حذف برند سوییس پرفکشن از وبسایت راه سوم پارسیان

طی تماس هایی که طی این مدت با وزارت صنعت و معدن و تجارت داشتیم و همچنین نامه نگاری های صورت گرفته با شرکت سوییس پرفکشن در نهایت شرکت راه سوم پارسیان ملزم شد به دروغگویی خود پایان داده و این برند را از روی وبسایت خود حذف نماید.
لازم به ذکر است این برند توسط حمیده باقری مدیر پیشین خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز جهت اغفال افراد معرفی شده بود و به کذب ذکر شده بود که این برند توسط راه سوم پارسیان مونوپل شده است.
این برند در لینک های زیر و همچنین اسلایدر این شرکت نمایش داده میشد که پس از پیگیری های ما و هوشیاری عوامل وزارت از روی وبسایت این شرکت حذف گردید.

http://persianway.ir/brand/swiss-perfection

محصولات سوییس پرفکشن هنوز در کاتالوگ محصول این شرکت موجود است.

در ابتدای امر آگاه سازی توسط وبسایت استارت ام ال ام در آدرس http://goo.gl/bnghSe صورت پذیرفت و به بازاریابان این شرکت گوشزد شد که عوامل شرکت راه سوم پارسیان پس از اخراج به دلیل کلاهبرداری، شرکت راه سوم پارسیان را ایجاد نموده اند که متاسفانه تعدادی از بازاریابان کوتاهی کرده و تحقیقات لازم را صورت ندادند.
با توجه به در باغ های سبزی که در ابتدای امر نشان داده شد و عملکرد ضعیف این شرکت اکنون زمان آن است که کمی منطقی تر فکر کنید و برای آینده خود بهتر تصمیم بگیرید.
همین امروز جلوی ضرر خود و مجموعه هایتان را بگیرید و از ادامه فعالیت در این شرکت غیر حرفه ای جلوگیری کنید.
تابستان فصل نتورکرهاست،با فعالیت در یک شرکت درست نتایج بهتری را برای خود رقم بزنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.