انتخاب نوع اسکناس و برداشت بدون کارت از خودپردازها میسر شد

در راستای رقابت تنگاتنگ بانک‌های داخلی در حوزه بانکداری الکترونیک، این بار، بانک مسکن، چندین قابلیت تازه را به دستگاه‌های عابر بانک خود اضافه کرده که شاید برای کاربران معمولی این دستگاه ها، امکان انتخاب اسکناس دلخواه، یکی از جذاب ترین‌ها باشد.

این قابلیت گاهی اوقات بسیار حیاتی هم می‌شود، مثلا اگر شما ۲۰۰ هزار تومان از دستگاه بگیرید و چهار اسکناس ۵۰ هزار تومانی در اختیارتان باشد، برای خرید جزئی حتما باید پولتان را خرد کنید. در حالی که انتخاب اسکناس این مشکل را حل می‌کند.

علاوه بر این، بانک مسکن قابلیت‌های دیگری را هم در این دستگاه‌ها قرار داده که از آن جمله می‌توان به پرداخت اقساط، ۱۰ گردش آخر مربوط به واریز یارانه حساب انتخابی، سرویس‌های ساتنا و پایا (IBAN) تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

همچنین برداشت بدون کارت نیز از دیگر قابلیت‌های دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن است. به این ترتیب که مشتری دارای مسکن کارت با مراجعه به یکی از دستگاه‌های خود پرداز بانک مسکن ابتدا کارت و رمز خود را وارد می‌کند. سپس از طریق منوی «شارژ و سایر خدمات» نسبت به انتخاب گزینه «خدمات برداشت بدون کارت «اقدام نموده و پس از فشردن گزینه «صدور قبض برداشت بدون کارت» مبلغ درخواستی خود را که می‌بایست حداقل ۵۰ هزار ریال و حداکثر ۲ میلیون ریال باشد وارد می‌نماید.

شارژ مستقیم (top up)، سرویس چند کارت و یک حساب، سرویس چند حسابی و شارژ برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض از دیگر قابلیت‌های سرویس‌های‌ای تی ام بانک مسکن است.

این بانک ظاهرا قرار است به زودی سرویس‌های جدید دیگری را نیز در این راستا ارائه نماید.

منبع: جام نیوز

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

۱۰ توصیه بسیار مفید برای دورکاری

تسهیلات مسکن جوانان ۸۰ میلیون تومان شد

امروز آخرین مهلت استفاده از بنزین سهمیه‌ای

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.