بیان آخرین حقایق دسیسه – انتهای مسیر راه سوم پارسیان کجاست؟

بد نیست بدانید تابستانی که گذشت پایان عمر بازاریابی شبکه ای ایران بود!بعد از برگزاری جلسات توسط مسئولین ذی ربط اینطور استنباط شد که با توجه به فروش ماهانه فقط 10 میلیارد تومانی چهارده شرکت و ایجاد فساد و حواشی تا این حد در سیستم بازاریابی شبکه ای و از طرفی رشد این سیستم ها و مهیا شدن عرصه ای برای جولان کالاهای خارجی و در نتیجه شکست تولید کننده داخلی بهتر است سیستم بازاریابی شبکه ای ایران جمع شود.

بنا بر نظارت و تصمیم گیری مجدد قرار بر حذف تمامی سیستم ها و باقی ماندن شرکت پارس نیوشانیک (به دلیل اخذ اکثریت نمایندگی های داخلی) و پنبه ریز  (به دلیل تولید کننده بودن) شد.پس از آن مخالفت ها از جانب شرکتها آغاز شد و طی فراز و نشیب های بسیار و جلسات متعدد در نهایت این شرکت ها بودند که در این کشمکش پیروز شدند با این شرط که تمامی شرکتها مجوز 5 ساله بگیرند و طی این 5 سال چنانچه شرکت به یک تولید کننده تبدیل شده و اکثریت محصولات توزیعی محصولات تولیدی باشد مجوز آنها پس از 5 سال تمدید خواهد شد در غیر اینصورت مجوز لغو خواهد شد،همچنین تولیدات محصولات بی کیفیت نظیر شامپوهایی که در برخی از این شرکتها تولید میشد و فاقد فاکتورهای استاندارد لازم بودند به عنوان یک تولید قابل قبول در نظر گرفته نخواهد شد.

در این جلسات شرکتها عنوان داشتند که مجوزهای یکساله و دوساله فاقد چشم انداز بلند مدت بوده و با توجه به سردرگمی و لبه پرتگاه بودن شرکتها آنها نمیتوانستند به تبدیل شدن به یک تولید کننده فکر کنند.حال سوال اینجاست که بعد از این تورنومنت پنج ساله کدام شرکت ها در گردونه رقابت باقی خواهد ماند و کدام شرکت ها به ابر تجارت کهکشان در زباله دان تاریخ خواهند پیوست؟

حمیده باقری،محسن محمدپور و علی.م سه عنصر از پنبه ریز سودای شرکت شخصی خود را از مدت ها پیش در سر میپروراندند تا آنجا که علی.م اقدام به تاسیس شرکت اطلس نمود و دسیسه ای چیده شد تا اعضای پنبه ریز در ابتدا به این شرکت شیفت داده شوند،خبر پایان عمر نتورک ایران تقریبا در اردیبهشت امسال به گوش تمامی مدیران شرکتها رسیده بود ولذا پروژه حمیده باقری،محسن محمدپور و علی.م به صورت موقت کنسل شد تا تصمیم نهایی در تابستان توسط مسئولین ذی ربط اتخاذ گردد.

پس از تصمیم مسئولین بر تمدید 5 ساله مجوز تمامی شرکتها اعم از جدید و قدیمی، بار دیگر پروسه شیفت به اطلس استارت خورده و تخلفات حمیده باقری برای بدنام کردن پنبه ریز به اوج رسید،(اگر در سیستم آشنایی دارید کمی تحقیق کنید تا ببینید برخی از این مشکلات موجود تا چه حد بر پایه کارشکنی ها و تخلفات حمیده باقری بوده!)

این بار علی.م برای شیفت رضایت نمیدهد!و این یک حلقه گم شده این داستان است برای تمامی افرادی که در طی این مدت در بطن ماجرا بوده اند،لذا حمیده باقری با هماهنگی محسن محمدپور برای تاسیس راه سوم پارسیان اقدام میکند و علی.م از این پروژه حذف میشود.

و اما دروغ های مطرح شده در این جلسات:

1) وزارت با ماست برای همین بدون لغو در پنبه ریز میتوانید در راه سوم پارسیان جایگاه بزنید!

دلیلی علمی: کد واحد از سمت وزارت برای تمامی شرکت های نوپا وجود ندارد و لذا ربطی به قدر بودن شرکت ندارد و حاکی از نوپا و بی تجربه بودن شرکت است.

2) ما حرفه ای هستیم برای همین مجوز 5 ساله گرفته ایم.

دلیل علمی: تمامی شرکتها به دلایل توضیح داده شده در بالا مجوز 5 ساله گرفتند.

3) ما خفن هستیم برای همین جان میلتون فاگ برای ما سخنرانی کرده است.

دلیل علمی: هنوز مرجع موثقی در مورد این خبر در دست نیست با این حال اگر حقیقت هم داشته باشد شما به جان میلتون فاگ هزینه همایش را واریز کنید تا برای شامپو بشکه ای داروگر هم همایش برگزار کند،همه به یاد داریم که 6 سال پیش رندی گیج (Randy Gage) به درخواست دکتر مازیار برای شرکت هایپ و کلاهبردار پالینور در دوبی سخنرانی کرد (با هزینه 300 هزار دلار) و این شرکت را قدر و معتبر خواند در حالی که دو سال بعد این شرکت با یک کلاهبرداری میلیاردی بسته شد و سران آن از ایران گریختند.

4) وبسایت سه بعدیست و یک میلیارد تومان هزینه داشته است.

دلیل علمی: برای این وبسایت از CMS های آماده نظیر وردپرس و ووکامرس استفاده شده است و هزینه آن زیر یک میلیون تومان بوده است.

و اما آینده راه سوم پارسیان کجاست؟

طی صحبتی که با برخی از لیدرهای موافق شیفت داشتم به من میگفتند: “ما طی این 5 سال بار خود را بسته ایم پس هر چی میخوهد بشود بگذار بشود”

دوست عزیز در درجه اول بدان که اگر لگ نباشی طی 5 سال هم نمیتوانی بار خود را ببندی!تا اینکه منظورت از بار بستن چه حجمی از سرمایه باشد!در درجه ثانی آن فردی که در کف مجموعه تو قرار گرفته است چه؟آیا او هم بار خود را بسته است؟این یکی از دلایل سرشاخ شدن من با بالاسری هایم بود،اینکه آنهاد چار فساد مالی بوده و جز منفعت شخصی هیچ چیز را نمیدیدند حال آنکه من موفقیت مجموعه ام ولذت موفق شدن آنها را به سود شخصی ترجیح میدادم.

محسن محمدپور و حمیده باقری نیز در این پروژه سهامدار هستند پس قطعا بار خود را بسته اند،افرادی که نیز لگ میشوند احتمال بستن بار! را دارند و اما سایرین مال باخته و متضرر خواهند بود،مگر آنکه شرکت راه سوم پارسیان طی این 5 سال به یک تولید کننده تبدیل شود که امیدوارم تولیدات آنها نظیر شامپوهای تولیدی برخی از این شرکت های پشه ای دیگر نباشد که مجبور بودیم برای شستن لاستیک ماشین از آنها استفاده کنیم و نه موی سر!

 

با احترام

مدیری

 1. سلام.ماکه گيج شديم واقعانميدونيم اون بالابالاها چه گندي دارندميزنند.بعداز6ماه خبرهاش به ماميرسه. اون ازشرکت که باتاخيرمحصولات روشارژميکنه وبدترباتاخيرزيادهم پست ميکنه …..اينم ازبالاسريها که معلوم نيست چکاردارندميکنند؟؟؟اين حرفها واسه زيرمجموعه ها نت منفي داره وباعث ريزش زيادي ميشه همين الانش هم وضعيت شرکت خيلي خوب نيست
  شرکت راه سوم پارسيان اگه مشکل اخلاقي ومنکراتي داره پس چرا بهش مجوز فعاليت دادند؟؟؟يعني تواين مملکت يکي نيست بگه اقا شماکه ميخواين شرکت تاسيس کنيدازکجا اومديدسابقه ات چيه گذشته ات چطوري بوده؟؟يعني هرکي رفت وزارت صنعت معدن تجارت بهش مجوز ميدن؟؟؟؟؟؟؟واقعاکه!!!!

  1. برای مجوز دادن خیلی از مسائل بررسی نمیشه دوست عزیز،برای مثال ابر تجارت کهکشان که کلی گند زد بعد به این نتیجه رسیدند که بهتره جمع بشه!!

 2. با سلام وقت بخیر دوستان تمام شرکتها خوبن.
  اگر کسی از شرکتی رفت جای دیگه بذارید بره.مهم نیست.با بودنشون نه ما پولدار میشیم و نه اونا و نه ما فقیر
  شرکت پنبه ریز به راه خودش ادامه خواهد داد.
  بقیه شرکتها هم همینطور.افرادی پول میگیرن میان تو شرکتها تا خرابکاری کنن.این حواشی ها تو شرکتهای بیز و بادران هم موجوده.

  اما اهداف همه ما ریشه کن شدن فقر هستش.

  پس بجنگید برای اهداف دیگران که نیازمند کمک شما هستند.نجنگید برای یکسری افراد که باعث ایجاد موج منفی در ذهن شماها میشوند.

  امسال افرادی که اسم بردین اگر به پیشینه اشخاص نگاه کنید چیزی نبودن.حالا که به پول رسیدن خیانت میکنن.نمک میخورن نمکدان میشکنن.

 3. پس باهم دوست باشید

  نگذارید خارجی ها به ما بخندن.

  خوشبختانه تو کشوری زندگی میکنیم که با استقامت و دوام در تحریمها پیشرفت کردیم.

  حالا نوبت ما هستش که انقلابی بزرگ در صنعت نتورک ایران داشته باشیم.

 4. ***توسط ادمین حذف شد***الان پنبه ريزاومده روي محصولات قيمت offزده وهنوزهم همين قيمتها هست اين نشون ميده که تاحالاداشته کلاه سرماميگذاشته چون هيچ شرکتي نميتونه اين همه متضرربشه واسه اينکه ازرقيبش دنبال نيافته.به هرحال اين نظرمن هست نظرات شماهم قابل احترام

  1. شک نکن تا زمانی که قیمت ها OFF نخورده بود داشت سرتون کلاه میرفت،سرتون کلاه میرفت چون مدیریت با باقری بود،OFF خورد چون باقری اخراج شد و مدیریت درست اومد روی کار،الان هم منتظر باش سر تو و سایر اعضای حزب باد تو شرکت راه سوم پارسیان کلاه بره

 5. چرانظريه بنده روپاک کردي ونصفه نيمه گذاشتي؟؟؟لطفاانتقادپذيرباش
  دومااگه خانم باقري قيمت گذاري کرده بوده وداشته کلاه سرما ميگذاشته چرامديران بالاسرايشون جلواينکاررونگرفتند؟؟؟سوما اززمان تعويض خانم باقري بامديرجديدچندين ماه داره ميگذره حالامتوجه شدندکه قيمتها کلاه گذاري بوده وoffزدند.واقعاکه خييييلي عجيبه

  1. قسمت قبلی نظر شما حشو بود و از این بابت پاک شد،قسمت مهمتر این بود که ذکر کرده بودین شرکتی که مجوز گرفته معتبر و محکم است پس جای نگرانی نیست،در پاسخ میتوانم بگویم به تاریخچه شرکت ابر تجارت کهکشان مراجعه بفرمایید،آن شرکت هم مجوز داشت،از وزارت صنعت و معدن هم تاییدیه گرفته بود،الان کجاست؟ نتورکرهاش کجان؟ کمی قوی تر تحلیل بفرمایید لطفا،کسب مجوز دلیل بر اعتبار شرکت نیست.
   نکته دوم بعد از خانم باقری یک ماه و نیم آقای مقدم مدیر موقت بودند و بعد از ایشان اقای دوست محمدی آمدند و بعد از یک ماه و نیم تغییراتی را به وجود آوردند که در این بازه کم انگشت حیرت بر دهان خیلی ها گذاشت،آپدیت فوق العاده وبسایت،برطرف نمودن مشکلات کسری سایت و رفع مشکلات پستی و تعیین قیمت واقعی برای اجناس که همه به دلیل کارشکنی های هدفدار حمیده باقری در وضعیت وخیمی قرار داشت،یک ماه و نیم نه تنها دیر نبود بلکه نشان از نبوغ مدیریت توانمند جناب دوست محمدی داشت.
   شما احتمالا با کارهای شرکتی اشنایی چندانی ندارید دوست عزیز ولی هر مدیر میانی به عنوان مدیر اصلی مولفه مربوط به خود به حساب آمده و کسی حق دخالت در امور ایشان را ندارد،لذا زمانی که خانم باقری مدیریت را بر عهده داشت تصمیم گیرنده تام ایشان بود نه کس دیگر.

 6. جناب مدیری عاقل میدونی وقتی یک ماه محصولات پر فروش رو شارج نکنند یعنی چه
  عمرا بدونی
  ***به دلیل اسپم بودن بقیه نظر حذف شد***

  1. شارژ نشدن اجناس دسیسه حمیده باقری بود که برای بدنام کردن پنبه ریز از اردیبهشت استارت خورد.
   متاسفم برات که دهنت بیشتر از مغزت کار میکنه

  1. محصولات روزانه چندین بار شارژ میشن! شما واقعا پنبه ریز هستی؟
   تو این کانال عضو بشین تا متوجه بشین چند بار در روز شارژ میشه

   telegram.me/panberes

 7. من نمی دونم چرا این قدر در مورد بعدهای سایت صحبت می شه سایت ده بعدی باشه چه نفعی برای نماینده فروش داره نماینده فروش یه پشتوانه می خواد که بدونه زحمتی که می کشه بی نتیجه نمی مونه و بتونه به اون شرکت اعتماد کنه در مورد آقای محمد پورم ایشون هر چقدر آدم توانا و بزرگی باشن یه جیزی تو نت ورک به نام تعهد وجود داره و این از پول خیلی مهم تره اینکه زیر مجموعه من زیر سئوال بره به خاطر خودخواهی من اینو واقعن نمی تونم بگم این آدم اوکی قوی می تونه شرکتی که دارم باهاش کار می کنم همکارام و زیر مجوعه من مثل خانواده منن آقای محمد پور که دم از تعهد می زنید من زیر مجموعه شما بودم و به خاطر حرف هایی که من و بچه هام به خاطر شما شنیدیم شما مقصرید تو شرکت جدیدتون موفق باشید و دیگه به بچه هاتون حرف از تعهد و اینکه ما یه خانواده ایم و همیشه پشتتون هستیم رو دیگه نزنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>