بهره بردن راه سوم پارسیان از تله خرچنگ

دارن هاردی نویسنده معروف و ناشر مجله ساکسس، کارآفرینی را به قطار وحشتی تشبیه کرده که پر از پستی و بلندی های ترسناک است.

در این مسیر پر پیچ و خم اولین قانونی را که باید رعایت کنید قانون خرچنگ است!

چرا خرچنگ؟
چرا به این قانون نام خرچنگ داده شده است؟

برای شکار خرچنگ از تله ای بسیار ساده استفاده می کنند که از یک قفس سیمی که بالایش سوراخی دارد تشکیل می شود. طعمه در قفس گذاشته می شود (طعمه: آفر شرکت های کوچک نظیر راه سوم پارسیان) و قفس را داخل آب می اندازند، خرچنگی وارد می شود و شروع می کند به خوردن طعمه، دومین خرچنگ خرچنگ اول را میبیند و همراهش می شود، بعد نوبت خرچنگ سوم است.

ولی در نهایت طعمه تمام می شود!

در این مرحله خرچنگ ها خیلی راحت می توانند بروند بالا و از سوراخ خارج شوند، ولی این کار را نمی کنند و درقفس می مانند و مدت طولانی بعد از تمام شدن طعمه بازهم خرچنگ ها وارد قفس می شوند (جمعیت داخل قفس جذبشان می کند……آشناست، نه؟ [مانند راه سوم پارسیان]) هیچ خرچنگی آنجا را ترک نمیکنند، چرا؟ چون اگر خرچنگی متوجه شود چیزی آنجا نیست و بخواهد از قفس برود بقیه خرچنگ ها هر کاری را می کنند که مانع اش شوند. بارها و بارها از دیواره ی قفس می کشندش پایین، اگر مقاومت کند خرچنگ های دیگر حتی چنگال هایش را می شکنند تا دیگر نتواند بالا برود.

اگر باز هم مقاومت کند می کٌشندش!

خرچنگ ها تحت تاثیر قدرت گله ای در قفس می مانند و در ادامه، مراسم شام خرچنگ در اسکله! [راه سوم پارسیان]

خیلی از انسان ها مثل خرچنگ ها همرنگ جماعت اند، این ذهنیت گله ای از طرف آموزش پرورش، فرهنگ شرکتی، رسانه ها، به خوردمان رفته است.
تشویقمان می کنند شرایط فعلی را دنبال کنیم، این موضوع برای بیشتر مردم وجود دارد، و این دقیقا همان کاریست که ۹۰ درصد مردم دنیا می کنند.

وقتی میخواهید از آن ۹۰ درصد فاصله بگیرید، مثل خرچنگ تنهایی هستید که میخواهد قفس را ترک کند!

خرچنگ های انسانی نیاز ندارند دست و بال شما را بکنند، یعنی اصلا نیازی نیست. آنها سلاح قوی تری دارند مثل، کنایه، شک، تمسخر، بی اعتنایی، طعنه، اهانت، ریشخند، تحقیر، متلک و…..
آنها شما را نه، رویا هایتان را میکٌشند.
ولی چرا باید این کار را کنند؟ بیشتر آن ها شما را دوست دارند!

خیلی خوب دقت کنید
وقتی از شرایط فعلی خارج می شوید، تبدیل می شوید به آینه ی غول پیکری که بزدلی شان را به رخ شان می کشید و نشان می دهید که در آن شرایط مانده اند.

برای موفقیت در این راه و کارآفرینی هرچه زودتر آنها را شناسایی کنید و از خرچنگ های اطرافتان فاصله بگیرید.
پ.ن:چندی پیش یکی از دوستان من برای کسب اطلاعات بیشتر برای لگ شدن در راه سوم پارسیان اقدام کرد تا چرایی خیانت برخی از لیدرهای پنبه ریز مشخص شود،منظور از خیانت در واقع خیانت آنها به مجموعه خودشان است زیرا نبود این تعداد انگشت شمار از لیدرهای سطحی نگر تفاوتی را در خط مشی غول هایی نظیر پنبه ریز ایجاد نخواهد کرد.اینک شما میتوانید از دلیل این خیانت آگاه باشید،به لگ های شیفتی آفری بین 6 تا 8 درصد به صورت مینیمم مازاد بر پلن شرکت تعلق گرفته است،این آفر صرفا برای لگ هاست و نه مجموعه آنها و مجموعه آنها تنها قربانی جاه طلبی لیدرهای خود شده اند،این دلیلی بود که سبب شد این پست را به مرحله نگارش در آورم،لیدرها جذب آفر شده اند و مجموعه های آنها در تله خرچنگ قربانی خواهند شد.

اگر ما دور دست ها را میبینیم به این دلیل است که بر شانه غول ها ایستاده ایم.
پاینده باد فرهیختگان پنبه ریز

 

هم اکنون به جمع 7000 کاربر رونین بپیوندید و از آخرین اخبار مطلع باشید

https://telegram.me/ronin_bot

برای دسترسی به آخرین اخبار بازاریابی شبکه ای هم اکنون اپلیکیشن استارت ام ال ام را روی همراه خود نصب کنید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>