ارائه مستندات تخلفات محسن محمدپور،حمیده باقری و آرزو قدمیاری

طبق صحبت های پیشین در این پست به ارائه مستندات تخلفات مدیر قبلی پنبه ریز و محسن محمدپور خواهم پرداخت.

پس از شیفت بادران به پنبه ریز و استارت کار محسن محمدپور دشمنی خویش را با بنده آغاز کرد،دلیل آن هنوز معلوم نیست ولی به احتمال زیاد به دلیل شخصیت مریض اوست،محسن محمدپور میانه ای با افرادی که دارای استقلال فکری باشند ندارد زیرا گند کاریهایش را رو میکنند،او متمایل به افراد گاری صفت است،همانگونه که هم اکنون مجموعه ای از گاری صفتان که عدم استقلال فکری داشته و فاقد تشخیص خوب از بد هستند دور او را گرفته اند.ابتدای کار من درخواست پشتیبانی و حمایت برای سازمان سازی ارسال کردم،جواب منفی بود و اعلام شد تا زمانی که پلن حجمی تو باز نشود اقدامی از سمت ما صورت نخواهد گرفت،از زمانی که پلن حجمی بنده باز شد و درخواست مجدد برای حمایت ارسال کردم فعالیت محسن محمدپور برای حذف من از پنبه ریز آغاز شد.

در ابتدا سعی کردند برای یکی از سرشاخه های فعال من پاپوش درست کنند و انگ تخلف به او ببندند،لذا در یک تماس تلفنی از خانم قدمیاری با توپ پر به من اعلام شد که “باز هم خراب کاری کرده ای” کاملا تعجب کردم و پرسیدم داستان چیست؟خراب کاری اول چه بوده که باز هم؟

خوب سعی کنید نخندید ولی خراب کاری اول عدم حضور من در جلسه یک سال پیش بوده و خراب کاری دوم توهمات مستر محمدپور.

چند روز بعد جایگاه سرشاخه یکی از شاخه های فعال من بلاک شد،من میدانستم یک جای کار ایراد دارد لذا با وزارت تماس گرفتم و موضوع را با خانم قادری در میان گذاشتم،خانم قادری راهنمایی های لازم را جهت تماس با بازررسی پنبه ریز و سپس ارسال فیدبک به وزارت در اختیار من گذاشت.

از فردا روزی چند بار با بازرسی خانم راد تماس گرفتم،خانم راد متوجه شد بلاک سرشاخه من غیرقانونی بوده از آنجا که دیگر جوابی نبود تلفن من به خانم حمیده باقری منتقل شد و ماجرا را تلفنی برای ایشان شرح دادم،او میدانست داستان چیست،زیرا به درخواست محسن محمدپور و غیرقانونی اینکار را انجام داده بود،اما زمانی که پروسه قانونی کار را برای وی شرح دادم و توضیح دادم که اقدام توسط وکیل در وزارت صورت گرفته سخن کوتاه کرد و گفت خانم راد با شما و سرشاخه شما تماس خواهد گرفت،”بله حق با شماست اشتباهی صورت گرفته است و طی چند مرحله جایگاه ایشان آزاد میشود”

از این قسمت به بعد توضیحات را به روایت تصویر ببینید،عکس های زیر متن گفتگو های من با خانم آرزو قدمیاری ست: (ترتیب تصاویر از راست به چپ)

010203

 

در همینجای کار متوجه شدم اهداف شومی از سمت محسن محمدپور در جریان است لذا سوال زیر مطرح شد:

04

بعد از آن خانم قدمیاری به من گفت ایمیل ها ارسال شده اند و منتظر رفع بلاک سر شاخه خود باش تا اینکه بر ملا شدن دروغ آنها آغاز شد:

05

از این مکالمه به بعد من هر روز ماجرا را از طریق خانم قدمیاری پیگیری میکردم ولی وی وقت کشی میکرد و ماجرا را به روز بعد موکول میکرد،اینکار به دو دلیل صورت میگرفت:

اول) جایگاه به دلیل بلاک بودن دو ماه ونیم نتوانسته بود خریدی داشته باشد،لذا تا 15 روز دیگر به صورت سیستمی بلاک میشد،پس برایشان بهتر بود ماجرا را کش دهند.

دوم) محسن محمدپور به دنبال راهی برای ایجاد پاپوش برای وی و همچنین من بود تا بتواند با توجه به تعهد ارسال شده برای جایگاه من نیز مشکل ایجاد کند.

0607

خوشبختانه دو روز بعد عامل فساد پنبه ریز و کاور فعالیت های غیر قانونی محسن محمدپور یعنی حمیده باقری با هوشیاری بازرسی و برخی فعالیت های همایون قاسمیان شناسایی و اخراج شد،پس از آن متنی برای خانم قدمیاری ارسال نمودم

08

همانگونه که میبینید آرزو قدمیاری در این مکالمه گفت برای ما فرقی ندارد در حالی که پنبه ریز بدون حمیده باقری برای محسن محمدپور مهری ندارد،اگر باقری نباشد چه کسی فعالیت های غیر قانونی وی را پوشش دهد؟از اینجا به بعد محسن محمدپور در تمامی گروه های تلگرام سرشاخه ها عضو شده و پس از مدتی لیدرهای با سابقه از گروه حذف شدند و گاری صفتان جهت دسیسه شوم شیفت به شرکت پشه ای راه سوم پارسیان در گروه ها باقی ماندند:

09

دسیسه یک ماه و نیم اجرا شد و طی این مدت آهنگ رشد مجموعه ها کاهش یافت،آرزو قدمیاری به دستور محسن محمدپور اجازه حضور من در جلسات را جهت پیگیری نداد و گفت محسن محمدپور به تنهایی ماجرا را درست میکند.

بعد از مدتی یکی از سرشاخه های لول دهم به بعد در مجموعه تهران با من تماس گرفته و با ارائه فایل صوتی از یکی از جلسات این ماجرا را بیان کرد که پنبه ریز در حال شیفت است،سرشاخه ها اغوای دسیسه محمدپور شده اند و پس از پرسش من از محمدپور مبنی بر عدم حضور مدیری،محمدپور گفته مدیری به دلیل خصومت شخصی با من در جلسات حضور نخواهد داشت!

این روزها با مدیریت و بازرسی شرکت جهت اخراج هر چه سریعتر محسن محمدپور در تماسم و در صورتی که اجازه دهند اسناد بیشتری در پست های بعدی به نمایش خواهم گذاشت.

ایران زیر نگین انگشتری پنبه ریزی هاست،محسن محمدپور فردی شیاد و دارای شخصیت مریض است،متاسفم برای افرادی که قدرت تصمیم گیری ندارند و کورکورانه پیرو راه وی شده اند.

هرچه سریعتر شرتان را ار بهترین نتورک ایران کم کنید،شما نالایق ترین نتورکرهای ایران زمینید،پنبه ریز جایی برای شما ندارد.

10

  1. برات متاسفم که اگه کسی واقعا برات مقدس بوده با دوتا عکس و دوتا حرف از یه ادم که کارش اینه نظرت نسبت به الگوت عوض میشه

   1. چند تا عکس ساده نیست بیان مستنداته،البته این رفتار تو در زمان جاهلیت عرب هم وجود داشته

    و گروهی از ایشان به سخنان تو گوش می دهند
    امّا مگر تو می توانی کَر ها را شنوا سازی
    با آنکه چیزی نمی فهمند
    و گروهی از ایشان به تو نگاه می کنند
    امّا مگر تو می توانی کور ها را بینا کنی
    با آنکه چیزی نمی بینند
    حقیقت این است که خداوند به مردم هیچ ظلمی نمی کند
    بلکه این خود مردم هستند که (به خود) ظلم می کنند.
    قرآن –سوره يونس. آيه ۴۲ ۴۲ ۴۴

    اگر به عکسها شک داشتی شمارتو برام بفرست تا پیام ها رو عینا فوروارد کنم برات،شماره قدمیاری رو هم داری احتمالا،سندیت پیام ثابت میشه برات

 1. فقط میتونم بگم متاسفم که پنبه ریز تا حالا همچین لیدرها و مدیریتی داشته
  به امید نتورک سالم درآینده درخشانی که پیش رومونه

  زنده باد پنبه ریز

 2. آقا یوسف ما تا حالا یه جور دیگه فکر میکردیم درباره پست های شما
  این پستتون واقعا متفاوت بود و منو تحت تاثیر قرار داد
  متشکرم که تصمیم گیری رو برای من راحت کردین – واقعا فکر نمیکردم محسن محمدپور انقدر نامرد باشه – به خدا اگر بذارم حتی اگر یکی از اعضای مجموعم بره به قول شما اون شرکت پشه ای

  1. خاک تو سر هرکس که این چرت و پرتا رو قبول کنه اینا فقط پیامه میخواید منم بر علیه اقای مدیری هزارتا ازین داستانا بسازم

   واقعا براتون متاسفم اقای مدیری که انقد کارهای ناپسندانه انجام میدید
   واقعا خجالت میکشم تو اینجور شرکتی با همچین بالاسریایی بودم به قران مجید جدی میگم .
   با این کارا فقط خودتونو کوچیک میکنید

   1. حقیقت تلخه،میدونم وقتی هویت واقعی کسی که از خودش برات بت ساخته افشا میشه چقدر سخته،پارادایم شیفت کن،کمی مستقل فکر کن و طرفتو بهتر بشناس
    فکر نکن این پستها بی تاثیره چون تا حالا با افشای شخصیت محمدپور جلوی مجموعه های بزرگیو گرفتم.
    واقعا طرز فکرت برام تعریف نشدست یا اینکه وعده آفر بهت داده شده که چشمتو داری اینطوری روی حقایق میبندی.

   2. اره اصلا خود پنبه ریز هم فوتو شاپه
    مهندس وطن دوست هم فوتوشاپه،کل محصولاتشون هم فوتوشاپه
    فقط اراجیف محسن محمدپور و حمیده باقری راسته
    خوشم میاد تو کمتر از 5 ماه گند تمام دروغ هایی که تو و لیدرت تو راه سوم پارسیان برای پنبه ریز ساختین در اومد و نشون دادین که چقدر تو ولیدرهات و شرکت راه سوم پارسیان حقیرید
    حتی به وعده های خودتون هم عمل نکردید بیخود نیا و اینجا ادعا نکن علی شارلاتان
    ممنون آقای مدیری بابت آگاه سازی هاتون،به کارتون پر قدرت تر از همیشه ادامه بدین
    راه سوم پارسیان یعنی دزدی با مجوز

 3. سلام آقای مدیری
  علی غفاری هستم یکی از لیدرهای پرشین تیم
  ما خیلی خوشحال میشیم که بعد از این بتونیم تیممونو در کنار تیم شما ببریم جلو من یک تیم 3000 نفره در مشهد تهران بجنورد و اصفهان دارم و خیلی خوشحال میشیم جلساتمونو با شما برگزار کنیم بعد از این
  شمارمو براتون فرستادم به بات دکتر رونین اگر امکان داره باهام تماس بگیرین
  آئینه ای در برابر آئینه ات میگذارم و از تو ابدیتی میسازم

 4. دوستان اینجا نتورک بچه بازی نیست.
  باید جدی باشی و راست و صادق.
  از این جور ادمای پشه ای هست تو نتورک ک شیفت رو دوس دارن.
  ولی حرف من به اون کسایی که پیرو اقای محمدپور هستن متاسفانه مغزتون و بینشون پوچه.پس خودتونو زحمت ندین.ما پنبه ریزی ها بهترینیم چون این طبیعت ماست.
  زنده باد پنبه ریز.
  زنده باد رونین.

 5. در یک جمله میخواهم به دوستان بگویم که با افکار مردم نمیشه بازی کرد افرادی که روزگاری در پنبه ریز پول در می آوردند امروز در شرکت دیگه فعال باشند.
  مهم اهداف ماست.خداوند به ما عقل و شعور داده.که بین چندین شرکت یک شرکت انتخاب کنیم.همه اینجا جمع شدیم تا اینکه پیروز و سربلند بشیم درکنارخانواده هایمان.و برای خانواده های خودمون و دیگران پولساز بشیم.

  افرادی که نامبرده شدند کمکی به جامعه نمیکنند بلکه باعث مخدوش شدن افکار مردم نسبت به نتورک میشن.

 6. آدم خائن هرجا بره خیانت میکنه. آقای محمد پور اگه به فکر تیم و بچه های مجموعه اش بود دربه درشون نمیکرد. آخه کجا از پنبه ریز محکم تر؟! ایشون فقط به فکر منافع شخصیشون هستند خدا زیاد کنه. وقتی ایشون امروز به پنبه ریز که جزخوبی و حمایت کاری براشون نکرده پشت میکنه پس فردا هم پشت پا به تیمش میزنه. وقتی ملات عشق نباشه هرچقدر هم آجر رو آجر بذاره فرو میریزه. دوستت دارم پنبه ریز.

 7. سلام ممنونم لیدر بابت متن پیامتون
  این یه واقعیته و همه باید اینو بپذیریم و یادمون نشه که ما همه برای اهداف و آرمان هامون اووومدیم نه برای آقای محمد پور یا کسی دیگه.پس مهم نیست نیست چی شده مهم اینه که ما هستیم و باید بجنگیم تا از مسیرمون خارج نشیم

  زنده با د پنبه ریز

 8. سلام وقت بخیر
  اینکه خانوم باقری یا آقای محمد پور چکار کردند و چقدر این موضوع صحت داره مدارک محکمه پسندی تابحال ارائه نشده اما فرض رو براین میزاریم که مدارک کافی برای اثبات وجود داره ،حالا سؤال من اینه که چرا با وجود اختلاس و خیانت و …از طرف خانم باقری هیچ اقدام قانونی تابحال نشده ؟ البته جواب لیدرهای پرشین تیم این بود که اگرآقای وطن دوست با مدارک موجود از طریق قانون اقدام کنن جهت شکایت و رسیدگی نتیجه ش حداقل ۴-۵ سال حبس برای خانم باقریه
  و باز سؤال من این بود که چرا اقدام نمیکنن؟ جوابی که شنیدم منو وادار کرد تا دیدگاه خودم رو اینجا بزارم
  لیدری که اسمشون رو نمیارم بهم گفت الان شرکت پرشین وی و خانوم یکتا کوچیکه آقای وطن دوست میخواد اینا رشد کنن ،بزرگ شن بعد با مدارک موجود با خاک یکسانشون کنه و ضربه ای که قرار بود به ما بزنن به خودشون برمیگردونیم
  یکم فکر کنید… اگه الان اقدام قانونی بشه فقط کسانی ضربه میخورن که خیانت کردن و این سزای کارشونه اما دوسال دیگه که چند هزارنفرندونسته به این مجموعه اضافه بشن و رشد کنن آیا مستحق ضربه هستند؟ آیا آقای وطن دوست عزیز که من بشخصه ایشون رو خیلی دوست دارم به هزاران نفر از مردم ایران که ایشون ادعای خیرخواهی شون رو دارن خیانت نمیکنه
  خواهش میکنم این مطلب رو بدون قضاوت و بیطرفانه بخونید و کمی روش فکر کنید

  1. در مورد این مطلب قضاوتی نمیکنم هرچند بعید میدونم هیبتی همچون مهندس وطن دوست بخواد با خانم باقری درگیر بشه،خانم باقری در این حد و اندازه ها نیست،اگر قرار باشه چنین اتفاقی هم بیوفته بله افراد زیادی متضرر میشن و دلیل این پستها هم همین هست که متضرر نشید،کسی که حقایقو دید ولی باز هم تمایل به فعالیت در راه سوم پارسیان داشت مورد خیانت واقع نشده،بلکه حماقت کرده،جواب حماقت هم قطعا ضرر خواهد بود.

 9. آقای مدیری گرامی احتمالا شما خیلی اذیت شدی تو جریان شیفت شدن بعضیا خصوصا آقای محمدپور که اینجوری راجبشون با عصبانیت حرف میزنی و توهین میکنی ،بالاسریتون بوده و تنهاتون گذاشته قبول خیانت کرده و لیدردزدی میکنه قبول ولی قبل از اینکه لقب پشه ای روی شرکت راه سوم پارسیان بزاری یه نگاهی به رزومه صاحب کمپانی جناب آقای یحیی آل اسحاق و پسرشون آقای وحید آل اسحاق رییس هیئت مدیره بندازین تا ببینین چقدر قدرت پشت شرکته اونوقت فکر کنم خیلی بچه گانه س که لقب روی این شرکت بزارین

  1. شرکت هیچ ارتباطی با جناب آقای یحیی آل اسحاق نداره و بنده خودم شخصا این مسئله رو از طریق جناب اقای رضوانی در وزارت پیگیری کردم،ایشون در ابتدا فرمودن شما چی کار دارید که صاحب شرکت کیه؟به من گفتن ملاک های انتخاب شرکت سابقه،محصول و پلنه به بقیش کار نداشته باشید،بعد از اصرار من و بیان حقایق دسیسه شیفت ایشون فرمودند که جناب آقای یحیی آل اسحاق رییس پیشین اتاق بازرگانی تهران هیچگونه ارتباطی با شرکت راه سوم پارسیان ندارند و تنها دروغی از سمت لیدرهاتون هست،میتونید تماس بگیرید وزارت و شخصا جویا بشید.
   شرکت پشه ای راه سوم پارسیان به این علت که شما رو با برند سوییس پرفکشن خام کردند!ولی هنوز روی سایتشون نیست که همینکه بیاد فاز اول افشاگری بنده آغاز میشه!شرکت پشه ای چون محصولات بی کیفیت Cellox ساخت ایران و تهیه شده از مواد نامرغوب رو در اختیارتون گذاشتند و خانم باقری بار دیگه دروغ تحویلتون دادن و گفتن محصولات ما در اروپا داره فروش میره،وقتی ازشون مستندات خواستیم گفتن محرمانست!
   از کی تا حالا اروپاییان از ایرانی ها لوازم آرایشی میخرن؟
   من روز اول فکر میکردم خواب هستین و سعی داشتم بیدارتون کنم،متاسفانه شما خودتونو به خواب زدین.

 10. سلام اقای یوسف مدیری
  بنده الان در کاشمر هستم و یک پیشنهادی از یک نفر به نام احسان جمشید نیا داشتم در مورد همین کار راه سوم پارسیان.تا اینجا قبول که شما در مورد محمد پور صحبت کردید.ولی شاید اختلافاتی در پنبه ریز بوده باشه.ایا این امکان وجود داره دوباره این اتفاق بیفته.چون کلا توضیحاتی که به من دادند به هیچ عنوان نمیشه ازش کلاهبرداری کرد چون شما مایحتاج زندگی خودتو خرید می کنی بعد 24 درصد از سود شرکت به شما داده میشه و حالا اگر خواستی میتونی زیرمجم.عه بگیری.یک سوال داشتم اینکه شما نظرتون چیه و رابطه جمشید نیا با محمد پور چیه؟متشکرم.

  1. سلام
   از فرمایش شما مشخصه که تازه تصمیم دارید وارد تجارت نتورک مارکتینگ بشین و تجربه پیشین ندارید لذا مطالعه این پست را به شما پیشنهاد میکنم: http://startmlm.ir/?p=1528
   چون ابتدای راه هستین در انتخاب شرکت دقت داشته باشید چون موفقیت شما در این تجارت بستگی به شرکتی که انتخاب میکنید داره برای مثال الان شرکت های زیادی در حال فعالیت هستن در حالی که مجوز ابر تجارت کهکشان لغو شده و بازاریابان این شرکت بیکار شدن یا شیفت خوردن و از صفر استارت زدن.
   برای انتخاب شرکت 4 فاکتور سابقه،رزومه مدیران ،پلن و محصول رو در نظر بگیرید و استارت بزنید.
   جداقل 4 سال سابقه،رزومه درخشان مدیران،پلن اثبات شده و محصولی که به فروشش علاقه داشته باشین.
   این فاکتورها موارد مطرح شده توسط ریچارد پو هست،شرکت راه سوم پارسیان کمتر از یکسال سابقه داره،مدیر عاملش از شرکت پنبه ریز بنا بر تخلف اخراج شده و رزومه منفی داره،پلنش کپی از پنبه ریز هست و ممکنه نتونه از پس پورسانت ها به درستی بر بیاد،و محصولش به هیچ عنوان با کیفیت نیست و استانداردهای این تجارت رو پوشش نمیده.
   پیشنهاد کلی من این هست که در این شرکت استارت نزنید با این حال اگر هنوز هم مایل به فعالیت در این شرکت هستید مواظب باشید تیمتون به هیچ عنوان به محسن محمدپور نرسه،چون ایشون فرد با اخلاق و درستی نیست و قطعا برای شما و تیمتون مشکل ایجاد میشه.
   من جمشیدنیا رو نمیشناسم ولی اگر تیم آقای محمدپور هستن به دعوتشون جواب مثبت ندین.

   پیروز باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.