از ایرانیان ام ال ام در سال پیش رو چه انتظاری دارید؟

از ایرانیان ام ال ام در سال پیش رو چه انتظاری دارید؟Reviewed by یوسف مدیری on Mar 21Rating:


پیدایش ایرانیان ام ال ام

سال ها پیش زمانی که برای اولین بار با تجارت بازاریابی شبکه ای آشنا شدم به رسم عادت شخصی سری به گوگل و فضای مجازی زدم تا بلکه بتوانم اطلاعاتی بیشتر در مورد این تجارت بدست بیارم. در آن زمان فضای اینترنت متشکل از دو دسته وب سایت در این حوزه بود.

دسته اول سایت هایی که عمدتا با مطالبی جهت دار قصد تخریب بازاریابی شبکه ای رو داشتند و عمدتا از اینگونه وب سایت ها و وبلاگ ها چیزی جز تخریب و منفی دستگیرتان نمی شد و خب قاعدتا اینگونه سایت ها منابع خوبی هم به جهت افزایش اطلاعات نیستند.

دسته دوم هم وب سایت هایی تشکیل می دادند که دقیقا بر عکس دسته اول عمل می کردند و چیزی جز تعریف و تمجید در این وب سایت ها مشاهده نمی کردید و اتفاقا اینگونه وب سایت ها هم ارزش بالاتری را نسبت به دسته اول ندارند و صرفا جهت هدر دادن وقت مفید هستند.

نیاز به یک منبع بی طرف و منصف که بتواند در حوزه بازاریابی شبکه ای بدون در نظر گرفتن منافع شخصی شروع به تولید محتوا و انتشار مطالب کند بسیار احساس می شد و همین امر باعث شد تا وب سایت ایرانیان ام ال ام در فروردین 1395 فعالیتش را آغاز کند.

آمار و ارقام در یک نگاه

طی یک سال گذشته چیزی در حدود 70 مقاله به رشته تحریر در آمد که به جز 4 الی 5 مورد همگی نوشته شده توسط نویسندگان ایرانیان ام ال ام می باشد.

تعداد بازدیدکنندگان این سایت در حال حاضر چیزی در حدود 35 هزار نفر در ماه است که مجموعا در حدود 250 هزار بازدید رو ماهانه انجام می دهند و خب این آمار برای وب سایتی که کمتر از یک سال از فعالیتش می گذرد یک موفقیت بزرگ محسوب میشود.

هم اکنون با بررسی هایی که انجام داده ایم ایرانیان ام ال ام در حال حاضر دومین سایت پرمخاطب در حوزه بازاریابی شبکه ایست که طی پیش بینی های صورت گرفته تا شش ماه آینده به رتبه یک در حوزه رسانه های تخصصی بازاریابی شبکه ای خواهد رسید.

پر بازدید ترین ها

مقاله های “داستان یک کلاه برداری بزرگ در نتورک ایران” و “برترین شرکت های بازاریابی شبکه ای از نظر بازدید سایت” به ترتیب با 80 هزار و 75 هزار بازدید پرمخاطب ترین مقاله های وب سایت ایرانیان ام ال ام را تشکیل می دهند

پرحاشیه ترین ها

به لحاظ تعداد نظرات و دیدگاههای ارسالی نیز به ترتیب مقاله های “داستان یک کلاه برداری بزرگ در نتورک ایران” با 143 دیدگاه ، مقاله “تحلیل قوانین جدید و تغییر پلن های درآمدی شرکت های بازاریابی شبکه ای” با 113 دیدگاه و در نهایت مقاله  “مجوز ابرباشگاه اقتصادی تخفیفات” با 107 دیدگاه پرحاشیه ترین مقالات سال 95 را تشکیل می دادند.

ایرانیان ام ال ام در سال 1396

افتتاح سایت ایرانیان ام ال ام و پوشش اخبار و مقالات مربوط به بازاریابی شبکه ای در طول یک سال گذشته تنها آغاز راه است و برای آینده این مجموعه برنامه‌های گسترده‌ای داریم، اما همه این برنامه‌ها بدون مشارکت شما کاربران و مخاطبان عزیز ناقص خواهد بود. از این رو در روزهای ابتدایی سال جاری از شما دعوت می‌کنیم که ما را در هر چه بهتر و پربارتر کردن مجموعه ایرانیان ام ال ام در سال پیش رو یاری کنید و با نظرات خود ما را راهنمایی کنید که در سال آینده از ایرانیان ام ال ام به عنوان رسانه تخصصی بازاریابی شبکه ای چه انتظاری دارید؟

و همچنین پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

از ایرانیان ام ال ام در سال پیش رو چه انتظاری دارید؟

4.8 (95%) 12 امتیازاستارت ام ال ام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>