دکتر محمد اکبری مدیر عامل شرکت سیمرغ عصر تجارت درگذشت


عصر روز دوشنبه 17 آبان 1395 جامعه نتورک مارکتینگ ایران شاهد خبر ناراحت کننده ای بود. متاسفانه دکتر محمد اکبری مدیر عامل شرکت سیمرغ عصر تجارت دار فانی را ودا گفت.

وی از جمله مدیران برجسته کشوری بودند که با نگاهی کاملا منطقی و علمی پای به عرصه بازاریابی شبکه ای گذاشتند و همواره به دنبال گسترش بازاریابی شبکه ای به شیوه نوین و جهانی بودند که در همین راستا چندین سفر خارجی به کشور های مالزی و آمریکا داشتند. دکتر اکبری همواره مخالفت خود را با نگرش های هرمی اعلام کرده بود و در همین راستا اقدامات گسترده ای انجام دادند.

دکتر اکبری اولین مدیرعامل بازاریابی شبکه ای بودند که موفق به دریافت نشان عالی مدیریت شدند.

دکتر اکبری | نشان عالی مدیریت سیمرغ عصر تجارت

ما نیز به نوبه خود در گذشت این مدیر عالی قدر را به خانواده محترم ایشون و جامعه بازاریابی شبکه ای تسلیت عرض می کنیم. امیدواریم که شرکت سیمرغ عصر تجارت بتواند راه این بزرگ مرد را ادامه بدهد.

لازم به ذکر است که مراسم تشییع روز چهارشنبه 20 آبان 95 از مسجد جعفری واقع در خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس، خیابان شهید کریمی راس ساعت 8 صبح برگزار می شود.

دکتر محمد اکبری مدیر عامل شرکت سیمرغ عصر تجارت درگذشت

4.6 (92%) 5 امتیاز


استارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.