برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای از نظر بازدید سایت (پاییز 95)

برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای از نظر بازدید سایت (پاییز 95)Reviewed by یوسف مدیری on Dec 28Rating:


آمار شرکت های بازارایابی شبکه ای ایرانی | بهترین شرکت فروش مستقیمدر این مقاله رتبه بندی شرکت های بازاریابی شبکه ای را بر اساس تعداد بازدیدکنندگان سایت تا پایان آذر ماه 1395 مشاهده می کنید. لطفا قبل از مشاهده آمار حتما به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. منبع اطلاعاتی این آمار بر اساس سایت های معتبری همچون Alexa ، Similar Web ، Google Rank و .. می باشد.
  2. در آمار قبلی که در خرداد ماه 1395 منتشر شد تنها منبع رتبه بندی ما Alexa بود که به دلیل برخی اشتباهات لازم دانستیم که از این به بعد از چند منبع معتبر، اطلاعاتی را استخراج کنیم و از همه اطلاعات بدست آمده تحلیلی را انجام دهیم و در نهایت توانستیم تعداد بازدیدکنندگان روزانه سایت شرکت های بازاریابی شبکه ای ایرانی را بدست بیاوریم که میزان صحت آن با تقریب یک دهم خطا صحیح است.
  3. این آمار نشانده تعداد بازاریابان شرکت های بازاریابی شبکه ای نیست و صرفا نشاندهنده تعداد افرادیست که در روز به این سایت ها مراجعه می کنند.
  4. این آمار نشان دهنده قدرت یا ضعف هیچ یک از شرکت های بازاریابی شبکه ای نیست و صرفا جنبه تحلیلی دارد.
  5. در این جدول ستون اول نمایانگر رتبه ، ستون دوم نام شرکت ، ستون سوم تعداد بازدید کننده در روز و ستون چهارم رتبه الکسا می باشد. توجه داشته باشید که رتبه بندی بر اساس ستون سوم یعنی تعداد بازدید کننده صورت گرفته است.

آمار رتبه بندی شرکت های بازاریابی شبکه ای تا پایان آذر ماه 1395 :

آمار شرکت های بازاریابی شبکه ای | رتبه بندی شرکت های نتورک مارکتینگ

اگر توجه کنید تعداد بازدید کنندگان سه شرکت اول یعنی بادران، بیز و پنبه ریز با دیگر شرکت ها اختلاف فاحشی دارد که مهمترین عامل آن تعداد بالای بازاریابان این سه  شرکت است. اما عامل دیگری که باعث این اختلاف چشمگیر شده را می توان تاریخچه سایت این شرکت ها دانست و از طرفی همین عامل باعث شده تا این سه شرکت در نتایج جستجوی گوگل رتبه های بهتری کسب کنند و در نتیجه تعداد بازدید کنندگان بیشتری را از گوگل به صفحات خود سرازیر کنند. (80 درصد ترافیک وب سایت های جهان از طریق موتور جستجوگر گوگل صورت می گیرد.)

موفق باشید.

برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای از نظر بازدید سایت (پاییز 95)

5 (100%) 15 امتیاز
استارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>