درباره من

anonymous_mask-t2

یوسف مدیری

مدرک لیسانس فیزیک هسته ای از دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کاشان

فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

مدیر عامل شرکت نخبگان عصر دیجیتال تحت حمایت وزارت علوم ایران

عضو هیئت مدیره شرکت نو اندیشان ربات ساز خیام

عضو هیئت مدیره شرکت مهندسی صنایع مکاترونیک شریف آذین

عضو اصلی اتاق فکر بازرگانی شرکت CDN CO اولین شرکت توسعه ای ایران

عضو کارآفرینان برتر ایران و ایده پرداز پروژه های استارتاپی

برنامه نویس و طراح وب و متخصص ICT و دارای مدرک MCITP

علایق: بازار و مولتی لول مارکتینگ

من معتقدم بازاریابی شبکه ای باید شغل دوم هر فرد باشد تا آرامش دائم چاشنی کار باشد و دغدغه های مالی سبب حرکات اشتباه در کار نباشد.

سابقه طولانی در زمینه نتورک مارکتینگ دارم و همیشه کامیابی و پیشرفت مجموعه قبل از درآمد برایم در اولویت بوده است زیرا درآمد کارهای سنتی من همواره از بسیاری از بالاسری هایم بیشتر بوده و بازاریابی شبکه ای را جهت ایجاد اهرم و ثروت های هنگفت انتخاب نموده ام نه یک حقوق معمولی.

 1. عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز. خوشحالیم که فعالانی همچون حضرتعالی در تلاشند تا بتوانند به ساخت فرهنگ درست بازاریابی شبکه ای در میهن عزیمان کمک نمایند.
  مقالات منتشر شده در مجله بازاریابی شبکه ای شاید خیلی خاص نباشند اما برای آماده سازی این محتوا کلی زمان و انرژی صرف شده. تلاش ما هم بر این است که به سهم خود بتوانیم اشاعه دهنده علم و تخصص مورد نیاز این کسب و کار در کشور باشیم.
  از شما دوست عزیز با توجه به این رزومه پررنگتان توقع داریم ما را در این مسیر یاری نموده و از کپی و انتشار مقالات ویژه مجله در وبسایت خود اجتناب نمایید.
  بی نهایت ممنونیم که به زحمات همکارانمان احترام گذاشته و موضوع را لحاظ می نمایید.
  با تشکر
  روابط عمومی مجله بازاریابی شبکه ای

  1. سپاس از نظرات شما همکار گرامی
   بنده در مجله شما اشتراک دارم و اصولا در تمامی نقاط دنیا بعد از اشتراک در یک حوزه میتوان از اطلاعات مربوطه به صورت دلخواه استفاده کرد مخصوصا مطالبی که تاریخ نشر آنها مربوط به مدت ها پیش است که در جای جای اشتراک های چندگانه شاهد آنها هستیم.
   با این حال با توجه به خواسته حضرت عالی و احترامی که برای شما قائلم من بعد مطالبی که برایمان ارسال میشوند را بررسی کرده تا جزیی از تاپیک های شما نباشند،چون بیشتر مطالب ارسالی هستند و یا توسط نویسندگان مختلف ولی به نام بنده نگارش میشوند.

   موفق و سربلند باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.