آیا دوستانتان را در MLM از دست خواهید داد

network-marketing (26)

 

خب شما متعجب و متحیر هستید که چرا کسانی که 《 دوستان 》 شما نامیده می شوند، از دست می دهید ، آن هم زمانی که حرفه DS / MLM  (مولتی لول مارکتینگ / فروش مستقیم ) جدید خودتان را راه اندازی کرده اید .

شما متعجب هستید چه اتفاقی رخ داده و بر سر روابط دوستی تان چه آمده و چرا بعضی از آن ها حتی در مورد شما به صورت منفی صحبت می کنند و یا پشت سر شما بدگویی می کنند .

نکته ۱ : این کاملا نرمال و طبیعی است بنابر این شوکه نشوید ،این فقط مختص شما نیست.
نکته ۲ : این واکنش آن ها نیست که باید شما را نگران کند ، این واکنش شماست که تفاوت را به وجود می آورد.

در طول ۲۶ سال گذشته ، من دوستان قدیمی زیادی دیده ام که رفته رفته به آشنا و تدریجا به یک غریبه تبدیل می شوند . حتی برخی از آن ها فراتر پیش رفته و در جناح مخالف قرار گرفته و بر ضد من شدند ولی نه به خاطر کارهایی که من انجام دادم ، بلکه به خاطر احساسی بود که از موفقیت ها و موفق شدن من داشتند .
شما باید متوجه باشید و درک این را داشته باشید که زمانی که تصمیمات قاطع در زندگیتان می گیرید تا تغییرات مثبتی داشته باشید، این باعث حفظ تعادل بین شما و چرخه های زندگیتان می شود . علی الخصوص زمانی که شما موفقیت های خود را شروع می کنید به صورت ناگهانی متوجه می شوید که برخی از دوستان مورد اطمینان و معتمد شما ناپدید می شوند . و سوالی که همیشه خواهید داشت این است که چرا ؟!

من اینجا هستم تا به شما در مورد فلسفه این پدیده بگویم. دو دلیل وجود دارد که چرا کسانی که 《دوست 》 نامیده می شوند شما را ترک می کنند و یا رفتارشان نسبت به شما تغییر می کند ، آن هم زمانی که شما کسب و کار خودتان را شروع می کنید و موفق می شوید .

حسادت خالص ، شما زمانی بر روی سکویی که آن ها ایستاده اند ، بوده اید اما حالا شما به طور مستمر از لحاظ عاطفی ، فکری و مالی در حال بالا آمدن و صعود هستید در حالی که آن ها در همان جا ایستاده اند و همین طور که زمان می گذرد فاصله بین جایی که شما نهایتا در آن هستید و جایی که آن ها باقی مانده اند ، رفته رفته بیشتر می شود و خیلی زود شما از لحاظ فکر و عمل نسبت به آن ها متفاوت می شوید و وجوه مشترک شما حداقل می شود .

شما هنوز یک فرد خوب هستید ، هنوز آن ها را دوست دارید و می خواهید رابطه خودتان را حفظ کنید ، چون که شما در موقعیت جدید، راحت و خوشحال هستید ، اما رضایت شخصی باعث ایجاد حسادت برخی از《 دوستان 》 شما می شود.

موفقیت شما به آن ها یاد اوری می کند که آن ها در تکامل و بهبود خود و زندگی شان شکست خورده اند. هر زمانی که شما و موفقیت هایتان را می بینند به آن ها یادآور می شود که پتانسیل و زندگی آن ها تکمیل و برآورده نشده است. و این احساس خوبی برای آن ها نیست . به عبارت دیگر، وقتی که آن ها تغییرات ، تصمیمات و موفقیت های شما را می بینند ، آن ها مجبور می شوند که خود را در آینه نگاه کنند و شکست های خود را بپذیرند و از شما فاصله بگیرند .

گروه دوم افرادی هستند که بد نیستند، آن ها فقط مرغ هایی هستند که یک پا دارند و دائما در مورد همه چیز شکایت می کنند . آن ها پذیرش هر گونه تغییری را رد می کنند و هر وقت فردی به آن ها نزدیک می شود تا این تغییرات را بر روی آن ها ایجاد کند ، این باعث ناراحتی آن ها می شود و چون این مسئله برایشان یادآوری می شود که به تغییر نیاز دارند و آن ها برای انجام ان آماده نیستند .

بعضی از آن ها راحت طلب هستند و برخی دیگر با پیشرفت شما متوجه خیلی چیزها می شوند اما نمی خواهند که درک کنند و متوجه باشند .

عادت به وضعیت موجود سبک و شیوه زندگی ، هیچ تفاوتی با اعتیاد به داروهای مخدر و الکل ندارد. افرادی که از مواد سوء مصرف می کنند به خوبی آگاه هستند که کاری که در حال انجام آن هستند ، اشتباه است اما نمی خواهند که برایشان یادآوری شود.

افرادی که با زندگی روزانه خودشان درگیر هستند، برای خانواده و فرزندان خود چیزی بیشتر انتظار دارند و همچنین نسبت به این مسئله آگاه هستند که باید تغییراتی در زندگی خود اعمال کنند اما بعضی ها آمادگی این را ندارند که واقعیات به آن ها یادآوری شود، بنابراین آن ها از شما فاصله می گیرند . افرادی که آمادگی دارند ، به شما ملحق خواهند شد و آن هایی که دوستان واقعی هستند برای شما خوشحال خواهند بود و حتی اگر آمادگی این را نداشته باشند که به شما بپیوندند ، از شما حمایت خواهند کرد . بنابراین 《 دوستان اما نه همه دوستان 》 . و این طبیعی است . شما دوستان گمی را از دست خواهید داد اما قسمت عظیمی از Ds/ MlM جنبه اجتماعی دارد که شما چند صد نفر دوست واقعی ایجاد خواهید کرد کسانی که در واقع برای شما خوش حال هستند و طرز فکری مشابه شما دارند .
بنابراین واکنش آن ها به حساب نمی اید بلکه واکنش شماست که …

امیدوارم که فرصت این فراهم شود تا تمام داستان و وقایع مربوط به 《 دوستان اما نه همه دوستان 》 را با شما در میان بگذارم و شما متوجه خواهید شد که وقتی یک نتورکر میگوید 《 بیشتر شوید 》 و 《 خودتان را بالا بیاورید 》 این یک واقعیت از طرز فکر موفق است که بعضی که شامل خانواده و دوستانتان هم می شوند ، با آن راحت نخواهند بود. از دست دادن برخی از دوستان به ازای میلیون ها و صدها دوست جدید به علاوه موفقیتی که برای شما و خانواده تان به ارمغان می اید ، می ارزد.

 

رامین مسگرلو

 

برای دسترسی به آخرین اخبار بازاریابی شبکه ای هم اکنون اپلیکیشن استارت ام ال ام را روی همراه خود نصب کنبد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>