آخرین اخبار راه سوم پارسیان

persianway

اخبار startmlm.ir تا وزارت نفوذ کرده و امروز تماس ویژه ای با یکی از اعضای ویژه وزارت داشته ام که از بیان نام ایشان معذورم.

-مثلث فساد پنبه ریز متشکل از خانم یکتا (باقری)،محسن محمدپور و علی.م است،خانم باقری از پنبه ریز اخراج شد ولی علی.م و محسن محمدپور بنا بر بی اطلاعی مهندس وطن دوست باقی مانده اند،امروز دهم دی باید شیفت به شرکت پارسیان آغاز میشد که تا یکم بهمن بنا به آماده نبودن شرایط به تعویق افتاد،یکم بهمن محسن محمدپور فسخ قرارداد میکند و یکی از عوامل فساد از شرکت خارج خواهد شد.
در طی تماس هایی جهت رصد علی.م و افشا گری برخی موضوع ها فردا با مهندس وطن دوست در تماس خواهم بود.

– آرزو قدمیاری و محسن محمدپور دو عضو دیرینه شرکت هرمی آمگا هستند و در آن شرکت علی رغم درآمد های نامشروع بسیار موفق به رشد نشده اند که اسناد بسیاری از فساد اخلاقی هر دو نفر مخصوصا محسن محمدپور به دست ما رسیده است،انتشار این اسناد منع قانونی دارد ولی به درخواست آشنایی پیگیر از وزارت جهت مجازات کیفری به بخش مربوطه ارسال خواهد شد.

– با توجه به افشاگری startmlm.ir از شخصیت محسن محمدپور وآرزو قدمیاری و به وجود آمدن مشکلات اساسی در دسیسه شیفت پیامی از من برای لیدرها توسط آرزو قدمیاری و محسن محمدپور فوروارد شده است با این مضمون که من میخواهم برای شیفت به پارسیان با آنها بلند شوم،متن پیام را تکذیب نمیکنم ولی آخرین پیام من جهت تطمیع آرزو قدمیاری و پاسخ وی قبل از افشاگری بود و لیدرهای دریافت کننده بهتر است کل پیامها را داشته باشند و بدانند داستان چیست،صرفا لیدرهای دارای مجموعه که خام شده اند در تلگرام به من پیام دهند تا روشنشان کنم.
– تنها تیمی که محسن محمدپور روی آن حساب میکند تیم پرواز به سرکردگی امیر. ص است،سایر تیم ها به دلیل نزدیک بودن به هسته مرکزی نتورک پنبه ریز پس از افشای شخصیت محسن محمدپور دسیسه وی را پس زده اند.

– طبق گفته آشنایی از وزارت محسن محمدپور و علی.م دو فرد از بدسابقه ترین افراد نتورک ایران هستند که این آشنا ما را در جهت ارسال اسناد مربوطه تشویق نموده است،چون تا کنون هزاران گزارش فساد علیه این دو نفر ارسال شده و وزرات این دو فرد را تحت رصد دارد،از شما خواهشمندیم اسناد تخلفات موجود را چنانچه در دست دارید به آدرس info@startmlm.ir ارسال نمایید.

– شرکت راه سوم پارسیان شرکتی با عمر محدود است و تاریخ انقضای آن با هماهنگی حمیده باقری و محسن محمدپور + آقای X صورت گرفته است که از بیان نام ایشان بنا به درخواست وزارت معذوریم،تنها میتوانم افشاگری کنم که آنالیز بنده کاملا درست بوده و پس از تیک درآمدی محسن محمدپور و خانم یکتا که تنها سهام دار هستند و همچنین سهام دار اصلی یعنی آقای X سایر بازاریابان شبکه ای این شرکت دور ریخته میشوند.

– اخیرا در برخی جلسات برای اغوای سرشاخه ها این مطلب عنوان شده که محصولات پر طرفدار نظیر بلیتا قرار است ویترینی شود،طی تماس بنده با بازرسی پنبه ریز این مطلب به کلی تکذیب شد.

– تهدیدی از سمت برخی از لیدرها جهت ایجاد مشکل در شرکت برای من ارسال شد که طی تماسی که امروز از شرکت با من گرفته شد گفته شد شرکت “همگام” با من است و مصونیت کامل در برابر هر گونه گزارشی خواهم داشت.
– تمامی فعالیت های محسن محمدپور ،آرزو قدمیاری و سایر لیدر های پشتیبان دسیسه مخفیانه بوده و شرکت به دنبال مستندات ومدارک است،از لیدرهای خود بخواهید یک درصد مردانگی داشته باشند و اگر حرفشان حق است و قصد کلاهبرداری از شما رهروان بینوا را ندارند این ماجرا را علنی کنند.

 

سابر مطالب مرتبط:

انتهای مسیر راه سوم پارسیان کجاست؟

چالش نهایی بین راه سوم پارسیان و پنبه ریز

شکل گیری دسیسه از کجا اغاز شد؟

ارائه برخی مستندات تخلفات محسن محمدپور و حمیده باقری

 

هم اکنون به جمع 8000 کاربر رونین بپیوندید و از آخرین اخبار مطلع باشید

https://telegram.me/ronin_bot

 

 1. “این نظر توسط ادمین ویرایش شده است”
  با سلام و عرص احترام.نکونام هستم لول ۳ اقای محمد پور.
  این سخنانی ک گفتید علیه شما استفاده میشود و طبق استنادات بنده هیچ صحبتی مبنی بر راه سوم پارسیان در وزارت خانه زده نشده است.

  اگر مستنداتی مبنی بر تخلف این دو شخص دارید با ارایه فاش کنید.نه با مشتی حرف های ….
  در ضمن یاد یک مثال از اقای همایون قاسمیان افتادم.
  یک دو چرخه سوار و یک بنز سوار را در نظر بگیرید.هیچوخت یک بنز سوار ب دوچرخه سوار فحش نمیگوید.ولی شاید یک دوچرخه سوار روی بنز خط بندازد و دلیلش هم کاملا مشخص است.و در مثال مناقشه نیست.
  رییس هیعت مدیره پرشین وی جناب “توسط ادمین حذف شد” هستند و هیچوخ سرمایه گذاری ب این حد رو سوخت نمیدهند.اقای “****توسط ادمین حذف شد*******”
  شما از پلیمر بوشهر یاد میکنید و سرمایه عظیمش.این سرمایه کجاست ک همیشه مشکل محصول…تعداد کمش و تعداد اندک نمایندگی ها و دفاتر را توجیه کند؟
  پرشین وی حداقل با ۱۵ شعبه استارت میزند.و از لحاظ محصولی و کیفیت فوق العاده دست بازاریابان باز هست.
  فقط ب افرادی میگم ک الان و تازگیا رفتن در شرکت و درگیری و اتمام محصول رو دیدن.
  به دیده های خود اتکا کنید.اقای دوست محمدی ک من از ایشان هیچ اطلاعاتی در اینترنت ندیدم حدود ۴/۵ ماه است ک اومده.گوییم ک باقری تخلف داشته و محصول سفارش نمیداده.اقای دوست محمدی ۳.۴ ماه اومده و اون تخفیف هارو زده ک در بسیاری موارد باعث انبار محصول در خانه شده و نصف محصولات حدود ۲ هفته شارژ نشده.شامپو کیوتن ک حدود ۲ ماه.و قصه علی هذا..
  فقط وضع شرکت و التهابات رو ببینید.
  زندگی نانه هولتن باگز در سایت Nmls را هم بخوانید.عجیب شباهت دارد ب بت ساختن از کمپانی ها.
  در صمن تمام بزرگان نتورک دنیا چندین بار شرکت خود را عوض کردند.هولتن باگز..رندی کیج و…
  کمپانی مهم نیست.تیم ورک مهمه ب گفته رابرت کیوساکی.
  یاد گرفتیم از هیچ چیزی بت نسازیم ک در هنگام شکست بر سر خودمان فرو میریزد…

  1. سلام،مدیری هستم لول دوم آقای محمدپور
   بنا به درخواست فردی از وزارت که با ایشان رابطه نزدیک و دوستانه دارم از ارائه برخی مستندات معذورم،لذا برخی از قسمتهای نظر شما نیز توسط بنده ویرایش شد.
   ارائه مستندات درخواستی شما با توجه به شخصی بودن و مرتبط بودن به فساد اخلاقی افراد مذکور قابل انتشار نیست زیرا منع قانونی دارد.
   حتما سر حرفت باش و از این مستندات علیه من استفاده کن!
   حرف همایون قاسمیان بسیار زیبا بود و من نیز قبول دارم،جالب اینجاست بدانی همایون نیز با محسن محمدپور مخالف است و در قسمت نظرات این پست شخصیت وی را افشا کرده است.

   http://goo.gl/vxJqkL

   تمامی مشکلاتی که گفتی کار شکنی های حمیده باقری بود که از اردیبهشت امسال برای بدنام کردن پنبه ریز و پیاده سازی شیفت به راه سوم پارسیان استارت خورد،چون میدانست افراد امثال شما زیادند که فاقد قدرت تفکر و تحلیلند.خوشبختانه دستش رو شد و اخراج شد که کاش سریعتر این امر صورت میگرفت،الان هم منتظر فساد گسترده وی در راه سوم پارسیان باشید.
   واقعا فکر میکنی دلیل نبود چند شامپو روی وبسایت کمبود سرمایه پلیمر بوشهر مجموعه ای از چند ده شرکت قدر است؟ یا فکر میکنی اجاره یک دفتر که شرکت های کوچکی مثل بیز و بادران از پس آن بر آمده اند برای پلیمر کار سختیست؟یک درصد فکر نمیکنی پنبه ریز به دلایل حرفه ای مجوز دفتر نمیدهد؟تنها دفتر پنبه ریز تهران است و سایر دفاتر همیشه انبار بودند نه دفتر! از جمله انبار مشهد که به دلیل ناتوانی محسن محمدپور یکی از ضعیف ترین انبارهای پنبه ریز بود و همیشه صف های طولانی داشت و بی نظمی در آن موج میزد،وگرنه اجاره یک مکان و قرار دادن چند جوان بیکار در آنجا کاریست که من نیز از عهده آن بر می آیم چه برسد به پلیمر بوشهر!چه تحلیل قدرتمندی داری واقعا!!دلیل برخی از این مشکلات در لینک مذکور نیز توضیح داده شده.
   زندگی نامه نتورکرهای معروف دنیا و تاریخچه نتورک های جهانی را با نتورک مریض ایران قیاس نگیرید،زیرا بازاریابی شبکه ای ایران نتورک مارکتینگ نیست و برای آن باید کتاب جدیدی نوشته شود.

   شازده کوچولو گفت:
   آدم ها کجان؟
   گل گفت:
   باد به اینور و آنورشان میبرد! این بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده!

  1. بنبه ريز قيمت محصولات ك كهكشانيه امتياز بندي ك بايين.محصول هم ك هميشه در دسترس نيس.برخي از شركت هاي ديكه ك طرح درامد زايي شون كيج كنندس اك كسي دكتراي رياضي و محاسباتو داشته باشه متوجه حسابو كتاب شون نميشه.

   1. ايا اصلا شركت مناسبي در ايران هس?ك محصول همش در دسترس باشه امتياز بندي كم نباشه محصولات با كيفيت و با قيمت مناسب باشه و در ان ليدر ورهبراني با شرافت كاري باشن

    1. با توجه به آنالیز بنده در حال حاضر استاندارد ترین شرکت پنبه ریز هست،که البته این شرکت هم نقص هایی داره ولی بیشتر از سایرین به فاکتورهای استاندارد جهانی بازاریابی شبکه ای نزدیک شده.
     اکثر تاپ لیدرها سرشاخه های نتورک های هرمی دوره های قبل هستن و لذا پیدا کردن آدم درست در بین این اعضا کمی مشکل به نظر میرسه با این حال جوینده یابنده است،در انتخاب بالاسری خیلی دقت بفرمایید و سعی کنید خیلی سریع اصول رو یاد بگیرید و مستقل عمل کنید،همچنین در نظر داشته باشید بالاسری فقط یک راهنماست نه بیشتر،متاسفانه توی ایران بالاسری تقدس پیدا میکنه و زیر مجموعه ها بنده ی بالاسریشون میشن که ناشی از آموزش اشتباه است.
     در مورد قیمت ها و امتیاز محصول باهاتون موافق نیستم دوست عزیز و به نظرم سیاست قیمت گذاری ها و به دنبالش امتیاز ها درست اعمال شده،پلن ها اکثرا ترکیبی هستن و تقریبا میشه گفت تا زمانی که در یکی از شرکت ها استارت نزنید پلنشو کاملا درک نمیکنید،در حال حاضر من خودم پلن شرکت بادران رو قبول دارم ولی اگر بخوایم position,plan,product و به عبارتی امتیازات کلی رو در نظر بگیرید پنبه ریز تونسته تفاوت زیادی رو با سایر نتورک ها از نظر کیفیت ایجاد کنه.
     بالاخره باید از یک جایی شروع کرد،به هر حال یک صنعت رو به رشد و آینده داره
     ولی صرف وقت و هزینه برای پیدا کردن یک شرکت مناسب قبل از استارت با توجه به ارزیابی توانایی های خودتون و اینکه با محصولات کدوم شرکت راحت تر هستین حرف اصلی رو در میزان موفقیت شما میزنه.

     موفق باشید

  1. دروغ بالاسری ناشی از شخصیت خودشه و ربطی به شرکت نداره،با اون شرکت کارمو ادامه میدم ولی بالاسریمو عوض میکنم قطعا

 2. سلام دوستان
  من هم امیدوارم کسانی که با عملکرد مخرب خودشون و منفعت طلبی شخصی دارند خودآگاه یا ناخودآگاه به صنعت نتورک ایران ضربه میزنن شناسایی بشن و از این صنعت زیبا که باید به معنای واقعی تبدیل به دانشکده انسان سازی بشه، بیرون برن.
  اگر کسی راجب بازاریابی شبکه ای و معیار های انتخاب یک شرکت مناسب و یک تیم کاری خوب سوالی داشت یا راهنمایی نیاز داشت، به من ایمیل بده، در حد توانم سعی میکنم راهنمایی کنم و اون چیزی که بلدم رو بش انتقال بدم
  mehran.shojaei.1988@gmail.com

 3. بالاسری حکم ناجی داره تو این صنعت. من همیشه با این احترامات سازمانمو پیش بردم و میبرم. چون اگه من احترام بذارم مجموعمم به من احترام میذاره. من تا قبل خوندن این سایت فکر میکردم کلا سازمان اقای محمد پور مشکل دارن ولی الان متوجه شدم که نگرش ایشون فقط خراب بوده و فقط به اون دسته از کسایی که توهمی وارد سیستم شدن تزریق شده و ادمهای بزرگ دیگه ای هم توی سازمان ایشون هستن

 4. من نظر زیر را در مجله بازاریابی شبکه ای بعد از مطلبش راجع به راه سوم پارسیان نوشتم،ولی تایید نکرد،خواهش میکنم شما تایید کنید،چون تمام افرادی که وبسایت مجله بازاریابی شبکه ای رو ببینن وبسایت شما رو هم دیدن چون در رابطه با راه سوم پارسیان در یک صفحه گوگل هستید.

  خطاب به آقای دهنوی یا عباس زاده یا هر ادمین دیگه در مجله بازاریابی شبکه ای nmls
  سلام
  شما که همیشه میفرمودین بی طرف مطلب میذارید
  ولی الان کاملا جهت دار مطلب گذاشتید و شاید هم پول گرفتین،به هر حال با اینکه میدونم این کامنت تایید نمیشه جهت اطلاع رسانی به خود شما دوست عزیز
  راه سوم پارسیان با دروغ کارشو شروع کرد و پس از خیانت مدیر قبلی پنبه ریز یعنی خانم حمیده باقری به مدیر عامل پلیمر بوشهر یعنی مهندس وطن دوست شرکتشو با شیفت لیدرهای پنبه ریز بالا اوردن
  تمام صحبتهاشون مبنی بر پشتیبان یک دروغه و محصولات cellox یک برند چینی و به سفارش این شرکت هست.
  واقعا متاسفم که برای مقدار ناچیزی پول اعتبار وبسایتتونو از بین بردین.
  من لیدر پنبه ریز هستم و بیشتر از 2000 نفر مجموعه دارم و وبسایت شما رو به عنوان یک مرجع به بچه هام معرفی کرده بودم که الان تجدید نظر میکنم ،امیدوارم شما هم همینطوری به بهانه رشد نتورک ایران کورکورانه هر شرکتی رو بالا نبرین.
  موفق باشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>