران که نیازمند کمک شما هستند.نجنگید برای یکسری افراد که باعث ایجاد موج منفی در ذهن شماها میشوند.

امسال افرادی که اسم بردین [محسن محمدپور] اگر به پیشینه اشخاص نگاه کنید چیزی نبودن.حالا که به پول رسیدن خیانت میکنن.نمک میخورن نمکدان میشکنن.

 

مریم

من نمی دونم چرا این قدر در مورد بعدهای سایت صحبت می شه سایت ده بعدی باشه چه نفعی برای نماینده فروش داره نماینده فروش یه پشتوانه می خواد که بدونه زحمتی که می کشه بی نتیجه نمی مونه و بتونه به اون شرکت اعتماد کنه در مورد آقای محمد پورم ایشون هر چقدر آدم توانا و بزرگی باشن یه جیزی تو نت ورک به نام تعهد وجود داره و این از پول خیلی مهم تره اینکه زیر مجموعه من زیر سئوال بره به خاطر خودخواهی من اینو واقعن نمی تونم بگم این آدم اوکی قوی می تونه شرکتی که دارم باهاش کار می کنم همکارام و زیر مجوعه من مثل خانواده منن آقای محمد پور که دم از تعهد می زنید من زیر مجموعه شما بودم و به خاطر حرف هایی که من و بچه هام به خاطر شما شنیدیم شما مقصرید تو شرکت جدیدتون موفق باشید و دیگه به بچه هاتون حرف از تعهد و اینکه ما یه خانواده ایم و همیشه پشتتون هستیم رو دیگه نزنید

 

فراز

واقعا متاسفم برای کسانی که حرف اقای محمدپور شیفت زدن.
من توی یکی از سمینارها ایشون دیدم و بعد سمینار اتفاقی توی خیابون بهم برخورد کردیم و باهم هم صحبت شدیم.
این اقا فقط فقط به فکر منافع خودش بود و به من میگفت تو به سازمان کار نداشته باش فقط بکش از سیستم . ازش به شوخی پرسیدم لیدر به نظرتون میتونم برای جذب افراد وبلاگ بزنم کد معرفی خودمو داخلش بذارم. این اقا با تمام انگیزه و غرور گفت بله میتونی ما میخوایم جهانی کار کنیم رندی گیجم وبلاگ داره و توش کد معرفیش هست منم وبلاگ دارم.
که من زدم زیر خنده گفتم لیدر قوانین بازاریابی شبکه ای بند 12 میگه اینکار خلافه جایگاهتون باطل میشه.
این اقا فقط فقط ادعاست. قوانین ساده بازاریابی شبکه ای که پرسپکت خام برای ورودی شدن میخونه را نمیدونه .

 

محمدعلی

اقای محمدپور دقیقا مثل کامبیز کاظمی (شهریار کاظمی) که قبل از تعلیق ابرتجارت از شرکت ابرتجارت شیفت زدن و میخواستن اسم خودشون به عنوان بزرگترین شیفت تاریخ در رکورد های گینس ثبت کنن ولی تا جشواره خوارزمی هم نرسیدن و الانم به دلیل جعل برچسب ، جعل برند ، اخلال در نظام مالیاتی کشور و غیره تحت تعقیب هستن میشه. از روز برام روشن تره

 

 

در نهایت کمال تشکر را از دوستانی داریم که در امر اطلاع رسانی و افشای هویت واقعی راه سوم پارسیان و لیدرهای آن ما را یاری نمودند.

 

برای دسترسی به آخرین اخبار بازاریابی شبکه ای هم اکنون اپلیکیشن استارت ام ال ام را روی همراه خود نصب کنبد

 

 

  1. سلام…آقا خواهشا هر کی هر بحثی داره اسم سلطان رو تو بحثتون نیارید….از تکثیرش بترسید….سیستم از خودتون به پایینه کاری به تیم ما نداسته باشین ما خودمون میدونیم چیکار میکنیم………..ایران جهان شهریار………

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.