تکنیک پیگیری در بازاریابی شبکه ای …

اگر به کسانی که کار را به آن ها معرفی می کنید این حس را بدهید که هر چه زودتر به شما جواب بدهند ، زودتر جواب آن ها را در یافت خواهید کرد .

معرفی تجارت بازاریابی شبکه ای تنها ۲۰% از روند عضوگیری را تشکیل می دهد . ۸۰% تکمیل کننده این فرآیند توسط پیگیری انجام می شود . زیرا بسیاری از افرادی که آنان را به این تجارت دعوت می کنیم ، به دلایل گوناگون و گرفتاری های خاص ، ممکن است این فرصت تجاری را فراموش کنند . هدف از تکنیک پیگیری این است که دریابیم فردی مایل به انجام این تجارت است یا نه . پیگیری باید ۱ تا ۴ روز بعد از جلسه معرفی انجام شود تا مقدمات ثبت نام افراد برای شروع این تجارت فراهم شود .

توجه داشته باشید ما به دنبال افراد علاقه مند به انجام این تجارت هستیم . در زیر راهکارهایی را برای پیگیری و شناسایی میزان علاقه افراد ، ارائه می کنیم …

اگر به کسانی که کار را به آن ها معرفی می کنید این حس را بدهید که می خواهید زودتر جواب را دریافت کنید ، زودتر جواب خواهند داد .

به مشتریان احتمالی تان بگویید که با سرعت در حال پیشرفت در این تجارت هستید و از آن ها بخواهید که هرچه زودتر درباره شروع این تجارت به شما پاسخ قطعی بدهند .

در مرحله پیگیری به تمام سؤالات احتمالی مشتریان تان پاسخ دهید و اطلاعات صحیح درباره این تجارت را به آنان بدهید و مزایای منحصربفرد این تجارت را دوباره برای آنان مرور کنید . پیگیری به صورت حضوری یا تلفنی قابل انجام است . کاتالوگ های شرکت و یک کاغذ ( مثال درآمدی طرح درآمدزایی شرکت ) می تواند برای پیگیری بسیار مؤثر باشد . از دوستان تان بخواهید اطلاعات کاتالوگ را با دقت مرور کنند .

با انرژی و انگیزه این کار را انجام دهید ، اما در عین حال آن ها را در فشار نگذارید . وظیفه ما حمایت افرادی نیست که به این کار علاقه ای ندارند . اگر آن ها واقعا” علاقه ای به انجام این کار ندارند ، از آن ها بخاطر زمانی که صرف کرده اند تشکر کنید ( از این افراد بخواهید دوستان علاقه مند خود را به شما معرفی کنند ) و سپس پیش بروید .

بهترین حالت زمانی اتفاق می افتد که با مشتریان برخوردی حرفه ای و درست دارید و زمانی را برای پیگیری آن ها مشخص می کنید.

در هنگام پیگیری از توزیع کننده احتمالی سؤال کنید : ( آیا به نظرت حرفه جالبی است ؟ ) اگر جوابش ( بله ) است ، از او بپرسید : ( آیا برای شروع این کار آماده ای ؟ ) در این حالت مقدمات ثبت نام او را فراهم کنید .

اگر این فرد تجارت شما را دوست دارد ، اما برای شروع آمادگی ندارد ، او را به یک جلسه خانگی یا حضوری دعوت کنید و اطلاعات کافی برای شروع کار را در اختیارش قرار دهید ….

به یاد داشته باشید همه افراد را برای شروع کار باید پیگیری کرد و هیچ کس بدون پیگیری وارد این تجارت نمی شود . هدف از پیگیری دادن اطلاعات صحیح برای تصمیم گیری درست است نه وادار کردن افراد به شروع این تجارت ….

توصیه هایی عمومی برای گرفتن بهترین نتایج

به یاد داشته باشید که راز رسیدن به ثروت در این تجارت ، پیروی از این فرمول است : ( گروه بزرگی از افراد را رهبری کنید و از آن ها بخواهید که کارهایی ساده را انجام بدهند . این کار را به صورت پاره وقت و در محدوده زمانی مشخصی انجام بدهید )

انفجار در تجارت تان با پیروی از چنین فرمولی عملی است . هر کس که سواد خواندن و نوشتن داشته باشد ، می تواند از این فرمول استفاده کند . این تجارت چیزی نیست که ساخته و پرداخته شما باشد ؛ همه می توانند آن را تکثیر کنند . همیشه از منابع شخص سوم استفاده کنید و از خودتان چیزی نگویید حتما” برنامه زمانی مشخصی برای پیگیری داشته باشید . اگر کسی به این تجارت علاقه نشان داد او را پیگیری کنید .

تکثیر یا همانندسازی در بازاریابی شبکه ای به این معنی است که هر کسی با پیروی از اصول این تجارت می تواند به درجه ای از موفقیت دست یابد . دایره ارتباطات اجتماعی و زمان ، دو سرمایه ای است که ما را در رسیدن به این موفقیت یاری می کند .

در مورد مشتریان و توزیع کنندگان تان پیش داوری نکنید . بازاریابی شبکه ای تجارتی مفرح و آسوده است که در هر شرایطی و به صورت پاره وقت قابل انجام است . حتی افرادی که فکر می کنید به علت درگیری در شغل کنونی شان هیچ زمانی برای انجام این تجارت ندارند هم زمانی را با دوستان و خانواده می گذرانند و این بهترین زمان برای پیش روی در این حرفه است . و حتی ممکن است بیش از دیگران قدر مزایای منحصر بفرد این تجارت را بدانند ( مانند کار با دوستان و آشنایان ، آزادی زمانی و درآمد نامحدود ) .

به افرادی که مشکل وقت دارند یادآوری کنید که اگر امروز برنامه ای پاره وقت برای این تجارت تنظیم نکنند ممکن است تا آخر عمر وقت کم بیاورند . این تجارتی است پاره وقت که می توانند از طریق آن درآمدی بیشتر از شغل تمام وقت شان داشته باشند . کدام یک بهتر است ؟

اعتمادبنفس داشته باشید و سریع عمل کنید . شما استعداد این کار را دارید . هرگز از کسی برای ورود به این کار درخواست نکنید . دادن اطلاعات کافی لازمه تصمیم گیری درست افراد نسبت به انجام این تجارت می شود . نتایج کارتان را با احساسات درگیر نکنید . ا‌گر کسی شرایط انجام این کار را ندارد به این معنی نیست که او از شما خوشش نمی آید ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.