دعوت به همکاری

سلام بر همراهان همیشگی دکتر رونین و استارت ام ال ام

 

امروز تعداد کاربران این بات از مرز 10000 نفر نیز فراتر رفت،و از اینکه توانسته ایم به جامعه نتورکران عزیز خدمت کوچکی کرده باشیم خرسندیم.

طی این مدت پیشنهاداتی از جانب برخی عزیزان برای مشارکت در نویسندگی در وبسایت استارت ام ال ام مطرح شد و بعد از آن اقدامات لازم توسط ما برای مهیا کردن این بستر صورت پذیرفت.

از امروز تمامی عزیزانی که مایل باشند میتوانند در کمتر از یک دقیقه در وبسایت ثبت نام نموده و مشغول به نویسندگی شوند،همواره لیدرها و نویسندگان بسیاری در جامعه نتورک ایران حضور داشته و دارند که مایل به نویسندگی هستند ولی با توجه به مشکلات یک وبسایت و مهمتر از آن مسئله سئو و دیده شدن وبسایت که کار راحتی نیست از این امر خوداری کرده اند.

وبسایت استارت ام ال ام در طی شش ماه فعالیت فیدبک مناسبی داشته و مخاطب خود را یافته است،روزانه بیش از چهار هزار بازدید دارد و در اکثر متاتگ های مربوطه در صفحه نخست گوگل است،وبسایت های مهمی در زمینه نتورک مارکتینگ از مطالب ما استفاده می نمایند و ما را به عنوان مرجع معرفی نموده اند.این امر سبب می شود مطالب نگاشته شده توسط شما بدون هیچ زحمتی خیلی سریع در جستجوی های گوگل نمایان شود.

نتورکر عزیز اگر ما میخواهیم کاستی ها و نواقص نتورک ایران برطرف شده،فرهنگ سازی شود و در یک سیستم استاندارد پیاده سازی شود باید خودمان دست به کار شویم،بیایید همگی اطلاعاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم تا استارت ام ال ام اولین وبسایت اشتراکی بین نتورکرهای صاحب قلم در ایران باشد تا هم صدای خود را به نهادهای مربوطه رسانده باشیم و هم گامی در جهت رشد و تعالی این صنعت در میهن عزیزمان برداشته باشیم.

چنانچه مایلید مطالب خود را به صورت اختصاصی منتشر کنید میتوانید از قسمت تماس با ما اعلام نمایید تا برای تیم شما یک تاپیک جداگانه باز کنیم تا بتوانید اطلاعات،جزوات، فایل ها و بیانیه های خود را در تاپیک مربوط به تیم خود منتشر کنید،همچنین تمامی مطالب ارسالی به نام شما در وبسایت نمایش داده خواهد شد.

ثبت نام برای تمامی افراد از هر شرکتی مجاز است.

با توجه به ارتقا یافتن سرور سایت به سرور اختصاصی امکان فعالیت چندهزار نویسنده به صورت همزمان میسر است.

 

موفق تر از همیشه باشید

با احترام

مدیری

 

برای ثبت نام هم اکنون اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.