برنامه ریزی و مدیریت زمان …

به یاد داشته باشید حداقل زمان لازم برای شروع تجارت بازاریابی شبکه ای ، ۱۰ تا ۱۵ ساعت فعالیت پاره وقت در هفته است . اگر آماده باشید بهترین استفاده را به مدت ۲ سال از زمان روزانه خود داشته باشید ، خواهید توانست در این مسیر به موفقیت های بزرگی دست یابید . بازاریابی شبکه ای تجارتی بر مبنای روابط دوستانه و زمان فراغت انسان هاست که شرایطی دست یافتنی برای همگان است . بهترین زمان برای انجام این تجارت ، ۷ تا ۱۰ شب است زیرا گرفتار ترین مردم ، در این مدت زمان ، آزادی بیشتری دارد . اگر فکر می کنید در حال حاضر زمان کافی برای انجام این تجارت را ندارید ، بدانید اگر برنامه ریزی و مدیریت زمان را انجام ندهید ، امکان دارد تا آخر عمر وقت کم بیاورید ….

شما باید برای هر هفته و تک تک روزهای هفته برنامه داشته باشید . برنامه ریزی را به عادت تبدیل کنید . یعنی کارهایتان را برنامه ریزی کنید و به برنامه های تان عمل کنید …..

برنامه شما در این تجارت در ابتدا باید شامل تهیه لیست دعوت ، تعیین قرار ملاقات ها ، معرفی کار ، پیگیری ، آموختن و آموزش دادن , … باشد . همواره پیش از آغاز هر هفته ، برنامه آن هفته را تنظیم کنید . برنامه روزانه را هر شب پیش از آغاز روز بعد آماده کنید . در پایان هر روز و همچنین هر هفته بررسی کنید که چه کارهایی انجام داده اید . برنامه هایی را که عملی نکرده اید ، به روز بعد منتقل کنید و حتما” آن ها را اجرا کنید . همچنین به یاد داشته باشید که باید کارهایتان را اولویت بندی کنید . ابتدا کارهایی را که از اهمیت بیشتری برخوردارند ، انجام دهید و همیشه در پی پیشرفت در برنامه ریزی باشید . نیروی خود را ابتدا برای انجام کلیه فعالیت های اضطراری و مهم صرف کنید .

داشتن طرح مکتوب و واضح مربوط به مراحل کاری تان ، موجب افزایش بهره وری می گردد . هر یک دقیقه ای که صرف برنامه ریزی می کنید ، معادل ۱۰ دقیقه صرفه جویی در اجرای آن کار است . همیشه طبق لیست برنامه ها ، فکر و عمل کنید . عمل کردن بر اساس برنامه ، از اشتباهات جلوگیری می کند و گزارش قابل مشاهده ای از کارهای انجام شده ارائه می دهد .

انسان های موثر ، زمان بندی برنامه خود را بر اساس واحدهای کوچک زمان انجام می دهند . برای آن ها هر دقیقه ، به حساب می آید . درنتیجه عملکردشان نسبت به یک فرد معمولی به نحو چشمگیری بالاتر است و درمورد خودشان احساس بهتری دارند .

تنها ۳ درصد از مردم دنیا برای زندگی خود برنامه ریزی می کنند . رمز خوشبختی ، رضایت ، موفقیت های بزرگ ، احساس خوب ، قدرت فکری و کارایی شما در این است که عادت کنید هر شب برنامه روز بعد تان را تهیه کنید . در حالی که برنامه امروزتان را به دقت اجرا می کنید ، خوشبختانه می توانید از طریق تمرین ، این مهارت ها را یاد بگیرید و هنگامی که توانستید قبل از هر کاری عادت شروع مهمترین کار را در خود به وجود آورید ، موفقیت شما حتمی خواهد بود . این برنامه را روزانه تکرار کنید تا عمیقا” در ذهن و عمل تان ریشه کند تا موفقیت آینده شما را تضمین کند .

همیشه به یاد داشته باشید که ….

        ( نداشتن برنامه یعنی برنامه ریزی برای شکست )

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>